dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

189 000 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 42 m 2 na Bartodziejach. Bardzo dobra lokalizacja, budynek posiada tylko osiem mieszkań, na parterze lokal usługowy, budynek kameralny , dwupiętrowy. Budynek ogrodzony, z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

175 000 zł55 m² 3 158,84 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe znakomicie zlokalizowane.Znajduje się na 10 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

700 zł32 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prześliczna kawalerka w urokliwej części Osowej Góry do wynajęcia Niskie opłaty 700 zł+ czynsz 220 zł + prąd co 2 miesiące, gaz co 2 miesiące i ogrzewanie w sezonie zimowym (średnio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

700 zł31 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia kawalerkę 31m2, położoną na 3 piętrze w odnowionym, ocieplonym wieżowcu na Wyżynach. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, kaufland, biedronka, szkoły, przedszkole, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, 48 m 2 , Bydgoszcz Bartodzieje Mieszkanie M-4, 48m 2 na trzecim piętrze w odnowionym i ocieplonym bloku przy ul. Skłodowskiej Curie. Mieszkanie po remoncie, do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

900 zł59 m² 15,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia jasne, przestronne M-3 o pow. 59m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły(nowe budownictwo). Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł100 m² 12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia duże, przestronne M-4 o pow. 100m2, położone na 2 piętrze budynku w dobrej lokalizacji w centrum miasta. Blisko komunikacja miejska, 2min do Starego Rynku, blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

311 000 zł87 m² 3 555,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 5-pokojowe położone na 1 piętrze w bloku w cichej i zielonej okolicy,bdb punkcie komunikacyjnym.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo,blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

147 000 zł35 m² 4 188,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Bdb komunikacja,blisko przedszkole,szkoła,sklepy.Rozkładowe,jasne do zamieszkania.Wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł66 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia atrakcyjne, przestronne mieszkanie M-3 o pow. 66m2, położone na wysokim parterze w nowym bloku z cegły. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji(ok. Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

179 000 zł65 m² 2 745,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Świetna lokalizacja,bdb punkt komunikacyjny,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

125 000 zł36 m² 3 443,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam przytulną kawalerkę o powierzchni 34 m2 na Osowej Górze. Poszukiwane 1 piętro w niskim 3 piętrowym bloku! Duży, ustawny pokój- ok 20 m2, kuchnia w prostokącie z oknem - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kapuściska,Bydgoszcz

139 000 zł48 m² 2 885,61 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Szarych Szeregów 11 Do

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku z 2002 r. - teren ogrodzony. Mieszkanie w pełni wyposażone: lodówka, pralka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, meble. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

177 000 zł61 m² 2 901,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w samym sercu Fordonu na osiedlu Szybowników.Znajduje się na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w pobliżu górek fordońskich. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

254 000 zł60 m² 4 268,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku z cegły(2012 r)na osiedlu Eskulapa.Atrakcyjne położenie,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Nowoczesne,przestronne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

175 000 zł48 m² 3 608,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w znakomitej lokalizacji.Znajduje się na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Blisko przedszkole,szkoła,sklepy,plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

179 000 zł58 m² 3 086,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze w bloku z cegły(1991 r) w otoczeniu zieleni.Cicha spokojna okolica, w pobliżu przedszkole,szkoła,przychodnia,sklepy,tereny spacerowe,dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia jasne, zadbane M-3 o pow. 35m2, położone na 2 piętrze w odnowionym, 4-piętrowym bloku na osiedlu Błonie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, biedronka, rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

208 000 zł61 m² 3 409,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe na parterze położone w cichej i spokojnej okolicy.W pobliżu przedszkole,szkoła,basen,plac zabaw dla dzieci,dużo miejsc parkingowych i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serbska

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

154 000 zł42 m² 3 630,36 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Serbska 1 Mieszkanie typu M-3, o pow. 42,42 m2, położone na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

650 zł38 m² 17,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia dużą kawalerkę 38m3, położoną na 2 piętrze w bloku z cegły(nowe budownictwo) na Górzyskowie. Dobra lokalizacja, cicha i spokojna lokalizacja. Blisko szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

259 000 zł73 m² 3 547,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe z aneksem położone na 1 piętrze w bloku w znakomitej lokalizacji, w otoczeniu zieleni.Aneks 26m,pokoje 25m,13m,w łazience kabina natryskowa i wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

223 000 zł54 m² 4 129,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokoje Szwederowo z garażem Powierzchnia: 54 m 2 Cena: 223 000 zł Ciepłe, słoneczne, trzy pokojowe mieszkanie w bloku IV- piętrowym na oś. Szwederowo. Blok jest ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

700 zł25 m² 28 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia ładną, przytulną kawalerkę 25m2, położoną na 6 piętrze w odnowionym wieżowcu na Bartodziejach. Dobra lokalizacja, blisko szkoły, szpital Jurasza, am, ukw, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

169 500 zł49 m² 3 452,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku ocieplonym, odnowionym i ogrodzonym w cichej i spokojnej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym. Pokoje 20 m,9 m,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

149 000 zł35 m² 4 209,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w znakomitej lokalizacji.Zadbane,słoneczne do wprowadzenia od zaraz. Pokoje 15 m,7 m,kuchnia 5,5 m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

195 000 zł65 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje w Fordonie Mieszkanie 3-pokojowe o pow.65 m 2 na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Fordon - Nad Wisłą. Budynek ocieplony i odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

115 000 zł35 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na os. Szwederowo Mieszkanie o powierzchni całkowitej 35m 2. W skład lokalu wchodzą: 2 pokoje /14 m 2 i 9m 2 / duża ustawna kuchnia łazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 zł35 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Ładna, przestronna kawalerka o pow. 35m2, położona na 1 piętrze w kamienicy. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta. Blisko Ak. Muz, ukw, sklepy, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia ładną, jasną kawalerkę 32m2, położoną na 8 piętrze w odnowionym wieżowcu na Szwederowie. Znajduje się w dobrej lokalizacji, blisko sklepy, markety, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

208 000 zł74 m² 2 805,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 4-pokojowe położone w samym sercu Fordonu na osiedlu Szybowników.Znajduje się na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym. Bdb lokalizacja,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

155 000 zł48 m² 3 203,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem,pierwotnie M-3 położone w świetnej lokalizacji, na osiedlu Szybowników.Znajduje się na parterze w bloku ocieplonym i odnowionym.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

200 000 zł43 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 2-pokojowe,nietuzinkowe położona na parterze w bloku ocieplonym i odnowionym w znakomitej lokalizacji,blisko Centrum.Mieszkanie po kapitalnym remoncie do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Błonie,Bydgoszcz

220 000 zł56 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Mam do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze, w bloku na bydgoskim Błoniu. Mieszkanie o powierzchni 56 m2, po kapitalnym remoncie w 2005r, z dwiema piwnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 zł38 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia mieszkanie o pow. 38m2, położone w kamienicy w centrum miasta. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie ciepłe. Ogrzewanie miejskie. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

600 zł63 m² 9,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, jasne, bezczynszwe M-3 o pow. 63m2, położone na 1 piętrze w kamienicy w centrum miasta. Znajduje się w dobrej lokalizacji, blisko ukw,A. Muz., Sklepy, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorupki

Szwederowo,Bydgoszcz

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ujejskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

243 000 zł64 m² 3 796,88 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na Wzgórze Wolności, pokoje 16/11/9 duża kuchnia /16/ duża łazienka, w całym mieszkaniu gładzie,na podłogach parkiet, nowe drzwi wewnętrzne, drzwi wejściowe antywłamaniowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia jasne M-3 o pow. 42m2, położone na 2 piętrze w bloku z 1998r. Znajduje się w dobrej lokalizacji na Górzyskowie. Cicha i spokojna okolica, blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

136 000 zł35 m² 3 885,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokoje Szwederowo Powierzchnia: 35 m2 Cena: 136 000 zł Mieszkanie składa się z: dwa pokoje 15m 2 i 7m 2 , dwa przedpokoje,

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij