dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

435 000 zł51 m² 8 517,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

!Nowa lepsza cena! Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75 m2, użytkowej 51 m2. Blok wybudowany w 2004 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

379 900 zł49 m² 7 753,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne, po remoncie kapitalnym mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze na Wzgórzu Wolności Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży bardzo ładne po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

499 000 zł78 m² 6 397,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z możliwością przerobienia na 4, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

950 000 zł88 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest nieruchomość usytuowana na zamkniętym terenie nowoczesnych budynków w najbardziej pożądanej lokalizacji na osiedlu bartodzieje! Apartamentowiec wybudowany w 2015 przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

309 000 zł35 m² 8 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ciekawego mieszkania na Szwederowie przy Rondzie Kujawskim. Usytuowane na I piętrze w budynku VIII piętrowym budynku, łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

225 000 zł25 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! okazja! okazja! Polecam do sprzedaży przepiękną kawalerkę 25,5 m2, usytuowana na IV piętrze w bloku na osiedlu Szwederowo. Cena mieszkania po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, łazienką z wc, korytarzem oraz przedpokojem, położonego w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Babia Wieś

Babia Wieś,Bydgoszcz

388 000 zł37 m² 10 486,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,04m2 Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym - 18,47 m2 Korytarza - 4 m2 Łazienki - 4,9 m2 Pokoju - 9,62 m2 Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

293 000 zł43 m² 6 813,95 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na Bartodziejach w bezpiecznej i wygodnej do mieszkania okolicy. Budynek z windą z poziomu 0 , ocieplony i zarządzany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Już gotowe do wprowadzenia! M4 - wysoki standard Przedmiotem oferty jest niepowtarzalne mieszkanie zlokalizowane wśród zieleni na bydgoskich Kapuściskach. Budynek czteropiętrowy, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

240 000 zł31 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z apraszam do zapoznania się Z naszą ofertą na sprzedaż kawalerka O metrażu 31 M2 znajdująca się na wyżynach Bardzo dobry wybór inwestycyjny! Mieszkanie z pełnym wyposażeniem gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

283 000 zł37 m² 7 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler poleca Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na osiedlu Błonie Mieszkanie mieści się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku. W okolicy znajdują się liczne sklepy, targowisko miejskie,szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biziela

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

255 000 zł32 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na bydgoskim Wzgórzu Wolności. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

286 000 zł58 m² 4 891,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r Mieszkanie w budynku nr 4 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

319 000 zł69 m² 4 636,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w spokojnym i doskonale rozwiniętym punkcie Fordonu - Os. Nad Wisłą. Budynek: nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż w pełni umeblowane, odświeżone, przestronne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2005r. o pow. 47m w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

339 000 zł53 m² 6 399,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku na osiedlu Bohaterów, w Fordonie. Pomieszczenia: 52,97 m 2 - salon 15,4 m 2 , - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leśne,Bydgoszcz

505 000 zł50 m² 10 033,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Piękne nowe mieszkanie na os. Leśnym w Bydgoszczy - 50,33 m2 *** Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości *** Lokal znajduje się na 4 piętrze nowego bloku z windą i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

255 000 zł32 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na Wzgórzu Wolności o powierzchni 32,10m2, dwupokojowe, częściowo umeblowane (zabudowa w pokoju małym, na przedpokoju i w kuchni). Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

223 000 zł30 m² 7 433,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska. Pomieszczenia: 30 m 2 - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka razem z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boczna

Bartodzieje,Bydgoszcz

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż / nowocześnie urządzone, komfortowe mieszkanie o pow. 54,5 m2 w nowym bloku na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. - świetna lokalizacja - Nowoczesny styl - Duży balkon - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

353 000 zł59 m² 6 165,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Proponujemy Państwu świetne mieszkanie na Wyżynach tylko kilka kroków od skraju Puszczy Bydgoskiej. Miejsce idealne dla rodziny ze względu na bliskość szkoły i przedszkola, otaczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

409 000 zł50 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na drugim piętrze w bloku na Osiedlu Leśnym. Pomieszczenia: 50 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - 2 sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

355 000 zł59 m² 5 996,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana na Glinkach w sąsiedztwie lasu. Bardzo pożądana lokalizacja ze względu na bliskość terenów rekreacyjnych jak również wszystkiego co potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bartodzieje,Bydgoszcz

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

A może by tak zamieszkać na Bartodziejach? Biała Posesja Nieruchomości prezentuje ładne, przytulne bardzo zadbane mieszkanie mieszczące się przy ul. Marii C. Skłodowskiej o powierzchni 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

293 000 zł42 m² 6 894,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Makler Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie 42,4 m2 na 8 piętrze wieżowca w doskonałej lokalizacja na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie jasne i ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Czyżkówko. Pomieszczenia: 50 m 2 - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania w Fordonie na osiedlu Przylesie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość do własnej inwencji twórczej. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest bardzo ładne i gustownie urządzone mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Leśnym. Nieruchomość jest usytuowana na 2 piętrze (3 piętrowy budynek). Blok ocieplony i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

239 000 zł29 m² 8 170,94 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Leśne. Dodatkowo do mieszkania przynależą 2 piwnice oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

349 000 zł47 m² 7 430,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z pełnym wyposażeniem znajdującego się na 3 piętrze w bloku z cegły, położonego w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Błonie,Bydgoszcz

1 800 zł47 m² 38,22 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! błonie, ul. Okrzei tylko najem okazjonalny! Prezentuję Państwu M-4, 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

320 000 zł53 m² 6 037,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie M4, 53 m2. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze w bloku Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

274 380 zł47 m² 5 837,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 3 pokojowe mieszkanie 47 m2 znajdujące się na 8 piętrze w bloku - Bartodzieje Mieszkanie do lekkiego odświeżenia, w postaci pomalowania ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

305 000 zł45 m² 6 732,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie za gotówkę w do dobrej cenie 6733zł/m2 Bardzo dobra lokalizacja,w sąsiedztwie rynku oraz kompleksu sklepów. Salon połączony z kuchnią-nowa zabudowa(bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

599 900 zł74 m² 8 106,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - osiedle Czyżkówko Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - 2 sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Okole,Bydgoszcz

299 000 zł56 m² 5 310,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość położoną w świetnie skomunikowanej części Okola. Mieszkanie mieści się na siódmym piętrze w bloku z 1981 roku. Świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: 3-pokojowe mieszkanie - 53m kw Mieszkanie w dogodnym miejscu, swietna lokalizacja - 100 m Biedronka, 80 m Przyhodnia rejonowa, 200 m przstanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

279 000 zł35 m² 7 985,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M3/34,94m2, usytuowane na III piętrze w bloku na osiedlu Błonie. Na sprzedaż mieszkanie składa się z dwóch sypialni , oraz pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużej, przestronnej kawalerki o pow. 33 mkw. położonej w bloku z cegły, na osiedlu Górzyskowo przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

610 000 zł62 m² 9 846,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w nowym budownictwie - Glinki Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni - łazienki - garderoby -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij