dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 380 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 380 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

591 900 zł74 m² 7 999,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w kompleksie kameralnych bloków. Inwestycja, której odbiór planowany jest na 3 kwartał 2022 roku. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

445 410 zł64 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskim Fordonie zaplanowano cztery czteropiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

544 900 zł74 m² 7 343,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nową inwestycje zlokalizowaną na Bielawach. Planowaną do oddania do użytku w IV kwartale 2023 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł62 m² 4 796,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 500 zł43 m² 34,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z windą na osiedlu Fordon. Pomieszczenia: 43,21 m 2 - salon, - pokój, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowa

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

535 000 zł56 m² 9 479,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Uwaga. Umowa przedwstępna Mieszkanie 3-pokojowe na 1wszym piętrze w nowym bloku na ulicy Dąbrowej w Bydgoszczy: 53.45 m2 lokal + 6 m2 loggia + 2.99 m2 komórka lokatorska + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

296 000 zł61 m² 4 851,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie wykończone i komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 43m2 z loggią. Mieszkanie o podwyższonym standardzie po super remoncie wykonanym pod okiem projektanta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

350 000 zł57 m² 6 185,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Makler nierchomości poleca Mieszkanie z garażem murowany w zabudowie szeregowej - zlokalizowany tuż przy bloku (osobne księgi wieczyste) w poszukiwanej lokalizacji w Bydgoszczy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

239 000 zł31 m² 7 709,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę na Wyżynach przy ulicy Wł. Bełzy o powierzchni całkowitej 30,94 m2, zlokalizowanej na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie wschodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

328 000 zł47 m² 6 986,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentuje Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania, które mieści się w spokojnej części osiedla Kapuściska. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku. Teren wokół nieruchomości jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne M-3 na Bartodziejach (42 m2), układ szczeciński - niski blok. Mieszkanie składa się z salonu do którego przylega balkon, oraz sypialni, osobnej kuchni, łazienki i wc. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 000 zł58 m² 4 758,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Błonie! 36 metrów2 przedpokój przechodni salon sypialnia łazienka z wc kuchnia balkon +piwnica 3m2 Mieszkanie ciepłe i słoneczne Stan mieszkania- wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego na Kapuściskach. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Zadbane, ciepłe, funkcjonalne M-4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarużyńska

Fordon,Bydgoszcz

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Jarużyńska Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie, na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Bardzo spokojna lokalizacja, blok graniczący ze ścianą lasu, wokół sporo zieleni, dużo miejsc do zaparkowania auta, budynek oddalony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

339 900 zł63 m² 5 395,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler przedstawia ładnie położone mieszkanie na Osowej Górze! Nieruchomość o powierzchni 65,10m2. Składa się z 3 pokoi : salon o powierzchni 18m2 , pokój 11m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

296 000 zł61 m² 4 852,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

465 000 zł58 m² 8 050,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z aneksem kuchennym w nowym budownictwie z roku 2015 w spokojnej i zielonej części dzielnicy Czyżkówko. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

479 000 zł86 m² 5 569,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Piękne i ustawne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na dolnym tarasie Osowej Góry tuż przy zalesionej skarpie. Budynek 3 piętrowy zbudowany z cegły, postawiony w latach 90-tych. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł59 m² 5 085,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

286 000 zł58 m² 4 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 000 zł48 m² 5 144,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 51m2 zlokalizowane na parterze dwupiętrowego bloku z cegły. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, blisko terenów spacerowych - 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Szwederowo. Miejsce spokojne, ciche, blisko duże sklepy, wiele połączeń komunikacyjnych , blisko szkoła i przedszkole. Bardzo blisko do centrum miasta ( 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

2 200 zł69 m² 31,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4-pokojowe (68,86m2) na drugim piętrze w bloku mieszkalnym na Wzgórzu Wolności - ul. Karpacka. Rewelacyjna oferta! Do wynajęcia lokal mieszkalny: salon z aneksem kuchennym, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

239 000 zł31 m² 7 709,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości Poleca: mieszkanie zlokalizowane na Wyżynach o powierzchni 31 m2 usytuowane na parterze w IV piętrowym bloku. - duży pokój dzienny ok 20 m2 - osobn kuchnię - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

640 000 zł103 m² 6 201,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem oferty jest niepowtarzalne mieszkanie zlokalizowane w Fordonie w nowym budownictwie z 2006 roku. Bezpieczny, zamknięty teren bloku z monitoringiem sprawia, że mieszka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie M3, 42 m2, 4 piętro, balkon, bardzo dobra lokalizacja, osiedle Fordon. W skład nieruchomości wchodzą : - pokój dzienny - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

440 000 zł54 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu eleganckie mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na strzeżonym ogrodzonym i monitorowanym terenie. Mieszkanie gustownie wykończone posiada dwa oddzielne pokoje, samodzielną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na parterze w bloku z 2000 roku na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 70 m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konfederatów Barskich

Fordon,Bydgoszcz

339 000 zł43 m² 7 845,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie(43,21 m2) w Fordonie. Osiedle na którym znajduje się budynek świetnie skomunikowane z dobrym dojazdem do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

414 225 zł52 m² 7 890 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycje zlokalizowaną na bydgoskich Kapuściskach. W pierwszym etapie zrealizowany zostanie nowoczesny jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym. Budynek został wybudowany w 1985 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

497 000 zł70 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w Fordonie na 2 piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku. Blok postawiony w 2019 roku. Teren zamknięty w otoczeniu nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

421 000 zł65 m² 6 476,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na osowej górze loggia I miejsce postojowe Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznym metrażu 65 m2. Do mieszkania przynależy loggia + komórka lokatorska 4m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

364 000 zł47 m² 7 744,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - sypialni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

415 100 zł66 m² 6 337,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na os. Osowa Góra -3 pokojowe w metrażu 65m2. W skład nieruchomości wchodzi : -salon 18m2 -2 pokoje po 11m2 -łazienka 3m2 -toaleta 2m2 -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

339 000 zł43 m² 7 845,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

339 000 zł65 m² 5 207,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Osowej Górze o powierzchni 61m2. Lokalizacja - Osowa Góra cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów ze względu na cichy i spokojny leśny.