dowolna

Mieszkania w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

90 000 zł38 m² 2 368 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 38m 2 w bardzo dobrej cenie - 90 000 zł ( cena do negocjacji ) Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy bezczynszowej na osiedlu Błonie. Powierzchnie pokoi - 15m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

185 000 zł40 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowym bloku z cegły na terenie grodzonym o powierzchni 40m2. Mieszkanie posiada dwa przestronne pokoje o wymiarach salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

225 000 zł37 m² 6 081 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne m3 na sprzedaż! Mieszkanie M-3 o powierzchni 37 m2 w nowym budownictwie, w idealnie spokojnej okolicy osiedla Czyżkówko, na dobrze zadbanym terenie blisko Brdy , z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoskich Sokołów

Górzyskowo,Bydgoszcz

700 zł32 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 32 m2 w nowym budownictwie. Osiedle Górzyskowo. 15 min do Centrum Miasta. Blisko przystanek autobusowy, market, sklepy. Stan b.dobry, mieszkanie odświeżone, umeblowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

629 000 zł133 m² 4 729 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Przestronny apartament W pożądanej lokalizacji na skrzetusku Oferta sprzedaży dużego mieszkania położonego na parterze bloku z cegły w kapitalnej lokalizacji na Skrzetusku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 zł75 m² 9,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy atrakcyjne, umeblowane, dwuosobowe pokoje w zadbanym mieszkaniu znajdującym się w samym centrum Bydgoszczy! Metraż pokoi: 13m (pokój z logią), 18m, 22m Cena za pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamoyskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

350 zł25 m² 14 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę pokój dwóm studentkom- pokój dwuosobowy. Pokój jest duży, ładnie umeblowany, tv kablowa i internet. Blisko ukw - 5min. i innych uczelni ( centrum miasta ). Cena od 1os. 350 zł za mc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

298 395 zł62 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielordzinnym w centrum Szwederowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

239 875 zł50 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

298 395 zł62 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

205 000 zł61 m² 3 360 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 na Wzgórzu Wolności w atrakcyjnej cenie Mieszkanie usytuowane jest na 4 pietrze w wieżowcu, ciche, ciepłe i słoneczne. Powierzchnia 61m 2 , 3 pokoje (25;12.5;7), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

242 772 zł51 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

320 007 zł67 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł64 m² 21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w Centrum Bydgoszczy w przy ulicy Śniadeckich. Mieszkanie po remoncie które jest w tym momencie puste. Lecz w tej cenie może być umeblowane. Łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

169 000 zł48 m² 3 520 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż trzypokojowe-przejściowe mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na parterze w bloku na osiedlu Błonie. Mieszkanie nie posiada balkonu. Nowe okna pcv. Na ścianach pokoi tapety, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł154 m² 16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

NA wynajem mieszkanie O wysokim standardzie W kamienicy W samym centrum miasta. Na wynajem mieszkanie posiadające zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej o powierzchni 154m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

319 437 zł67 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

314 782 zł66 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

239 020 zł50 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

670 zł37 m² 17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowość Na wynajem bardzo tanie umeblowane mieszkanie w bardzo cichej okolicy blisko centrum miasta. Bardzo niskie koszty utrzymania mieszkania. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

240 017 zł50 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

166 000 zł47 m² 3 531 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w ocieplonym bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje z możliwością przerobienia na trzy osobne pokoje. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł52 m² 3 653 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż piękne, ciepłe, słoneczne mieszkanie W bloku Z cegły W centrum bydgoszczy. Na sprzedaż ciepłe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 52m2 usytuowane na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł67 m² 3 507 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W kamienicy W centrum bydgoszczy Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na parterze w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

288 230 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

157 415 zł33 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

320 000 zł70 m² 4 571 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, usytuowane na I piętrze w bloku z cegły na osiedlu Fordon Niepodległości. Pokoje o pow. 20m2, 15m2 i 13m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

315 162 zł66 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

289 180 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 zł75 m² 9,33 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

267 900 zł55 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa deweloper! Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł130 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, przestronne mieszkanie w centrum miasta w kamienicy wybudowanej w 1930 roku. Stan mieszkania idealny. W mieszkaniu znajduje się 5 pokoi, umeblowana kuchnia wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł64 m² 15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w Centrum Bydgoszczy w przy ulicy Śniadeckich. Mieszkanie jest nieumeblowane. Łazienka po całkowitym remoncie. Właściciel proponuje trzy miesięczna kaucje zwrotną od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł81 m² 18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie położone w Centrum Bydgoszczy w przy ulicy Śniadeckich. Mieszkanie poddaszowe urządzone komfortowo. Łazienka po całkowitym remoncie.Umeblowana kuchnia i dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Lokal z wyjątkowym klimatem po kapitalnym remoncie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum-okolice multikina, wsg). Trzy pokoje o pow. 20,20,10m2 (jeden przejściowy),gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

170 300 zł41 m² 4 149 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa deweloper! Realizacja: rozpoczęcie- III kwartał 2011 zakończenie- IV kwartał 2012 Przekazanie kluczy do mieszkań w celu prowadzenia prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łuczniczka

Łuczniczka,Bydgoszcz

155 000 zł48 m² 3 229 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,5m2 usytuowane na parterze w bloku na osiedlu Łuczniczka. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 20m2, pokoje o wym. 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

289 000 zł54 m² 5 351 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie M4 na Os. 6 planet w Bydgoszczy, na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie. Powierzchnia : 54m 2 Mieszkanie w stanie idealnym na 2 pietrze, nowe budownictwo z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Szybowników,Bydgoszcz

193 000 zł60 m² 3 184 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! M-4 fordon szybowników W ocieplonym bloku na parterze Super lokalizacja, oryginalny układ mieszkania! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na parterze ocieplonego bloku w Fordonie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 zł38 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze! Przytulna duża kawalerka do wynajęcia. Wolna od zaraz. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone (pralka, telewizor). Mieszkanie w bloku na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

185 000 zł47 m² 3 880 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

umowa przedwstępna! ładne M-3 na leśnym parter Z balkonem Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Zawisza w pobliżu szpitala wojskowego na parterze ocieplonego bloku z cegły.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij