dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

415 000 zł65 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe, 65m2, 3 piętro, bardzo dobra lokalizacja. W skład nieruchomości wchodzą : pokój dzienny - 18m2 sypialnia - 11m2 sypialnia 2 - 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

499 000 zł46 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciekawe mieszkanie o powierzchni 45,6 m2, które zlokalizowane jest przy ul. Kościuszki 13 w Bydgoszczy. Znajduje się one w nowo postawionym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

426 000 zł61 m² 6 983,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4 pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie z pełnym wyposażeniem agd w dzielnicy Fordon osiedle Szybowników. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

520 000 zł63 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu komfortowy apartament na Osowej Górze, z garażem w bryle budynku. Teren ogrodzony, monitorowany. Brama automatyczna na pilota, mieszkanie znajduję się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Makler poleca Do sprzedana mieszkanie na 4. piętrze w wieżowcu składające się z dwóch pokoi. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

318 000 zł53 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedmiotem oferty jest zadbane mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrej części Fordonu. Czteropiętrowy blok i bezpieczne osiedle. Świetna komunikacja z każdą częścią miasta. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 000 zł58 m² 4 758,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glinki

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 800 zł59 m² 30,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w poszukiwanej dzielnicy. Powierzchnia - 59,07 m2 Przynależna komórka lokatorska Lokalizacja - Bydgoszcz ul. Glinki Czynsz - 1.800,00 zł + opłaty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z dużym balkonem, znajdujące się w bloku z 2008 r. na osiedlu Fordon. Pomieszczenia: 82 m 2 - salon 22,5 m 2 , - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

298 000 zł35 m² 8 485,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, łazienką z wc oraz przedpokojem, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Leśne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

280 000 zł29 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Witam Mam na sprzedaż mieszkanie-kawalerkę (pełna własność) na osiedlu Kapuściska o powierzchni użytkowej 29m2, na pierwszym piętrze. Mieszkanie jasne, przestronne składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska. Pomieszczenia: 50 m 2 - salon 20 m 2 , - sypialnia 10 m 2 , - kuchnia 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

309 000 zł47 m² 6 589,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiamy zadbane i funkcjonalne 3 pokojowego mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji osiedla Kapuściska do wprowadzenia bez konieczności remontów i dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

319 000 zł46 m² 6 934,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą prezentujemy państwu bardzo ładne 2 - pokojowe mieszkanie na parterze Lokal o metrażu 46 m2 zawiera: - 2 jasne pokoje - kuchnię - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

399 900 zł65 m² 6 152,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą znajdujące się w bloku na osiedlu Szybowników, w Fordonie. Pomieszczenia: 65 m 2 - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe (47 m2) Zadbane mieszkanie 47m2 położone w spokojnej okolicy, blisko przystanek autobusowy i centra handlowe. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

275 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanej części osiedla Bartodzieje. Budynek Nieruchomość mieści się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe po remoncie znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Skrzetusko. Pomieszczenia: 45 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł66 m² 5 585,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie drugi kwartał 2023r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe , stylowe i oryginalne mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym ( kiedyś ślepa kuchnia) i bardzo przestronnym balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cicha

Leśne,Bydgoszcz

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania (37m2) z aneksem kuchennym, położonego na bydgoskim osiedlu Leśnym. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze wysokiego bloku, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje. Pomieszczenia: 48,7 m 2 - salon, - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na parterze, w bloku na Osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 35 m 2 - salon, - sypialn ia, - kuchnia, - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

339 000 zł42 m² 8 010,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku z 2009 r. na osiedlu Fordon. Pomieszczenia: 42,32 m 2 - salon 17 m 2 , - półotwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

629 000 zł70 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bydgoszcz - Górzyskowo - na sprzedaż trzypokojowy apartament o powierzchni 70 m2, położony na trzecim (ostatnim) piętrze bloku z cegły z windą. Na lokal składa się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Beskidzka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

370 000 zł50 m² 7 371,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze. Mieszkanie dwupokojowe (50,19m2) na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Wzgórze Wolności. Przestronne i funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.800 ZL/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Makler nieruchomości poleca Mieszkanie na Górzyskowie o powierzchni 48,41m składające się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, pokoju typu sypialnia, korytarza z zabudową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł61 m² 5 715,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie pierwszy kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich wyżynach o powierzchni 42m2. Lokalizacja - Osiedle Wyżyny to cicha i spokojna okolica położona w górnym tarasie miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości oferuje na wynajem jednopokojowe mieszkanie (30m2) położone w popularnej części miasta, na Osiedlu Wyżyny. Lokal o metrażu 30 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

275 000 zł35 m² 7 768,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 35,4 m 2 - salon 17 m 2 , - sypialnia 6 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

430 000 zł74 m² 5 799,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przedstawimy nietuzinkową ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Fordonu na Osiedlu Przylesie. Budynek: prezentowane mieszkanie umiejscowione jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

425 000 zł74 m² 5 743,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku, na osiedlu Przylesie, w Fordonie. Pomieszczenia: 74 m 2 - salon, - 3 sypialnie, - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

319 000 zł64 m² 5 015,72 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Uwaga! oferta dostępna tylko W premium! Marzysz o lokalu, w którym możesz szybko zamieszkać? Lubisz przestrzeń w mieszkaniu i spokojną okolicę? Ważne jest dla Ciebie, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe dla rodziny 48m2 w dobrej lokalizacji umeblowane. Obok bloku znajduje sie żłobek, przedszkole ,szkoła podstawowa,liceum i basen. W pobliżu rynek, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

379 000 zł55 m² 6 841,16 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Wzgórzu Wolności o powierzchni 55m2. Lokalizacja - Lokal położony jest w górym tarasie miasta. W pobliżu znajduje się szeroko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

600 000 zł78 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku z cegły, na Bartodziejach, przy Balatonie! Pomieszczenia: 78 m 2 (90 m 2 ) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł61 m² 5 714,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

680 000 zł57 m² 11 929,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam całkowicie umeblowane mieszkanie trzypokojowe. Blok zbudowany w 2019 roku przez renomowanego dewelopera Folwark. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 składa się z przedpokoju, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

295 000 zł34 m² 8 610,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym bloku z windą , na osiedlu Czyżkówko. Pomieszczenia: 34,26 m 2 - salon z aneksem.