dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

585 000 zł57 m² 10 247 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Z 3 tarasami! tylko W naszym biurze! Przedmiotem oferty jest bardzo przestronne mieszkanie w nowoczesnym budownictwie. Budynek z 2013 roku - na terenie zamkniętym. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrody

Wyżyny,Bydgoszcz

399 999 zł67 m² 6 002,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

House Team Nieruchomości & Finanse poleca na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Wyżyny. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 66,64 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

281 000 zł49 m² 5 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M3/48m2, usytuowane na IV piętrze w wieżowcu na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

550 000 zł59 m² 9 384,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy bardzo ładne mieszkanie na 1 piętrze budynku wybudowanego w 2010 roku Świetny dwustronny układ, od strony południowej duży 25-metrowy salon z aneksem z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie wysoki standard! Jeśli szukasz mieszkania w nowoczesnej zabudowie na terenie zamkniętym to doskonała oferta, którą warto poznać. Bezpieczne osiedle zaprojektowane w przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

215 000 zł31 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę w budynku z windą - Bartodzieje. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, gotowe do wprowadzenia. Lolal został odświeżony ( wymiana paneli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Bydgoszcz - Wyżyny - ul. Ogrody - na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 66,7 m2 na dziesiątym piętrze w wieżowcu. Na lokal składa się duża kuchnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim górzyskowie o powierzchni 48m2. Lokalizacja - Osiedle Górzyskowo położone jest w górnym tarasie miasta. Największym atutem lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

366 000 zł49 m² 7 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie M4, 49 m2. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w bloku Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Szwederowo,Bydgoszcz

289 900 zł42 m² 6 837,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego w rozbudowanej i bardzo dobrze skomunikowanej części osiedla Szwederowo, przy ulicy Brzozowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

344 350 zł50 m² 6 850,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w Fordonie o powierzchni 50,27m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

309 000 zł42 m² 7 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na Bartodziejach. W ofercie do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o metrażu 42,3m2 na Bartodziejach na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

339 000 zł34 m² 10 086,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament w nowym bloku w Fordonie Komfortowy apartament w kameralnym bloku z 2022 roku Na sprzedaż świeżo wykończone, 2-pokojowe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połczyńska

Bartodzieje,Bydgoszcz

329 000 zł31 m² 10 612,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania (31 m2) położonego na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie położone jest na jedenastym piętrze wysokiego bloku, wybudowanego w końcówce lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

265 000 zł33 m² 8 037,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości poleca Państwu przestrzenną kawalerkę usytuowaną na I piętrze dwupiętrowego bloku z cegły na bydgoskich Kapuściskach. To bardzo zadbane, czyściutkie i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

289 000 zł53 m² 5 452,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie do remontu W świetnej lokalizacji Nowa niższa cena! Mieszkanie o metrażu 53 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie M4/60m2, usytuowane na III piętrze w bloku z 2013 roku w pięknej, zielonej części Fordonu. Mieszkanie składa się z :salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

284 900 zł43 m² 6 625,58 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji na Bartodziejach, 2 pokojowe z loggią na 9 piętrze. Blok ocieplony, nowa winda, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

355 000 zł42 m² 8 368,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Solskiego 1 Oferujemy dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

420 000 zł75 m² 5 588,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem z jadalnią, łazienką oraz wc, położonego w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

306 000 zł52 m² 5 884,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedmiotem oferty jest ładne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrej części Fordonu. Czteropiętrowy blok i bezpieczne osiedle. Świetna komunikacja z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

310 000 zł57 m² 5 438,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo interesujące mieszkanie na sprzedaż. Świetna lokalizacja przy szpitalu Jurasza na Bielawach. Budynek z cegły został ocieplony i jest utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 500 zł37 m² 66,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym apartamentowcu z 2017 r. z windą na osiedlu Atrium Park, bartodzieje. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

482 500 zł77 m² 6 266,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Biuro Makler poleca: do sprzedaży wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 77m2 + 2 balkony Wyjątkowe, pięknie oświetlone 3 pokojowe mieszkanie na Bielawach. Trzy strony świata. Dwa balkony. Mieszkanie 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

339 000 zł35 m² 9 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż,bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie /35m2/ na Skrzetusko w pobliżu Szpitala Jurasza Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej części osiedla Skrzetusko w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Fordon,Bydgoszcz

420 000 zł75 m² 5 588,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania trzypokojowego w Fordonie! Mieszkanie świetnie sprawdzi się dla rodziny. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowej sypialni/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z miejscem w hali garażowej, znajdujące się w nowym bloku na osiedlu Filmowym. Pomieszczenia: 65 m 2 - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łęgnowo

Łęgnowo,Bydgoszcz

221 000 zł35 m² 6 303,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni ponad 35m2. Idealna pod inwestycję. Mieszkanie składa się z pokoju, osobnej kuchni, przedpokoju i łazienki z wanną. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

319 000 zł53 m² 6 053,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie M3-52,7m2 zlokalizowane w spokojnej, pełnej zieleni okolicy na osiedlu Osowa Góra. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

379 000 zł60 m² 6 301,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku z cegły na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 60,14 m 2 - salon 26 m 2 , - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

255 000 zł43 m² 5 908,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Bielawach o powierzchni 43m składające się z salonu , dwóch małych sypialni, przedpokoju i łazienki z wc.Mieszkanie idealne pod inwestycje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

460 000 zł60 m² 7 669,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką z wc oraz przedpokojem, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku w dzielnicy Osiedle Leśne. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Salon o pow. ok. 18m2. Kuchnia w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Siernieczek

Siernieczek,Bydgoszcz

217 000 zł31 m² 6 964,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Przedmiotem oferty jest rzadko spotykana, bardzo funkcjonalna kawalerka zlokalizowana na Siernieczku. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze czteropiętrowego bloku. To świetna inwestycja jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

345 000 zł48 m² 7 120,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro Makler poleca: piękne mieszkanie położone w cichej lokalizacji osiedla Bajka w Fordonie. Mieszkanie jest przestronne, o wystawie okien wchód-zachód, składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

288 900 zł42 m² 6 845,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie położone na drugim pietrze w bloku. Skład mieszkania: duży salon, osobna kuchnia , sypialnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż , trzypokojowe mieszkanie na Kapuściska Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49m2 w bloku na 1 piętrze na Kapuściskach. Lokal jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

329 000 zł49 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M3/49m2, usytuowane na 5 piętrze w wieżowcu, na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie składa się salonu, sypialni, kuchni, łazienki osobne wc, korytarz. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

359 000 zł34 m² 10 656 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament w nowym bloku w Fordonie Komfortowy apartament w kameralnym bloku z 2022 roku Na sprzedaż świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

500 000 zł57 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, własnościowe mieszkanie o powierzchni 59m2 wraz z piwnicą na bydgoskim Górzyskowie. W skład mieszkania wchodzą: - salonu z wyjściem na balkon - sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

458 000 zł54 m² 8 450,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie w poszukiwanej lokalizacji w Bydgoszczy. Przedmiotem oferty jest nowoczesne lecz przytulne mieszkanie usytuowane.