dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białogardzka

Wyżyny,Bydgoszcz

295 000 zł42 m² 6 990,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy, w dzielnicy Wyżyny. Cena ofertowa: 295.000 zł. Oferta dostępna wyłącznie w Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

390 800 zł45 m² 8 684,44 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skrzetusko,Bydgoszcz

319 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania pod inwestycję w popularnej i lubianej lokalizacji? Jedynie biuro Forma Nieruchomości posiada je w swojej ofercie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Szwederowo,Bydgoszcz

437 000 zł62 m² 6 992 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy, w dzielnicy Szwederowo Cena ofertowa: 437.000 zł. Parametry nieruchomości: mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

338 130 zł38 m² 8 840 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

369 111 zł41 m² 8 978,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

501 920 zł55 m² 9 092,75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

453 300 zł49 m² 9 251,02 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

533 200 zł60 m² 8 886,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

463 411 zł52 m² 8 892,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

629 000 zł84 m² 7 443,79 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż duże i rodzinne mieszkanie 85 m2 - Bydgoszcz, wzgórze Wolności Zapraszam na prezentację. Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

394 920 zł45 m² 8 733,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

375 150 zł31 m² 12 291,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

399 000 zł64 m² 6 275,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Fordonu - Osiedle Tatrzańskie. Budynek: nieruchomość mieści się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

577 411 zł59 m² 9 770,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

495 900 zł55 m² 9 032,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

591 761 zł66 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

570 670 zł58 m² 9 890,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

299 000 zł48 m² 6 277,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

W ofercie naszego biura. Atrakcyjnie położone 2 - pokojowe mieszkanie w bloku z cegły. Lokal znajduje się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku po termoizolacji na bydgoskich Kapuściskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

537 020 zł59 m² 9 055,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

501 930 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

559 122 zł66 m² 8 443,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

395 011 zł40 m² 9 850,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

295 000 zł42 m² 7 057,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bydgoskie Nieruchomości premium zapraszają na prezentację dwupokojowego mieszkania na Wyżynach. Mieszkanie jest zadbane, ale wymaga remontu z uwagi na długoletni brak prac remontowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

650 000 zł91 m² 7 135,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie 8 mieszkań na Osiedlu Leśnym. Wszystkie lokale mają powierzchnię ok 90 m2. Piętra od parteru do 3 piętra. Mieszkania na parterze mają wydzielone ogródki, a na piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

575 652 zł65 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

411 200 zł46 m² 8 939,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

500 420 zł55 m² 9 044,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

523 204 zł56 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

545 000 zł120 m² 4 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, oryginalne mieszkanie w klimatycznej, odnowionej kamienicy w centrum Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja znakomita. Historia kamienicy datuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

526 603 zł60 m² 8 776,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

679 000 zł89 m² 7 629,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Osowa Góra!na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym budownictwie na Osowej Górze. Budynek z 2014 r. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze z widokiem na las o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

287 730 zł28 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

457 544 zł51 m² 8 957,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

299 000 zł36 m² 8 384,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 35,66 m2 z ogródkiem i pięknym widokiem na park Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

469 000 zł41 m² 11 577,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Leśnym przy Szpitalu Wojskowym w Budynku wybudowanym w 2013 roku przez Firmę Budlex. Mieszkanie kilka dni temu uzyskało nowy blask dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

313 822 zł31 m² 9 981,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

2 700 zł57 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem tylko w Prestige Nieruchomości! Opiekun oferty: - z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę na wynajem pięknego, świeżo wyremontowanego mieszkania trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

338 786 zł35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

649 280 zł67 m² 9 719,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 000 zł42 m² 7 085,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie na bydgoskich bartodziejach! rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkanie, o pow. 42,2 m2 położone na 11 piętrze.