dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

268 000 zł38 m² 7 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M3/38m2, usytuowane na III piętrze/11 na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia. W okolicy szpital Jurasza, wiele sklepów, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bydgoszcz - Fordon - na sprzedaż ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, na trzecim piętrze w bloku z płyty. W skład lokalu wchodzą trzy niezależne pokoje (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

289 000 zł47 m² 6 211,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się na pierwszym (szczytowym) piętrze w bloku z cegły na Osiedlu Leśnym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

339 000 zł50 m² 6 782,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego na trzecim piętrze niskiego bloku. Wykończenie mieszkania może poszczycić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, dwupokojowe zadbane mieszkanie 44 m2. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze nowego z 2017 roku bloku na Osiedlu Pod Skarpą Oferowane na sprzedaż mieszkanie 44m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

525 000 zł69 m² 7 612,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w bloku, na osiedlu Fordon. Pomieszczenia: 68,97 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - 2 sypialnie, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M3/53m2, usytuowane na parterze w bloku na osiedlu Kapuściska. Do sprzedaży mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

399 000 zł52 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3/52,5m2, usytuowane na I piętrze w bloku z 2002 roku na terenie zamkniętym w Fordonie (osiedle Pałuki). Mieszkanie składa się z 2 pokoi /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

269 900 zł31 m² 8 650,64 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne po generalnym remoncie dwupokojowe mieszkanie w Fordonie Przylesiu Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31,2m2 w wieżowcu na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

312 000 zł53 m² 5 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M4/53m2, usytuowane na IV piętrze w bloku na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie w tzw. układzie szczecińskim. Składa się z trzech niezależnych pokoi (16m2/11m2/9m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

311 000 zł53 m² 5 867,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie M4, 53 m2. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

369 000 zł41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w Fordonie! W ofercie piękne, wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe n nowym bloku w Fordonie Bardzo fajna lokalizacja. 3 piętro z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

399 900 zł63 m² 6 347,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie M4/M5 64m2, usytuowane na II piętrze w wieżowcu na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie pierwotnie składało się z czterech pokoi, obecnie w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedleckiego

Wyżyny,Bydgoszcz

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 na bydgoskim Osiedlu Wyżyny! Mieszkanie znajduje się w środkowej klatce, na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca na wynajem mieszkanie w układzie szczecińskim znajdujące się w czteropiętrowym bloku na trzecim piętrze. W skład mieszkania wchodzi dwa pokoje, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze bloku. Bradzo dobre mieszkanie na cele inwestycyjne Mieszkanie składa się z: * Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

288 900 zł52 m² 5 566,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Wyżynach. Do własnej aranżacji. Składające się z 3 niezależnych pokoi (16,11,9m2) oraz osobnej kuchni 11m2. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Makler poleca Mieszkanie do sprzedania na osiedlu Szwederowo bardzo dobra lokalizacja blisko Arkad. Lokal o powierzchni 42m składa się z pokoju dziennego, niewielkiej kuchni, korytarza, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

309 000 zł37 m² 8 262,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż,bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie /37,4m2/ na Skrzetusko w pobliżu Szpitala Jurasza Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej części osiedla Skrzetusko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

349 000 zł43 m² 8 060,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem znajdujące się w nowym bloku z 2014 r. na osiedlu Fordon. Pomieszczenia: 43,3 m 2 - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

285 000 zł50 m² 5 718,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na III piętrze w bloku na Wyżynach. Do sprzedaży mieszkanie na którego łączną powierzchnię 49 m2, składają się: salon z balkonem , sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

350 000 zł33 m² 10 507,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie dwupokojowe 33m2 w nowym bloku na Osiedlu Nowoczesny Fordon. Mieszkanie w sześciopiętrowym bloku na 4 piętrze wykończone w wysokim standardzie: -aneks kuchenny wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

289 000 zł52 m² 5 568,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bydgoskie Nieruchomości premium polecają! Mieszkanie 3-pokojowe w super lokalizacji! W bliskim sąsiedztwie sklepy, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa i średnia, liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

334 000 zł45 m² 7 422,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przytulne M3 o powierzchni 45m2. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Bartodzieje, w cichej i spokojnej okolicy. Usytuowane jest na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

259 000 zł46 m² 5 620,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w świeżo wyremontowanym budynku z cegły z lat 30. na Szwederowie. Położone przy spokojnej, mało ruchliwej ulicy w pobliżu ronda Kujawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Fordonie w bardzo dobrej lokalizacji.Mieszkanie o powierzchni 61m, składa się z pokoju dziennego o metrażu 24m z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

389 000 zł50 m² 7 750,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bez pośredników!mieszkanie dwupokojowe Z na 1 piętrze! dla rodziny I pod inwestycję! Świetna Lokalizacja! Pierwsze piętro! Nowe Budownictwo! Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

339 000 zł38 m² 8 872,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,21 m2 w nowym budownictwie - Fordon Pod Skarpą - z ogródkiem! Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

346 900 zł48 m² 7 227,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z wyjątkową, dużą loggią, na którą prowadzą 2 niezależne wyjścia z pokoi. Doskonale doświetlone, z panoramicznym widokiem z okien. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

415 000 zł72 m² 5 763,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4 pokojowe z balkonem i windą - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon - około 25 m2 - 3 sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą, znajdujące się w bloku na osiedlu Błonie Pomieszczenia: 48 m 2 - salon, - 2 pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

368 900 zł53 m² 6 953,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na drugim pietrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie zajmuje 53m2 i składa się z kuchni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niepodległości

Niepodległości,Bydgoszcz

420 000 zł75 m² 5 588,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż mieszkania 3 pokojowego na osiedlu Niepodległości w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku wybudowanego w 1996 roku. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kapuściska,Bydgoszcz

250 000 zł35 m² 7 128,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na bydgoskich Kapuściskach! Nieruchomość mieści się na parterze niskiego, czteropiętrowego bloku zarządzanego przez Spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

315 000 zł53 m² 5 943,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku na Wyżynach. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie / układ szczeciński /na którego łączną powierzchnię 53 m2, składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

596 000 zł77 m² 7 740,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Makler poleca nietuzinkowe mieszkanie w sercu Bydgoszczy Mieszkanie typu apartament na Szwederowie do sprzedania.Mieszkanie nietuzinkowe, dla wymagającego klienta. Wykonane z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie na Bartodziejach W ofercie piękne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na szóstym piętrze bloku z dwoma windami na os. Bartodzieje z pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

354 000 zł59 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedstawiam nową ofertę nieruchomości na osiedlu Glinki. Mieszkanie mieści się na parterze w 4 piętrowym bloku wybudowanym w 1987 roku. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 403 zł45 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/3