dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

190 000 zł53 m² 3 584,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonale zlokalizowane M4 na sprzedaż na Kapuściskach biuro nie pobiera prowizji od kupującego ale gwarantuje transakcję pod okiem licencjonowanego pośrednika Prezentowanie mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

125 000 zł42 m² 2 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 42m 2 antresola - okole Mamy do zaoferowania ciekawe mieszkanie dwu pokojowe. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, jeden pokój przejściowy z antresolą Lokal posiada : - piec dwufunkcyjny ( ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lelewela

Leśne,Bydgoszcz

125 000 zł35 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika w całości pokrywa sprzedający.Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Leśnym (ul. Lelewela). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymały-Siedleckiego

Wyżyny,Bydgoszcz

135 000 zł35 m² 3 841,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bołtucia

Fordon,Bydgoszcz

115 000 zł31 m² 3 753,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

800 zł58 m² 13,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia przestronne, jasne M-3 o pow. 58m2, położone na 1 piętrze w bloku z cegły(nowe budownictwo). Znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na Szwederowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

800 zł24 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie (pokój z aneksem kuchennym) o pow. 24m2. Znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym domu na Okolu. Dobra lokalizacja, 6min do Reala. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

600 zł31 m² 19,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia tanią kawalerkę 31m2, położoną na 1 piętrze w odnowionym, ocieplonym wieżowcu na Wyżynach. Dobra lokalizacja, cicha spokojna okolica. Blisko sklepy, kaufland, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

950 zł45 m² 21,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia zadbane mieszkanie M-3 o pow. 45m2, położone na 3 piętrze w bloku z cegły(nowe budownictwo). Znajduje się na terenie ogrodzonym i monitorowanym na Górzyskowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

165 000 zł52 m² 3 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej i zielonej okolicy.Znajduje się na 1 piętrze w budynku 4-rodzinnym,ocieplonym i odnowionym.Ładne ,słoneczne do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

193 000 zł61 m² 3 163,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku w zielonej i spokojnej okolicy na osiedlu Bajka.W pobliżu przedszkole,szkoła,przychodnia,plac zabaw,tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 150 zł31 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 31m2, położona na 3 piętrze w odnowionym, 4-piętrowym bloku na osiedlu Kapuściska. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, apteki, banki, szkoły, rynek, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Błonie,Bydgoszcz

170 000 zł47 m² 3 609,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nieopodal kortu tenisowego i zaakceptowanej budowy basenu M-4 na Bloniu Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Opisywana nieruchomość mieści się na ul. Waryńskiego w pobliżu szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

229 000 zł71 m² 3 233,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas 1000 złotych prowizji dla kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

115 000 zł32 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M2 bartodzieje bydgoszcz xip. Mieszkanie jednostronne- okna od strony wschodniej, pow. 32m2, XI p . Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, blisko przystanki komunikacji miejskiej , szkoła ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

363 000 zł88 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Spółdzielnia "mariampol" bardzo ładne mieszkanie na górzyskowie lokal O pow. 88 M2 W skład którego wchodzą cztery pokoje 22/12/11/11. Kuchnia O pow.11 M2 W ZABUDOWIE , W TYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-4 o pow. 53m2, położone na 4 piętrze, w 4-piętrowym odnowionym bloku na Wyżynach. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, kaufland, aldi, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

229 000 zł74 m² 3 089,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko U nas 1000 złotych prowizji dla kupującego nie przepłacaj zajmujemy sie tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

156 000 zł37 m² 4 191,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Loggia na długość pokoju i kuchni zadaszona (terakota) z przestrzennym widokiem na południe! tylko U nas 1000 złotych prowizji dla kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Altanowa

Fordon,Bydgoszcz

139 000 zł36 m² 3 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Wymarzone mieszkanie w Fordonie! Cena do negocjacji! Oferuję Państwu kawalerkę spółdzielczo-własnościową o powierzchni 36 m2, mieszczącą się przy ulicy Altanowej w Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

139 000 zł37 m² 3 756,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe położone w cichej i zielonej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.W pobliżu przedszkole,szkoła,przychodnia,sklepy,tereny spacerowe. Znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta- nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie na szwederowie - Z tarasem-umeblowane I wyposażone Do dyspozycji najemcy obszerny salon 23m2 z wyjściem na duży południowy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

159 000 zł43 m² 3 697,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w ładnej i spokojnej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Znajduje się na 9 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Dookoła dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

152 000 zł49 m² 3 102,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na 2 piętrze w ocieplonym i odnowionym wieżowcu.Atrakcyjna okolica,dogodna komunikacja miejska,blisko tereny spacerowe(Górki Fordońskie)Ustawne,słoneczne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 600 zł89 m² 17,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

M-5 na wynajem w świetnej lokalizacji Osiedla Leśnego Biuro nie pobiera prowizji od najemcy. Tylko w naszym biurze duże i przestronne mieszkanie składajace się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia atrakcyjną, przytulną kawalerkę o pow. 34m2, położoną na parterze w odnowionym, ocieplonym bloku z cegły na osiedlu Kapuściska. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

2 000 zł82 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Komfortowe mieszkanie z trzema sypialniami i garażem do wynajęcia na Szwederowie biuro nie pobiera prowizji od najemców Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze nowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

199 000 zł63 m² 3 139,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas 1000 złotych prowizji dla kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Super mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niepodległości

Niepodległości,Bydgoszcz

1 100 zł51 m² 21,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w bloku z 2009r. Na osiedlu Niepodległości w Fordonie. Mieszkanie po remoncie. Nowocześnie urządzone. Powierzchnia: 51m2. Okna: wschód zachód. Metraż rozkłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

195 000 zł47 m² 4 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone w cichej i zielonej okolicy,bdb punkcie komunikacyjnym.Znajduje się na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Mieszkanie po remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

159 000 zł42 m² 3 741,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na styku Wyżyn i Kapuścisk na sprzedaż w cenie do negocjacji biuro nie pobiera prowizji od kupującego Mieszkanie o pow. prawie 42, 5 m2 znajduje się na parterze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy tanie mieszkanie M- 3 o pow. 40m2, położone na parterze w 2-piętrowym, odnowionym bloku z cegły. Znajduje się w cichej, spokojnej lokalizacji na Kapuściskach. Blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia jasną, zadbaną kawalerkę 36m2, położoną na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku na terenie ogrodzonym. Znajduje się w dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

130 000 zł31 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone na 7 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym w ładnej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.W najbliższym sąsiedztwie las oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

900 zł66 m² 13,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - okole bydgoszcz - blisko wsg Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone na parterze zadbanej kamienicy (świeżo po remoncie elewacja i klatka schodowa). Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

223 000 zł53 m² 4 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyżyny 53m2, 1pietro Mieszklanie trzypokojowe(53m2) w bloku na Wyżynach na 1 piętrze. Mieszkanie słoneczne, zadbane. Mieszkanie o typowym układzie szczecińskim - składa się z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

132 500 zł36 m² 3 680,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna i ładnie zaaranżowana kawalerka na sprzedaż na Bielawach biuro nie pobiera prowizji od kupującego Mieszkanie znajduje się na II p. bloku w świetnej lokalizacji - 20 min. pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

800 zł53 m² 15,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia tanie mieszkanie M-4 o pow. 53m2, położone na 4 pietrze w odnowionym, ocieplonym wieżowcu na osiedlu Kapuściska. Dobra lokalizacja, cicha spokojna okolica, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

950 zł40 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 40m2, położone na 3 piętrze, w odnowionym, ocieplonym bloku z cegły na Bartodziejach. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, biedronka, szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

89 000 zł32 m² 2 781,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe świetnie zlokalizowane. Znajduje się na 1 piętrze w kamienicy w cichej i spokojnej okolicy.Mieszkanie po remoncie,do wykończenia pokój.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie W bloku na kapuściskach-tylko 900zł+opłaty Do dyspozycji pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka razem z wc. W kuchni nowoczesna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij