dowolna

Mieszkania w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

319 000 zł30 m² 10 704,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony w świetnej lokalizacji na ulicy Jagiellońskiej 109. Lokal składa się z: -1 pokoju, -oddzielna kuchnia (może służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

429 000 zł63 m² 6 805,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie na IV p. Typu M-4 o powierzchni 58,15 m2 w budynku czteropiętrowym. Okolica cicha i spokojna Użyte materiały wykończeniowe oraz umeblowanie bardzo dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jezuicka

Stare Miasto,Bydgoszcz

485 000 zł49 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biała Posesja Nieruchomości poleca piękny apartament w centrum miasta przy ul. Jezuickiej 24. Lokalizacja mieszkania będzie idealna dla wszystkich, którzy cenią sobie dostęp do ośrodków kultury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

374 220 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkania _ Zapraszam na oględziny osiedla, wybudowane mieszkania 25 m2 - 64 m2_możliwy zakup na kredyt_bez prowizji I pcc Sprzedaż od dewelopera,plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc =>.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Babia Wieś,Bydgoszcz

250 000 zł59 m² 4 232,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo klimatycznego i świetnie zlokalizowanego mieszkania o powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 zł36 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przepiękną i atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną w Bydgoszczy w Dzielnicy Muzycznej! Na powierzchnię całkowitą mieszkania 36 m2 składa się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

571 595 zł64 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

373 420 zł37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

649 100 zł55 m² 11 754,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku z 2017 r na osiedlu Panorama Błonie. Blok z windą od poziomu -1. Mieszkanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

401 225 zł44 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkania _ Zapraszam na oględziny osiedla, wybudowane mieszkania 25 m2 - 64 m2_możliwy zakup na kredyt_bez prowizji I pcc Sprzedaż od dewelopera,plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

532 011 zł62 m² 8 565,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

374 225 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

359 900 zł38 m² 9 478,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: wyremontowane , słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z loggią na 2 piętrze - Kapuściska Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na loggię od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

510 000 zł45 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta bez prowizji! opis oferty: mieszkanie o powierzchni 45 m2, po generalnym remoncie. W pełni odremontowanej Kamienicy. Oferta idealna dla pary, a także dla miłośników życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z dużą loggią, znajdujące się na 9 pietrze budynku na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 49 m2 - salon - 16 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

347 210 zł34 m² 10 294 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Frydrychowicza

Fordon,Bydgoszcz

389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biała Posesja poleca na sprzedaż mieszkanie położone w nowym bloku w Fordonie przy ulicy Frydrychowicza 14. Mieszkanie usytuowane na parterze, na które składa się: przestronny salon (23 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Bielawy,Bydgoszcz

3 000 zł66 m² 45,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu mieszkania 3 pokojowego na osiedlu sens, przy ulicy Paderewskiego. W skład mieszkania wchodzi bogato wyposażony nowoczesny aneks kuchenny z lodówką, zmywarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł34 m² 12 263,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

481 845 zł54 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości poleca mieszkanie o powierzchni 55m2 w Centrum miasta. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stare Miasto,Bydgoszcz

2 700 zł100 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie do wynajęcia, w samym centrum Bydgoszczy. Przedmiotem najmu jest lokal o powierzchni 100 m2. Usytuowany na drugim piętrze w kamienicy, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

198 342 zł31 m² 6 418,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie inwestycyjne w Bydgoszczy na sprzedaż. Stan do remontu. > załączamy przykładowe wizualizacje plus zdjęcia klatki i bramy. < centrum miasta ul. Jagiellońska 12. Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Błonie,Bydgoszcz

299 000 zł35 m² 8 494,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bydgoskim Błoniu. Cena ofertowa: 320.000 zł. Oferta wyłącznie w Parametry nieruchomości: mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 000 zł33 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

347 300 zł35 m² 9 922,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł26 m² 62,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości gorąco poleca kawalerkę do wynajęcia usytuowanej na IV piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 25,67 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

347 200 zł34 m² 10 294 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

429 011 zł43 m² 9 953,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! ostatnie dwa pokoje W tej inwestycji! Fenomenalne mieszkanie pod inwestycję lub do własnego zamieszkania Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł131 m² 4 160,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, oryginalne mieszkanie w klimatycznej, odnowionej kamienicy w centrum Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja znakomita. Historia kamienicy datuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 35m2 znajduje się na 1 kondygnacji w odrestaurowanym budynku mieszkalnym. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł37 m² 12 118,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

373 425 zł37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

481 840 zł54 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

571 590 zł64 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

401 230 zł44 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

501 900 zł55 m² 9 125,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

495 000 zł64 m² 7 783,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu trzypokojowego mieszkania w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 63,60 m2 znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

463 644 zł46 m² 9 983,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

389 000 zł66 m² 5 907,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej - 2 sypialni - kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Okole,Bydgoszcz

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz Apartamentu w centrum? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Na sprzedaż Apartament w now ej inwestycji Kolorowe Garbary , zaskakująco schowane j między kamienicami co daje poczucie.