dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Fordon

Stary Fordon,Bydgoszcz

800 zł41 m² 19,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Spokojne 2-pokojowe mieszkanie położone w Fordonie nad Wisłą na 1 piętrze. Pokoje o powierzchni 17 i 10m2, częściowo umeblowane. Mieszkanie posiada balkon. Koszt 800zł + opłaty. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

209 000 zł52 m² 4 019,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku z cegły w otoczeniu zieleni.Pokoje 19 m,12 m, kuchnia 11 m, łazienka z wc. Na podłogach panele,kafle,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia mieszkanie o pow. 50m2 na 3 piętrze w wieżowcu. Składa się z dwóch pokoi (18 i 6), kuchni z jadalnią ( pokój z aneksem) 18m2, łazienki 4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

950 zł64 m² 14,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fordon, os. Przylesie, mieszkanie do wynajęcia od zaraz Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze w bloku o powierzchni 64m2. Składa się z trzech pokoi o powierzchni: 23/11/9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

189 000 zł56 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie przerobione z M-5 na M-4, z jednego pokoju zrobiona na jadalnia, kosztem korytarza powiększona łazienka. Pokoje 16 m2, 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

117 000 zł24 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 1-pokojowe po kapitalnym remoncie położone w znakomitej lokalizacji.Znajduje się na 2 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Kuchnia oddzielna z oknem,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w cichej i zielonej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Ładne otoczenie,kulturalne sąsiedztwo.Przestronne ,słoneczne do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 zł36 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow.36m2 na pierwszym piętrze w bloku. Znajduje się w bardzo dobrym punkcie w centrum miasta. Blisko ukw, ak. Muz., Sklepy, apteki, komunikacja miejska. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Fordon

Stary Fordon,Bydgoszcz

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy mieszkanie do wynajęcia w Fordonie nad Wisłą, położone w dogodnym miejscu. Blisko szkoły, przystanki miejskie, sklepy. Posiada 2 pokoje (20+12), kuchnia 9m2, łazienka z wc 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

950 zł52 m² 18,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko Z nami wynajmiesz to przytulne mieszkanie W fordonie. Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania na wynajem w Fordonie. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przestronne M-2(kawalerka), położone na parterze w 3-piętrowym bloku z cegly. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Blisko do centrum, 2 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Os. Leśnym - 48m2 cena 183000 zł Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow 48 m2 w bloku na 3 piętrze. Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Zostały wymieniowe wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

143 000 zł36 m² 3 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w spokojnej okolicy.Blisko przedszkole,szkoła,rynek,sklepy,przystanki komunikacji miejskiej.Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia atrakcyjną, dużą kawalerkę o pow. 40m2, położoną na 3 piętrze w odnowionym bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 50m2 do wynajęcia na Kapusciskach. Pokoje 20 i 17m2. Mieszkanie miłe i przytulne, jest umeblowane. Jest po remoncie, okna pcv. Do wynajecia od zaraz. Koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

144 000 zł35 m² 4 114,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone w świetnej lokalizacji.Znajduje się na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Pokoje 15 m, 6 m,kuchnia 6,5 m.Na podłogach wykładzina dywanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

900 zł47 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia M-3 o pow. 47m2 w 4 piętrowym bloku na ostatnim piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe podłogi, płytki, gładzie, nowe drzwi, okna pcv. Pokoje o pow. 20 i 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

189 000 zł52 m² 3 634,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku z cegły.Znakomita lokalizacja,bdb dostęp do komunikacji miejskiej.Przestronne,słoneczne do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

119 500 zł34 m² 3 494,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w kameralnym wieżowcu ocieplonym i odnowionym w doskonałej lokalizacji.Blisko Centrum.Mieszkanie do własnej aranżacji.Pokoje 15 m,8,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 na Bartodziejach. Posiada 2 pokoje o pow. 19 i 11m2, kuchnię, dużą łazienkę z wanną i kabiną, osobne wc. Pokoje są ustawne, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

800 zł67 m² 11,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-4(3 pokoje) o pow. 67m2, położone na parterze w odnowionej kamienicy na osiedlu Górzyskowo. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

187 000 zł53 m² 3 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe obecnie 2-pokojowe z kuchnio-jadalnią.Usytuowane na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Cicha,zielona okolica,kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

189 800 zł48 m² 3 921,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w znakomitej lokalizacji na osiedlu Szybowników.Znajduje się na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Dookoła spokój,cisza,dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

600 zł27 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia tanią kawalerkę, położoną na 2 piętrze w odnowionym, 2-piętrowym bloku z cegły. Znajduje się w dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Blisko sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Fordon

Stary Fordon,Bydgoszcz

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe w Starym Fordonie. Pokoje o pow. 17 i 8m2. Mieszkanie z balkonem, częściowo umeblowane. Położone w spokojnej okolicy. Koszt wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

119 000 zł31 m² 3 838,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Znajduje się w doskonałej lokalizacji.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni i przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

219 000 zł47 m² 4 642,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na wysokim parterze w bloku z cegły(2000r)zamieszkałe dopiero w 2008 roku.Cicha,spokojna okolica,bdb punkt komunikacyjny.Kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

228 000 zł53 m² 4 301,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe,komfortowe w bloku z cegły na 2 piętrze, przebudowane z M-3(możliwość powrotu do stanu pierwotnego).Doskonała lokalizacja z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M4 o powierzchni 53m2 w ocieplonym bloku , na trzecim w bardzo pożądanej lokalizacji na osiedlu Wyżyny. Wnętrze nieruchomości po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

144 000 zł36 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe,rozkładowe położone w znakomitej lokalizacji.Znajduje się na 2 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Słoneczne,funkcjonalne do zamieszkania.Pokoje 12 m,8 m,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

144 000 zł36 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Fordon os. Tatrzańskie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku o pow. 36m2. Składa się z dwóch pokoi o powierzchni: 12/7m2 ( na podłodze są panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

123 000 zł31 m² 3 967,74 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe położone na 6 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni,bdb punkt komunikacyjny.Słoneczne,funkcjonalne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 350 zł56 m² 24,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu M-4 w bloku na Górzyskowie. Budynek z cegły na terenie ogrodzonym i chronionym. Salon połączony z aneksem kuchennym, wyjście na balkon, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

144 000 zł49 m² 2 939,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna! fordon bardzo ładne M-3 144.000 ZŁ 2960 ZŁ/M2 Oferta sprzedaży ładnego dwupokojowego mieszkania na ostatnim piętrze bloku z windą na os. Bohaterów w Fordonie. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

184 000 zł48 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Bardzo dobra lokalizacja- w pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

700 zł33 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę o pow. 33m2, położoną na 2 piętrze w 2- piętrowym bloku z cegły(nowe budownictwo). Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

205 000 zł53 m² 3 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w bloku w świetnym miejscu. Blisko las,przedszkole,szkoła,sklepy,rynek,przystanki komunikacji miejskiej.Ładne,słoneczne do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

700 zł42 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Fordon, os. Bohaterów Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku pięciopiętrowym z windą o pow. 42m2. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3m2 oraz balkon. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 38m2, położone na 4 piętrze w 4-piętrowym, odnowionym bloku na osiedlu Szwederowo. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoły, market, 5 min do Starego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę o pow. 40m2, położoną na niskim parterze w 5-piętrowym bloku z cegły. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

143 500 zł35 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w cichej i zielonej okolicy,bdb punkcie komunikacyjnym.W pobliżu przedszkole,szkoła,przychodnia,sklepy.Znajduje się na 4 piętrze w bloku ocieplonym.