dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 374 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 374 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

318 000 zł53 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na osiedlu Wyżyny! Nieruchomość o powierzchni 53m2. Składa się : - 3 pokoi -kuchni -przedpokoju -łazienki -wc Do lokalu prowadzona jest księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

314 990 zł48 m² 6 562,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Makler Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2, położone w cenionej lokalizacji, na Osiedlu Leśnym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedazy mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w czteropietrowym bloku na bydgoskim Błoniu. Mieszkanie zajmuje powierzchnie 48 m2 i składa sie z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

338 990 zł53 m² 6 390,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w Fordonie w fantastycznej części osiedla. Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaż mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest przepiękne mieszkanie usytuowane na najbardziej pożądanym 2 piętrze nowego bloku w Fordonie. Budynek położony w kompleksie kilku bloków z parkingami. Atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

298 900 zł39 m² 7 664,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 39m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

339 000 zł39 m² 9 102,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Świetnie zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie w unikatowym stylu idealne dla singla i pary. Mieszkanie zostało wykończone w unikatowym stylu z wykorzystaniem najwyższej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Filmowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

529 000 zł63 m² 8 371,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia przestronnego, komfortowego mieszkania położonego na Bartodziejach Małych. Świetne połączenie komunikacji miejskiej, piękne tereny spacerowe nad Brdą i nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

299 000 zł41 m² 7 239,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler poleca idealne mieszkanie W super miejscu Do sprzedania mieszkanie na Osiedlu Leśnym o powierzchni całkowitej 41,40m wraz z piwnicą, natomiast powierzchnia użytkowa to 37m.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

304 999 zł48 m² 6 347,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

326 900 zł57 m² 5 734,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie z balkonem typu loggia znajdujące się na 4 piętrze bloku z windą- na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie z ekspozycją okienną wschód-zachód Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

222 000 zł28 m² 7 985,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości poleca Państwu mieszkanie o pow. 27,80 m na Osiedlu Błonie w Bydgoszczy. Lokal mieszkalny położony jest na drugim piętrze z ekspozycją okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

235 000 zł38 m² 6 233,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta mieszkanie pod inwestycję W bardzo pożądanej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona na 8 piętrze zadbanego wieżowca z lat 80-tych. Bardzo dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

428 900 zł70 m² 6 109,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Makler poleca serdecznie! Wygodne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach w zadbanym bloku z lat 70-tych. Budynek położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bartodzieje,Bydgoszcz

275 000 zł42 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zaprojektuj swoją przestrzeń wg własnych potrzeb i gustu. Zamieszkaj lub zainwestuj na bydgoskich Bartodziejach. Biała Posesja Nieruchomości przedstawia najnowszą ofertę. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemcewicza

Bielawy,Bydgoszcz

274 000 zł45 m² 6 140,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - Umowa przedwstępna Biała Posesja poleca nieruchomość przy ulicy Niemcewicza 7, to dobry adres pod inwestycję. Nieruchomość dla pary, singla lub świetny zakup pod inwestycję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam na sprzedaż wygodne i przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m 2 na Glinkach. Nieruchomość oraz okolica są bardzo atrakcyjne zarówno dla rodziny z dzieckiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

353 000 zł44 m² 8 022,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu piękne, jasne, urokliwe, przestronne i bardzo wygodne mieszkanie na osiedlu Górzyskowo. To propozycja dla osób ceniących ciszę i doceniających uroki mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne M-3 na Czyżkówku. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku z 2018 roku, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

259 000 zł49 m² 5 274,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 49m2. Lokalizacja - Osiedle Przylesie to cicha i spokojna okolica, położona wśród licznych terenów leśnych. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

263 000 zł38 m² 6 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja! Została podpisana umowa przedwstępna! Niezwykle dogodnie położona nieruchomość - M3 z potencjałem, w centrum miasta - wszędzie blisko, a zarazem cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż świetne mieszkanie na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy ** Oferta dostępna tylko w naszym biurze ** Mieszkanie o pow. 50 m2, po remoncie kapitalnym, gotowe do wprowadzenia. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

229 000 zł31 m² 7 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż kawalerka w Fordonie, na os. Bohaterów z balkonem! *mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze* Mieszkanie własnościowe, z księgą wieczystą, o pow. 31m2. Składa.