dowolna

Mieszkania w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 337 ogłoszeń

529 000 zł34,84 m² 15 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż eleganckie, zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie , wykończone w wysokim standardzie, położone na nowoczesnym Osiedlu Industria przy ul. Rycerskiej w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł58 m² 6 534,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,00 m , zlokalizowane na drugim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 792 zł64,56 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Słuchaj, jeśli szukasz mieszkania, w którym ciasne, ale własne odchodzi do lamusa, to właśnie je znalazłeś. Mieszkanie nr 01 w budynku B na Bartodziejach to nie jest zwykłe lokum to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 697 zł37,77 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz dość scrollowania ogłoszeń z wirtualnymi spacerami po budynkach, które jeszcze nie istnieją? Zatrzymaj się tutaj. Przy ul. Żemojtela nie bawimy się w obietnice tutaj klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

417 790 zł40,76 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz dość czekania latami, aż deweloper wbije pierwszą łopatę? Chcesz kupić mieszkanie i od razu planować, jaki kolor będzie miała Twoja nowa kanapa? No to trafiłeś idealnie! Inwestycja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 085 zł40,65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Skończ z kompromisami i wiecznym brakiem miejsca na kurtki w przedpokoju. Mieszkanie nr 36 na piątym piętrze Nowych Horyzontów to propozycja dla tych, którzy lubią, gdy wszystko ma swoje.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł72 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Polecam na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68 m ( po podłodze 72 m2), położone w kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie W centrum miasta! Apartament o powierzchni 50m2 położony jest w ekskluzywnym bloku w centrum miasta. Cały kompleks jest monitorowany oraz pilnowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne mieszkanie blisko Kanału Bydgoskiego i terenów spacerowych Charakterystyka: mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. Lokal o powierzchni 37 M2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

334 290 zł30,39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 580 zł39,30 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 368 zł85,44 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje - tylko U nas Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 65 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł71,77 m² 9 683,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas! Komfortowy 3-pokojowy apartament 71,77 m , 2 piętro, ul. Dworcowa, garaż, klimatyzacja. Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 71,77 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 910 zł71,78 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bydgoszczy? To wyjątkowo ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,81 m w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 670 zł61,86 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania z czytelnym układem pomieszczeń i dużym salonem? Nowy etap Osiedla Filmowego przy ul. Filmowej (bartodzieje Małe) to oferta skierowana do osób, które cenią spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 220 zł33,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania, które daje swobodę domu jednorodzinnego? To 2-pokojowe mieszkanie na nowym etapie Osiedla Filmowego to idealny wybór dla singla, pary lub pod inwestycję! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Grudziądzka

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 32mkw. Centrum ul. Grudziądzka 1700 zł plus opłaty Oferujemy do najmu mieszkanie 2 pokojowe położone na wysokim parterze w kamienicy z czerwonej cegły. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł63,36 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni użytkowej 63,36 m2 położone w Bydgoszczy w Fordonie - osiedle Szybowników - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,02 m , położone na szóstym piętrze bloku z nowoczesną cichobieżną windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 664 zł60,56 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 994 zł59,83 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł53,30 m² 12 532,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m , zlokalizowane w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Bydgoszczy - Fordonie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł37,42 m² 4 997,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 37,42 m - Bydgoszcz, bielawy Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,42 m położone w kamienicy na bydgoskich Bielawach - jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Dobre Nieruchomości prezentują : tel.   Na sprzedaż unikalna inwestycja! 3 mieszkania w jednym Osiedle Leśne, bydgoszcz Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł72,68 m² 8 392,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

T y L K O U N A S! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 72,68 m , na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

344 400 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Centrum Bydgoszczy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Bydgoszczy, w odrestaurowanej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 500 zł53,71 m² 10 491,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

! centrum miasta- nowczesna inwestycja! Studio o powierzchni 54 m - jasna, otwarta przestrzeń z potencjałem aranżacyjnym! atuty: ścisłe centrum miasta - wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł35,50 m² 11 267,61 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Jeśli poszukujesz mieszkania w nowoczesnym budynku, z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Miesięczna kwota z opłatami to 2100 złotych. Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego. Lokal o powierzchni około 28 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł67,36 m² 18 839,07 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu wyjątkowego apartamentu z widokiem na Brdę w prestiżowej inwestycji Aura Towers w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. Zamknij oczy.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł26,10 m² 12 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2 (w tym piwnica o powierzchni 1m2), zlokalizowane na 2. Piętrze odnowionego budynku przy ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 847 zł47,51 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta mieszkania W stanie deweloperskim W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,51m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61,11 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości: do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 60 m położone na osiedłu Paryskim w Bydgoszczy Wspaniała lokalizacja i aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 725 zł48,45 m² 10 087,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rabat 20.000 ZŁ Szukasz nowego 2 pokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy zaledwie kilkanaście minut pieszo od Starego Rynku? Interesują Cię mieszkania na rynku pierwotnym, bo lubisz zrobić.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,20 m² 10 401,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Państwu Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe położone w bloku na III ( ostatnim) piętrze. W księdze wieczystej wpisane są 3 pokoje - można przywrócić stan pierwotny.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł21 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz małej kawalerki dla Siebie lub pod inwestycję ? włącznie za gotówkę! Położona w dzielnicy Wilczak- blisko Centrum i Starego Miasta, kawalerka 16m2 (powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Bydgoszczy po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferuję stylowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 202 zł50,51 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości prezentują ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 74m2 na osiedlu Bartodzieje Przestronne mieszkanie 74 m po remoncie Bartodzieje, ul. Kołobrzeska Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 391 zł55,90 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Incity nowoczesne mieszkania w centrum Bydgoszczy, ul. Kościuszki bez prowizji i bez podatku pcc incity to nowoczesna, kameralna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Bydgoszczy przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij