dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, kawalerka z aneksem kuchennym, w pokoju na podłodze panele podłogowe, ściany gładź gipsowa malowana farba lateksową, kuchnia kafle na podłodze i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymały-Siedleckiego

Wyżyny,Bydgoszcz

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 w doskonalej lokalizacji do wynajęcia od marca na dłuższy okres ( info dla studentów- dobry dojazd do ukw na Chodkiewicza, 3min. od Staffa) 1000zł + opłaty( 300zł czynsz+prąd) kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

302 600 zł63 m² 4 800,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa deweloper! Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

249 000 zł73 m² 3 425,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie M-5 o pow. 73m2 położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku z płyty na os. Bajka w Fordonie.Pokoje o wymiarach - 22 /12 /12 /8 kuchnia- 7m2, łazienka 2,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł72 m² 13,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia zadbane, 4 pokojowe mieszkanie W bloku na szwederowie- tylko 1000zł + czynsz do S-ni+ prąd Do dyspozycji 4 niezależne pokoje, oddzielnie kuchnia, lazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

175 000 zł49 m² 3 593,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone na parterze w bloku z cegły o pow 47,8 m 2. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, łazienki z wc, kuchni w formie aneksu w przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

187 000 zł70 m² 2 671,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponuję bardzo ładne mieszkanie strychowe przy ul.Sułkowskiego. Składa się z 2 pokoi ( sypialnia 25 m2 oraz salon 21 m2), kuchni 9 m2, łazienki 4,5 m2 oraz przedpokoju 7 m2. Do mieszkanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 100 zł75 m² 14,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 75m2, położone na 2 piętrze na terenie ogrodzonym i monitorowanym na Wyżynach. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, markety, stadion, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

780 zł50 m² 15,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia dużą, przestronną kawalerkę o pow. 50m2, położoną na parterze kamienicy w samym centrum miasta(ok. Starego Rynku). Składa się z bardzo dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

189 000 zł63 m² 2 991,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w znakomitej lokalizacji na Osiedlu Tatrzańskim.Znajduje się na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niepodległości

Niepodległości,Bydgoszcz

199 000 zł51 m² 3 871,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Fordon, os. Niepodległości Prezentowane mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w ocieplonym i odnowionym bloku z cegły o pow. 51,46m2. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzewiowa

Leśne,Bydgoszcz

205 000 zł47 m² 4 351,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży bezpośrednio ładne i ustawne mieszkanie na osiedlu Leśnym - ul. Modrzewiowa 10 Mieszkanie ma 47,11 m2. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

149 000 zł49 m² 3 040,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na Bielawach na 2 piętrze w bloku z cegły.Znakomita lokalizacja,spokojne,kulturalne sąsiedztwo. Pokoje 18 m,11 m,9 m,kuchnia 6 m.Na podłogach m.parkietowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 800 zł86 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, umeblowane o wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 85m2, usytuowane na II piętrze w bloku z cegły na osiedlu Górzyskowo. W salonie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 zł25 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia tanią kawalerkę o pow. 25m2, położoną na parterze w oficynie kamienicy(od podwórka). Bardzo dobra lokalizacja(blisko Gdańska i Dworcowa). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

239 000 zł68 m² 3 496,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gustownie zaaranżowane M5 na sprzedaż na Glinkach biuro nie pobiera prowizji od kupującego Prezentowane mieszkanie znajduje się na Ip. zadbanego i ocieplonego bloku z placem zabaw na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł38 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 1-pokojowe położone na parterze w kamienicy w Centrum.Bdb lokalizacja,spokojna okolica.Mieszkanie po kapitalnym remoncie.Pokój 19 m,kuchnia 10 m,spiżarnia 1,5 m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

187 000 zł48 m² 3 895,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe (47,10m2) mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w bloku na Błoniu. Pokoje w układzie przejściowym, (16m2, 11m2, 7m2), na podłogach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

900 zł56 m² 16,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 56m2, położone na 2 piętrze w bloku z cegły z 2000r. Znajduje się w dobrej lokalizacji na osiedlu Wyżyny. Blisko sklepy, markety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

193 000 zł47 m² 4 106,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 w trakcie remontu na Osiedlu Leśnym Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Mieszkanie jest w fazie remontu a więc zdjęcia są tylko poglądowe jak może mieszkanie wyglądać po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

166 000 zł49 m² 3 389,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna M-3 leśne 1. Piętro W bloku Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe 49m2 w niskim bloku ze starszej cegły na 1. piętrze. Budynek ocieplony z nową elewacją zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

302 600 zł63 m² 4 800,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

301 500 zł63 m² 4 799,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

800 zł40 m² 19,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem kawalerka Z balkonem na osiedlu górzyskowo. Mieszkanie w nowym bloku z cegły na Górzyskowie. Przestronna umeblowana kawalerka. Pokój o powierzchni 23m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Wyżyny,Bydgoszcz

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcie przestronne mieszkanie na Wyżynach, a dokładniej na ulicy Komuny Paryskiej. W pobliżu szkoły przedszkola, targ, przystanki autobusowe, tramwajowe, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Częściowo wyremontowane M5 w bloku na Kapuściskach na sprzedaż w rozsądnej cenie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 57 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

185 000 zł49 m² 3 805,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 na Osiedlu Leśnym Mieszkanie po kapitalnym remoncie, całkowicie wymieniona instalacja wodna, kanalizacyjna, gazowa i elektryczna. Okna, podłogi, ściany - po kapitalnym remoncie. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone M 3 do wynajęcia na Wyżynach biuro nie pobiera od najemcy żadnej prowizji Oferowane mieszkanie znajduje się na II piętrze w monitorowanym bloku z 2000 r. ze sporą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

790 zł31 m² 25,48 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia kawalerkę o pow. 31m2, położoną na 9 piętrze w odnowionym wieżowcu na Wyżynach. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, kaufland, biedronka, apteka, basen, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

158 000 zł36 m² 4 388,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 36m2 usytuowane na II piętrze w bloku ze starej cegły na osiedlu Leśne. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

253 000 zł59 m² 4 288,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z klimatem W ciekawej lokalizacji na bielawach Mieszkanie dwupokojowe o pow. 59m2, położone na II piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie bardzo przestronne, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

225 000 zł65 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie o pow. 65 m2. Lokal usytuowany na parterze w bloku. Nieruchomość posiada 3 niezależne pokoje (16 m2, 10 m2, 10 m2), kuchnię, łazienkę z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

750 zł36 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 36m2, położone na 4 piętrze w 4-piętrowym odnowionym bloku z cegły. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Błonie. Blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

320 000 zł73 m² 4 383,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Nietuzinkowe mieszkanie 4 pokojowe (pierwotnie było 5 pokoi), ciekawie zaaranżowane, położone w niskim bloku na najlepszym, pierwszym piętrze. Doskonała lokalizacja, przy ul. M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

249 000 zł64 m² 3 921,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadbane M5 na sprzedaż w bloku na Bartodziejach z widokiem na zieleń rancza Bartek biuro nie pobiera prowizji od kupującego Prezentowane mieszkanie znajduje się na III p. ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 zł32 m² 20,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia tanią kawalerkę o pow 32m2, położoną na parterze w oficynie kamienicy. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w samym centrum miasta(blisko Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

950 zł35 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia bardzo ładne, 1 pokojowe mieszkanie na błoniu-umeblowane-tylko 950zl+opłaty Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku. Do dyspozycji obszerny pokój z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

800 zł45 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane M 3 do wynajęcia na Bartodziejach biuro nie pobiera prowizji od najmującego Mieszkanie znajduje się na III p. ocieplonego bloku. Lokal jest umeblowany i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

700 zł43 m² 16,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie M-3 o pow. 43m2, położone na 8 piętrze w odnowionym wieżowcu na Bartodziejach. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, markety, apteka, rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

229 000 zł71 m² 3 225,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie typu M-4 o łącznej powierzchni 71 m 2 składające się z trzech pokoi (15, 15 i 14 m 2 ), kuchni 10 m 2 , łazienki z oknem 3 m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M4 w ocieplonym bloku na drugim piętrze o pow. 56m2. Lokal po kapitalnym remoncie tzn: wymieniono instalacje elektryczne, wodno kanalizacyjne, stolarka.