dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł61 m² 5 720,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 000 zł58 m² 4 758,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

309 000 zł47 m² 6 574,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze z balkonem i zejściem na prywatny ogródek. Położone jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 000 zł58 m² 4 726,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.700ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy Budynek nr. 1 oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

288 000 zł59 m² 4 889,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą znajdujące się w bloku na osiedlu Fordon. Pomieszczenia: 65 m 2 - salon, - kuchnia, - 2 sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

260 000 zł36 m² 7 295,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka z balkonem i piwnicą znajdujące się w bloku na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 35,64 m 2 - salon 19,25 m 2 , - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

245 000 zł31 m² 7 972,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą kawalerki z wydzielonym drugim pokojem/garderobą, aneksem kuchennym oraz oddzielną łazienką z wc, położonego w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

320 000 zł48 m² 6 693,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Makler nieruchomości poleca mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji w Bydgoszczy na osiedlu Glinki. Powierzchnia mieszkania 47,81 m2 -dwa pokoje -kuchnia -łazienka -wc -przedpokój -balkon -plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

360 000 zł33 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: nowe mieszkanie dwupokojowe 33m2 w nowym bloku na Osiedlu Nowoczesny Fordon. Mieszkanie w sześciopiętrowym bloku na 4 piętrze wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chołoniewskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Lokalizacja nieruchomości: wyjątkowa oferta! Ładne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na poszukiwanym 2-gim piętrze bloku czteropiętrowego, przy ul. Chołoniewskiego (od ul. Lwowskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Makler poleca Mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu, który zostanie zakończony na początku lipca i obejmuje całkowitą rewitalizację mieszkania łącznie z wymianą wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł30 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Dolina Do wynajęcia piękna, przytulna kawalerka w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł54 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

345 000 zł61 m² 5 655,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Fordonie w bardzo dobrej lokalizacji.Mieszkanie o powierzchni 61m, składa się z pokoju dziennego o metrażu 24m z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

316 900 zł45 m² 6 995,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Bartodziejach w okolicy Szpitala Jurasza. Budynek 10 piętrowy, ocieplony, wymienione windy z poziomu 0. Okolica idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyżyny , czwarte piętro , balkon ,47 m2 ., po generalnym remoncie Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o wysokim standardzie znajdujący się na IV piętrze w bloku na Osiedlu Wyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

415 000 zł66 m² 6 316,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na os. Osowa Góra -3 pokojowe w metrażu 65m2. W skład nieruchomości wchodzi : -salon 18m2 -2 pokoje po 11m2 -łazienka 3m2 -toaleta 2m2 -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje ( 61 metrów) na Wzgórzu Wolności mogą być Twoje! Mieszkanie bardzo jasne ( dwustronny układ) salon (25m2) z wyjściem na loggię i widokiem na panoramę miasta, sypialnia (12m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

360 000 zł55 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe , 55m2 na pograniczu osiedli bartodzieje/bielawy. ul.Głowackiego. W skład mieszkania wchodzi: - 3 pokoje - kuchnia - Łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

319 008 zł53 m² 6 041,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na osiedlu Wyżyny! Nieruchomość o powierzchni 53m2. Składa się : - 3 pokoi -kuchni -przedpokoju -łazienki -wc Do lokalu prowadzona jest księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

516 000 zł63 m² 8 190,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu fantastyczne mieszkanie z pięknym widokiem. Nieruchomość jest zlokalizowana na ostatnim piętrze nowego bloku na kameralnym osiedlu. Teren zamknięty, bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

319 000 zł37 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i piwnicą znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Skrzetusko. Pomieszczenia: 37,4 m 2 - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

374 900 zł64 m² 5 857,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą w bydgoskiej dzielnicy Fordon na osiedlu Przylesie zarządzane przez Wspólnotę Mieszkaniową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

267 000 zł42 m² 6 282,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 O pow.42,5M2 NA PARTERZE W BLOKU Z 2005 ROKU! Mieszkanie znajduje się w znakomitej lokalizacji - 10 minut pieszo od Starego Miasta. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrody

Wyżyny,Bydgoszcz

322 000 zł47 m² 6 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 znajdujące się na osiedlu Wyżyny. Oferta idealna dla rodziny! Ze względu na lokalizacje sprawdzi się też jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko i wyłącznie z biurem nieruchomości Makler macie Państwo możliwość wynajęcia mieszkania w nowoczesnym apartamencie na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Szukasz wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

320 000 zł45 m² 7 064,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz - Bielawy - na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m2, położone na 10 piętrze w wieżowcu. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania, umeblowany, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

332 000 zł48 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie M4 o powierzchni 47 m2 w bloku usytuowane na 3 piętrze na bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie usytuowane jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

272 340 zł43 m² 6 403,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Idealne mieszkanie inwestycyjne na biuro, lokal usługowy, wynajem! Szwederowo nowe budownictwo- blok 2005r. powierzchnia 42,53 m2 : salon z aneksem kuchennym (możliwość oddzielenia ścianką),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Noakowskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

258 000 zł50 m² 5 191,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego, dwupokojowego mieszkania mieszczącego się na bydgoskich Kapuściskach! tylko U nas! Kapuściska to wyjątkowo pożądana lokalizacja z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Makler poleca Oferujemy słoneczne mieszkanie o powierzchni 82m2, które składa się z 3 sypialni, salonu otwartego na kuchnię, łazienki, wc oraz piwnicy. W razie potrzeby, kuchnię można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

425 000 zł45 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, jasne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44m2 z balkonem na oś. Pod Skarpą w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w nowym bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

429 000 zł51 m² 8 369,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler poleca Przytulne mieszkanie w apartamentowcu, ciepłe, słoneczne, energooszczędne, zadbane. Salon połączony z kuchnią 33m2, drugi pokój 12m2, przedpokój z zabudową, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

509 500 zł63 m² 8 087,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren położony w otoczeniu lasu! Nowoczesne budynki, przemyślana i funkcjonalnie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

425 500 zł58 m² 7 329,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie rozkładowe, zajmuje powierzchnię 58m2 i skała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

313 000 zł45 m² 6 909,49 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie zlokalizowane w pożądanej lokalizacji idealnej dla rodziny z dziećmi. Budynek 11 piętrowy z windami, ocieplony i doskonale utrzymany. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawowa

Błonie,Bydgoszcz

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 w wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie znajduje się w cichej okolicy osiedla Błonie przy ulicy Stawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

466 000 zł75 m² 6 213,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Makler poleca Do sprzedania przestronne, słoneczne 4- ro pokojowe mieszkanie z przestrzennym salonem. Blok położony w atrakcyjnej lokalizacji. W pobliżu przedszkola, szkoły, przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

277 000 zł58 m² 4 770,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

510 000 zł72 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 71m składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch bardzo dużych sypialni, korytarza i łazienki z wc.