dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 391 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 391 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duży balkon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

900 zł52 m² 17,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, kuchnia wyposażona w naczynia,sztućce, garnki. Dwa pokoje z osobnymi wejściami - w jednym pokoju podwójne miejsce do spania, w drugim dwa podwójne miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nad Wisłą

Nad Wisłą,Bydgoszcz

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie jednopokojowe w świeżo odnowionym bloku w cichej okolicy na osiedlu Nad Wisłą. Niedaleko pętla autobusowa lini 70,94. Mieszkanie w pełni umeblowane. Oddzielna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

245 000 zł64 m² 3 828,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bydgoszcz, fordon-Przylesie, bez pośredników. Salon otwarty 27m2, dwie sypialnie po 10,25m2. Kuchnia 8m2 z pełnym wyposażeniem: duża lodówka Sharp, kuchnia gazowa z elektrycznym piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedleckiego

Wyżyny,Bydgoszcz

1 200 zł57 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kuchnia z aneksem jadalnym blisko linia tranwajowa oraz autobusowa rynek i apteka w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Błonie,Bydgoszcz

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia od zaraz dwupokojowe nieumeblowane mieszkanie 36m2. Koszt najmu 1100, - w tym odstępne 670, - i czynsz do sp-ni 427, -. W czynszu zawarte ogrzewanie + woda. Dodatkowo płatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze po remoncie (wymienione wszystkie instalacje- elektryczna,wod-kan,co ).Bez pośredników.Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Leśne,Bydgoszcz

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na 1 piętrze po remoncie, umeblowane i wyposażone w podstawowy sprzęt agd (pralka, lodówka, kuchenka gazowa). Położone w spokojnej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajme od zaraz M3 bydgoszcz bartodzieje 1200zl,swietna lok. stan idealny. Tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Błonie,Bydgoszcz

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł64 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajme 3pokojowe mieszkanie w Fordonie na 4pietrze bez posrednika.Mieszkanie po remoncie,umeblowane 1ooozl+czynsz+prad WOLNE OD 1 SIERPNIA kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ogłoszenie zamieszcza właściciel (nie pośrednik) mieszkania - cena do negocjacji obejmuje agd i większość umeblowania. Pokoje 19,5 12,3 8,5 m2 - okna pcv i parapety marmur sztucz. Rolety od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugory

Szwederowo,Bydgoszcz

195 000 zł47 m² 4 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszaknie w dobrej , spokojnej okolicy,do centrum 10 minut pieszo , dobra komunikacja miejska, dużo sklepów, szkoły, przedszkola etc, blok po remoncie, podłogi mozaika parkiietowa, glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

950 zł39 m² 24,36 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

950zł + opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Górzyskowo,Bydgoszcz

230 000 zł61 m² 3 770,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rozkład mieszkania: dwustronne rozkładowe Ściany pokoi: zwykłe,gładz Podłogi pokoi: wykładzina pcv,panele Ściany przedpokoi: gladz Podłoga przedpokoi: panele, kafle okna: drewniane Typ łazienki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

950 zł37 m² 25,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M-2 w Śródmieściu. 37 m w nowym bloku z cegły. Całkowicie umeblowane, nowoczesne. Pokój otwarty na przedpokój tworzy dużą przestrzeń. 2 szafy komandor. 5-drzwiowa na ubrania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bortnowskiego

Fordon,Bydgoszcz

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ładne, przestronne, ciche mieszkanie. Kuchnia zabudowana, w korytarzu szafa komandor, okna plastikowe. Tani czynsz 260 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

295 000 zł58 m² 5 086,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w niskim bloku z nowej cegły.Powierzchnia mieszkania 57,7m2,Trzy pokoje 17,11 i 9m2.Oddzielna kuchnia 10m2,w pokojach na podłodze panele,ściany gładzie.W kuchni glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe, w spokojnej dzielnicy, w okolicy sklepy, przychodnie, poczta, szkoły, przedszkola, uczelnia, parki, las. Mieszkanie jest umeblowane, okna plastikowe, na podłogach parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

390 000 zł119 m² 3 277,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1936

Bydgoszcz Leśne 119,6m2, budynek z cegły, 1p, ogrz.centralne, hipoteczne, 4 duże pokoje, kuchnia, dodatkowe pomieszczenie na garderobę, łazienka, WC, balkon. Mieszkanie dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 zł47 m² 30,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Os. Leśnym o łącznej powierzchni 47,3 m2. 3 pokoje: 16,3; 9 i 6 m2. Mieszkanie w niskim bloku 1p. Pokoje umeblowane, tak jak kuchnia i łazienka. Poszukiwane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

500 zł15 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dwie osoby uczące sie i pracujące (chłopak i dziewczyna), wynajmą pokój 15m z balkonem parze uczacej sie/[racującej bez zwierząt. Bezpieczna okolica, parking. Mieszkanie jest odnowione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowe budownictwo,2piętro,loggia,plac zabaw,teren zamknięty,spokojna okolica,umeblowane i wyposażone,sklepy i dobre połączenia komunikacyjne w pobliżu,1200zł+czynsz+opłaty,kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Dolny Taras,Bydgoszcz

1 120 zł54 m² 20,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w bloku z cegły na parterze. Mieszkanie przestronne o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Pokoje jasne (19m2, 15m2) jeden z wyjściem na balkon. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyzwolenia

Fordon,Bydgoszcz

158 900 zł36 m² 4 413,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

przestronna kawalerka, wysoki parter, pokój z aneksem kuchennym 26 m2, nowoczesna zabudowa z barkiem, parkiet, gładzie na ścianach,glazura w części kuchennej, okna pcv, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plac Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Bydgoszcz

1 499 zł80 m² 18,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4, centrum Mieszkanie - 3 pokoje Powierzchnia - 79 m2 Lokalizacja: miejscowość: bydgoszcz Województwo: kujawsko-pomorskie - Polska Dzielnica: śródmieście Opis: - materiał: cegła - rodzaj budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

200 000 zł49 m² 4 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 układ szczeciński do odświeżenia - łazienka do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego

Fordon,Bydgoszcz

999 zł30 m² 33,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, oferuję do wynajęcia komfortową kawalerkę w nowo wybudowanym bloku (rok budowy 2009).Fordon ulica Kaliskiego.Bezpośrednio (bez pośredników). Powierzchnia ok 30 m2. Blok ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

156 500 zł38 m² 4 118,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży mieszkanie na 3 piętrze w bloku z cegły z lat 50-tych na osiedlu Leśne. Mieszkanie po generalnym remoncie wraz z całkowitą wymianą instalacji elektrycznej. Orientacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szelburg-Zarembiny

Fordon,Bydgoszcz

218 000 zł60 m² 3 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Bydgoszcz - Fordon, os.Bajka, ul.Zarembiny. Powierzchnia 60,40m2 , piętro 2/4. Mieszkanie słoneczne, 3 niezależne pokoje (24/12/8m2),kuchnia (5,54m2),przedpokój, osobno łazienka i ubikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pielęgniarska

Fordon,Bydgoszcz

95 000 zł26 m² 3 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! - Tania kawalerka w Starym Fordonie do remontu. Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym bloku otynkowanym i ocieplonym na 2 piętrze z balkonem i oknem w kuchni. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 46 mkw w ścisłym centrum. Nowy blok (2005 r.), teren ogrodzony. Przestronny salon z aneksem kuchennym (27 mkw), sypialnia (10 mkw), łazienka z wc. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w nowej cegle! Piękne, słoneczne mieszkanie o pow. 50m2 na Górzyskowie. Blok z cegły z 2004r. Teren częściowo ogrodzony, przy bloku miejsca parkingowe. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Błonie,Bydgoszcz

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 35m na parterze, jeden duży pokój z wnęką, z dużego pokoju przejście do kuchni i łazienki. W łazience wanna, wc i umywalka. Kuchnia nieumeblowana (stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Bielawy,Bydgoszcz

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie bez umeblowania, do remontu w spokojnej dzielnicy, ładnie usytuowane. Cena do negocjacji. Wolne od 17.V.2010. Blok po remoncie, ocieplony, monitoring, wszystkie okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Błonie,Bydgoszcz

168 000 zł47 m² 3 574,47 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Blok po remoncie, ocieplony, czyste wnętrze. Pokoje Z osobnym wejściem. Kuchnia Z oknem, osobne wejście. Łazienka razem Z wc, prysznic. Okna pcv. Parkiet

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 100 zł61 m² 18,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokoje: 25m2; 12m2 i 6m2. Całe mieszkanie po kapitalnym remoncie, na podłogach w korytarzu, łazience, wc i kuchni - płytki; pokoje - panele; na ścianach - gładzie oraz płytki; okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania mam 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie 58m2 w bloku 4 piętrowym na Kapuściskach. Do wprowadzenia od zaraz. W pełni umeblowane. CO. Czynsz 460 (woda/ryczałt na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skalarowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

195 000 zł41 m² 4 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

całkowita powierzchnia 41m2 rok budowy: 2006 blok z cegły księga wieczysta 1 piętro / blok 2 piętrowy Wysokość czynszu 170zł/os. Pokój o powierzchni 20m2 z balkonem 4,5m2, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zajęcza

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

250 100 zł61 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Słoneczna lokalizacja na ulicy Zajęczej 20 blisko las , przystanek autobusowy oraz tramwajowy , szkoła , sklepy , Stadion Chemik , Straż , szpital , przychodnia. Blok ocieplane w roku 2007 , okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mrotecka

Osowa Góra,Bydgoszcz

330 000 zł68 m² 4 852,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Srzedam bezpośrednio M-4. Trzy pokoje (19,19,12) jeden z pokoi połączony z aneksem kuchennym. Mieszkanie i okolica bardzo cicha. W pobliżu las, szkoła (podstawowa i gimnazjum),.