dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

189 000 zł53 m² 3 566,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Fordon, os. Tatrzańskie Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze w bloku 4 o pow. 53m2. Składa się z dwóch przestronnych pokoi o powierzchni: 21/12m2, kuchni 8m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

195 000 zł66 m² 2 972,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

U nas tylko 1000 złotych prowizji dla kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

95 000 zł32 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękna, wyremontowana kawalerka na Osiedlu Leśnym. Przedstawiam atrakcyjne bezczynszowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Kawalerka o powierzchni 32m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym bloku z cegły na osiedlu Czyżkówko. Kameralne, ogrodzone i monitorowane osiedle czterech bloków wybudowane w 2007 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

190 000 zł53 m² 3 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w atrakcyjnej okolicy.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni i przestrzeni.Blisko przedszkole,szkoła,sklepy,przystanki komunikacji miejskiej.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

163 000 zł43 m² 3 790,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na 5 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Znakomita lokalizacja,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Słoneczne,ustawne po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 zł75 m² 12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia ładne, przestronne M-3 o pow. 75m2, położone na 4 piętrze w kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta. Blisko szkoły, filharmonia, teatr, ak. Muz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lansjerów

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ulicy Lansjerów w Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze bloku mieszkalnego i składa się z dwóch pokoi (22m, 9m) oraz oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

700 zł50 m² 14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z cegły o powierzchni 50m2. Mieszkanie posiada dwa balkony, okna są pcv. Składa się z dwóch pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

159 000 zł43 m² 3 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Bdb lokalizacja,blisko przedszkole,szkoła,sklepy,las,przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

215 000 zł64 m² 3 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w doskonałej lokalizacji,blisko przedszkole,szkoła,basen,przychodnia,sklepy.Mieszkanie po remoncie,do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

214 000 zł63 m² 3 377,53 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas 1000 złotych prowizji dla kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ja dla ciebie I zapłacisz mniej! Bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Okole

Okole,Bydgoszcz

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 41m2, położone na 4 piętrze w odnowionej kamienicy na Okolu. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, real, wsg, multikino, szkoła, bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

100 000 zł36 m² 2 766,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękna kawalerka na sprzedaż. Mieszkanie około 4 lata temu zostało całkowicie przebudowane i wyremontowane. Przez jakiś czas było wynajmowane. Aktualnie jest częściowo wyposażone i przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

156 000 zł47 m² 3 319,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w bloku ocieplonym i odnowionym w dogodnym punkcie komunikacyjnym.Wymaga remontu. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

950 zł36 m² 26,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pokoje-tylko 950zł+niskie opłaty do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ul. Spokojnej-stan idealny-po kapitalnym remoncie-nowe łazienka, kuchnia, gładzie, panele, okna pcv Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

175 000 zł63 m² 2 791,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas 1000 złotych prowizji dla kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Super cena tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

188 000 zł63 m² 2 984,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji.Znajduje sie na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.W pobliżu tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rysia

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

260 000 zł63 m² 4 159,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł64 m² 4 453,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko W naszym biurze! Bardzo ładne, po remoncie mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły na pograniczu osiedli: bartodzieje i Bielawy. Blok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 48m2, położone na 2 piętrze w odnowionym, 4-piętrowym bloku na Bartodziejach. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szpital Jurasza, am, ukw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia zadbane, dwupokojowe mieszkanie na skrzetusku-pokoje puste-900zł+250zl+prą+gaz Do dyspozycji najemcy dwa niezależne pokoje, oddzielnie kuchnia, łazienka. Mieszkanie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu M-4 w bloku z cegły na Górzyskowie. Nowo powstałe osiedle na teren ogrodzony z 2013 roku. Salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

308 000 zł74 m² 4 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji na Osowej Górze. Mieszkanie w bloku sąsiadującym z lasem. Bardzo cicha okolica, miłe sąsziedztwo. Mieszkanie składa się z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

169 900 zł47 m² 3 614,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe położone w znakomitej lokalizacji.Znajduje się na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.W pobliżu przedszkole,szkoła,ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne mieszkanie 2-pokojowe (36m2) na os Błonie -cena 155 000zł Mieszkanie znajduje się na parterze w odnowionym i ocieplonym 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

239 000 zł61 m² 3 911,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 61,10 m2,w bloku na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie na 2 piętrze ,blok ocieplony, odnowiona klatka schodowa. Wokół dużo zieleni. Mieszkanie składa sie z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie studentom (3 osoby). Ul. Baczyńskiego, kapuściska, dojazd do centrum trwa ok. 20 - 25min: tramwaj 8 lub autobus 79, do przystanku jakieś 3-5 min. 3 pokoje, 64 m, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

144 000 zł40 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w znakomitej lokalizacji na Osiedlu Leśnym. W pobliżu tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 050 zł42 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia tanie mieszkanie M-3 o pow. 42m2, położone na 2 piętrze, w odnowionym, 4-piętrowym bloku na Wyżynach. Dobra lokalizacja, cicha i spokojna okolica. Blisko sklepy, markety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

245 000 zł59 m² 4 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z klimatem W ciekawej lokalizacji na bielawach Mieszkanie dwupokojowe o pow. 59m2, położone na II piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie bardzo przestronne, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

950 zł42 m² 22,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 42m2, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku(nowe budownictwo) w Fordonie nad Wisłą. Cicha, spokojna okolica, blisko las, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

339 000 zł95 m² 3 568,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w bloku z cegły na terenie ogrodzonym(1997r).Funkcjonalne,przestronne do zamieszkania.Cicha,spokojna okolica,dogodna komunikacja,kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

800 zł29 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 29m2, położona na 1 piętrze w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, apteka, rynek, am, szpital Jurasza, komunikacja miejska. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia tanie mieszkanie M-4 o pow. 48m2, położone na 1 pietrze w odnowionym, 4-piętrowym bloku na osiedlu Błonie. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, rynek, biedronka, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne M3 o niskich kosztach utrzymania na sprzedaż na Kapuściskach biuro nie pobiera prowizji od kupującego Prezentowane mieszkanie znajduje się na I p. zadbanego bloku zarządzanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

183 000 zł53 m² 3 452,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym w cichej i zielonej okolicy.Znakomita lokalizacja,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

168 000 zł56 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 4-pokojowe położone na 4 piętrze w bloku w otoczeniu zieleni.Cicha okolica,spokojne sąsiedztwo,dogodna komunikacja.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sympatyczne mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Składa się z pokoju z wnęką, dużej kuchni z (meble e cenie), przedpokoju (zabudowa w cenie), łazienki razem z wc. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo