dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pielęgniarska

Nad Wisłą,Bydgoszcz

279 000 zł36 m² 7 698,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Pielęgniarska Polecam klimatyczne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

4 390 zł147 m² 29,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie, sześciopokojowe, z garderobą, kuchnią i jadalnią, dwiema łazienkami. Dwa miejsca postojowe pod budynkiem oraz komórka. Teren prywatny, zadbany, kameralne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworowa

Leśne,Bydgoszcz

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferta dla osób ceniących cisze i bliskość terenów zielonyc h. 30 minut spacerkiem do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcine k. 5 minut pieszo na ulice Gdańską z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

420 000 zł49 m² 8 486,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Szwederowo. Dodatkowo do mieszkania przynależy duży taras powierzchni aż 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na 1 piętrze budynku na osiedlu Wyżyny. Pomieszczenia: 47 m2 - salon - 15 m2 z wyjściem na słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

250 000 zł48 m² 5 175,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Makler nieruchomości poleca Państwu mieszkanie usytuowane na IX piętrze dziesięciopiętrowego budynku na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,30 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

606 060 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaświat

Zawisza,Bydgoszcz

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta. Dla szukających wygodnego mieszkania na wynajem W dobrym standardzie I lokalizacji. Dostępne tylko W naszym biurze. Dostępne od ręki. __ Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

456 573 zł66 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

1 124 490 zł163 m² 6 907,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego luksusowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

578 270 zł75 m² 7 681,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Przylesie,Bydgoszcz

457 000 zł64 m² 7 182,15 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania czteropokojowego mieszczącego się na bydgoskim Przylesiu! Lokal mieści się na trzecim piętrze, na które wjedziemy cichobieżną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

799 100 zł115 m² 6 948,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Makler prezentuje apartament na ogrodzonym terenie na osiedlu Wyżyny. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 115 m2 usytuowana na III i IV kondygnacji w bloku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

244 000 zł36 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na czwartym piętrze w bloku na błoniu. Lokal o pow. 36 m2, składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na balkon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

299 000 zł48 m² 6 223,98 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w świetnej lokalizacji - Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

259 000 zł30 m² 8 673,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich Bartodziejach o powierzchni 29,86m2. Lokalizacja - Osiedle Bartodzieje to dzielnica ciesząca się największą popularnością wśród klientów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wojska Polskiego (osiedle wyżyny/kapuściska ). Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku , niedaleko szpitala Świętego Łukasza i parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

250 260 zł26 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w inwestycji deweloperskiej w samym centrum miasta. i pcc! Proponowane mieszkanie jest idealna propozycją dla singla, pary, lub pod wynajem jako zakup inwestycyjny. Mieszkanie numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bartodzieje,Bydgoszcz

239 000 zł47 m² 5 052,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko w ofercie Białej Posesji, mieszkanie na sprzedaż przy ul. Wyszyńskiego osiedle Bartodzieje / Skrzetusko. Mieszkanie w bloku z windą - 47,3 m2, do remontu, z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-3 usytuowane na 1-pietrze w 3-piętrowym bloku na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 49,76m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Okole

Okole,Bydgoszcz

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie w nowszym budownictwie. Świetna lokalizacja W centrum miasta! Nieruchomość mieści się na wysokim parterze w bloku z 2005 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

570 639 zł57 m² 9 948,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

427 000 zł82 m² 5 195,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, garderobą, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Novator centrum nieruchomości poleca: do zakupu ładne i zadbane mieszkanie na Górzyskowie. Budynek świetnie zlokalizowany, w cichym i spokojnym miejscu. Wokół bloku dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

500 885 zł65 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

378 797 zł52 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

350 460 zł39 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na osiedlu Górzyskowo! Mieszkanie składa się z 3 pokoi.W cenie mieszkania dwa miejsca postojowe * powierzchnia 64,5m2 : salon ~23m2, sypialnia ~11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

279 050 zł28 m² 9 969,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

282 200 zł35 m² 8 005,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rycerska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biała Posesja poleca na sprzedaż mieszkanie w bloku , na osiedlu Bocianowo / Śródmieście , przy ulicy Rycerska / Bocianowo. Mieszkanie na 6 piętrze , o powierzchni 48 m2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

392 600 zł42 m² 9 399,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro makler poleca! nowe osiedle W sąsiedztwie lasu oraz uniwersytetu! nie płacisz podatku pcc! Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nad Wisłą

Nad Wisłą,Bydgoszcz

334 900 zł64 m² 5 232 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca Mieszkanie w Fordonie o powierzchni 65m składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przestronnego korytarza.Czynsz 530 zł letni.Miejscówka idealna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 100 zł64 m² 10 488,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,93m2, na parterze nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

276 080 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia