dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

477 284 zł53 m² 9 073,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

622 600 zł56 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

339 832 zł32 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

414 000 zł51 m² 8 173,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 50,65 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 20m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

366 783 zł36 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Fordon,Bydgoszcz

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca! Jeśli szukasz mieszkania doskonałego zarówno pod wynajem, pod inwestycję jaki do własnego zamieszkania - koniecznie poznaj tę ofertę! Nieruchomość położona w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie typu M4, położone w spokojnej i zielonej części Nowego Fordonu Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

608 157 zł61 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

314 000 zł24 m² 13 077,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m , usytuowane na 4 piętrze w wieżowcu na osiedlu Błonie. Lokal składa się z jasnego pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 253 155 zł109 m² 11 464,20 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie- osiedle Industria, ul. Pomorska 81, bydgoszcz. Do wynajęcia pięknie urządzone, jasne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Industria przy ul. Pomorskiej 81 w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

393 552 zł36 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

864 100 zł69 m² 12 523,20 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

866 663 zł65 m² 13 270 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

352 200 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2054

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 43 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje - ul. Morska. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15,93m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ugory

Szwederowo,Bydgoszcz

329 000 zł35 m² 9 373,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania, położonego w bloku przy ul. Ugory 27 w Bydgoszczy. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

556 677 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

682 552 zł66 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

429 000 zł47 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje w sercu Bartodziejów! Mieszkanie na VIII piętrze w wieżowcu z lat '70. Wnętrze to 3 pokoje na ok. 48 m 2 , a w tym salon z wyjściem na balkon , 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

772 700 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

749 000 zł82 m² 9 115,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem Oferujemy na sprzedaż zadbane, przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 3. piętrze kameralnego, trzypiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

383 396 zł38 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

898 900 zł84 m² 10 714 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Makler z przyjemnością poleca: do nabycia unikatowe, trzypokojowe mieszkanie (M-4) o metrażu 84 m , usytuowane na pierwszym piętrze solidnego, ceglanego budynku w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Seminaryjna

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka, w dogodnej lokalizacji, blisko Centrum! Oferujemy do wynajęcia komfortową i przytulną kawalerkę o powierzchni 25 m , położoną na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

399 000 zł33 m² 11 946,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dwupokojowe (33,4m2) na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskich Glinkach. Kompletnie wyposażone, komfortowo wykończone mieszkanie w nowoczesnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

455 544 zł41 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

601 795 zł51 m² 11 846,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania, 2 pokoje na Skrzetusku! Mieszkanie na IV piętrze w bloku z lat 70, położone w dogodnej lokalizacji. Wnętrze to salon o wschodniej ekspozycji, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego idealnego pod najem krótkoterminowy? A może jesteś miłośnikiem secesyjnych kamienic? Czy po prostu szukasz mieszkania na start? Zatrzymaj się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariacka

Szwederowo,Bydgoszcz

2 500 zł69 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajęcia trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Szwederowo, przy ulicy Mariackiej. To komfortowe lokum znajduje się na drugim piętrze eleganckiego budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

469 000 zł61 m² 7 739,27 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 60,6 m z dużym balkonem - blisko szkoły i centrum miasta Lokalizacja: spokojna okolica z dobrą komunikacją, blisko centrum Powierzchnia: 60,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

630 656 zł61 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

512 128 zł40 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

739 900 zł74 m² 9 995,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo przestronne trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Glinki. Nowe budownictwo z 2008 roku , w sąsiedztwie stadionu Chemik i Lidla. Przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

430 000 zł58 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rodzinne 4 pokoje na parterze | Ciepłe i funkcjonalne | Osiedle Błonie. Na sprzedaż przestronne, bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na parterze zadbanego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

529 000 zł36 m² 14 855,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż stylowe, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

481 236 zł40 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

445 000 zł48 m² 9 338,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 47,65 m 2 - salon 18 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierczak

Bohaterów,Bydgoszcz

460 000 zł64 m² 7 237,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 63,56m2 wraz z piwnicą o pow. 2,26m2 + druga piwnica wynajmowana indywidualnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

339 000 zł37 m² 9 117,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: wyremontowane mieszkanie gotowe do wprowadzenia | ul. Fordońska (okolice Galerii Pomorskiej) Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,18 m ,.