dowolna

Mieszkania w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

477 000 zł99 m² 4 775 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w pięknej, stylowej kamienicy z początku XX wieku. Dużym atutem jest świetna lokalizacja na ul zamoyskiego tj w samym centrum miasta opodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

150 000 zł47 m² 3 191 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwpokojowe mieszkanie, urokliwie położone nad brdą Mieszkanie do zupełnie własnej aranżacji, ze względu na konieczność przeprowadzenia kapitalnego remontu. Duży salon (21m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem bardzo słoneczne mieszkanie Z duzym balkonem W centrum miasta Z widokiem na park. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 40m2, usytuowane w bloku na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

174 500 zł54 m² 3 231 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym bloku z cegły na czwartym piętrze. Wnętrze mieszkania bardzo czyste zadbane posiadające dwa oddzielne pokoje o wymiarach salon 22,7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

369 000 zł86 m² 4 290 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Super okazja polecam!mieszkanie M-5 o powierzchni 86 m2 w nowym budownictwie, w idealnie spokojnej okolicy osiedla Górzyskowo, na dobrze zadbanym ogrodzonym terenie z bramą na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

285 000 zł66 m² 4 318 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe w kamienicy na parterze o pow. 66m2 z wyjściem na własny ogródek. Lokal po kapitalnym remoncie tzn: wymieniono instalacje elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

169 000 zł48 m² 3 484 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na osiedlu Szwederowo na jedenastym piętrze z niesamowitym widokiem na centrum miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie Bydgoszcz M-3 w bloku na osiedlu Szwederowo. Atrakcyjna cena. W skład mieszkania wchodzi: * salon 20m2 - na podłodze panele * sypialnia 12m2 - na podłodze panele * osobna kuchnia 8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

153 000 zł33 m² 4 636 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie M-2 o powierzchni 33 m2 w nowym budownictwie, w idealnie spokojnej okolicy osiedla Górzyskowo, na dobrze zadbanym ogrodzonym terenie z bramą na pilota, z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Brzozowa

Szwederowo,Bydgoszcz

123 000 zł31 m² 3 967 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam jasną kawalerkę (31 m2), na 11 piętrze w wieżowcu w okolicach ulicy Brzozowej w Bydgoszczy. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Wymaga remontu celem podniesienia jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

110 000 zł35 m² 3 142 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3 o powierzchni 35m2 w Kamienicy, na pierwszym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Wilczak. Wnętrze nieruchomości po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

355 000 zł67 m² 5 280 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest M-4 o pow. 67,23m2 usytuowane na I piętrze w bloku z phorothermu na osiedlu Błonie. Duża loggia 6m2, okna pcv, wystawa okien północ - południe, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 000 zł47 m² 21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47m2 usytuowane na VIII piętrze w wieżowcu na osiedlu Kapuściska. Salon z aneksem kuchennym w ładnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 na Wyżynach, na VIII piętrze w wieżowcu. Kuchnia w kaflach z ładnymi szafkami, pokoje z panelami i tapetami, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Szwederowo,Bydgoszcz

180 000 zł56 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 na Szwederowie w doskonałej lokalizacji.Powierzchnia użytkowa mieszkania to 56 m2. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze ocieplonego i odnowionego wieżowca.Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łuczniczka

Łuczniczka,Bydgoszcz

172 000 zł37 m² 4 631 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 37,14m2, usytuowane na IV piętrze w bloku ze starszej cegły na Osiedlu Łuczniczka. Mieszkanie wolne od zaraz. Mieszkanie 2 lata po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł96 m² 3 281 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 90m2, usytuowane na 3 piętrze w kamienicy w Centrum miasta. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Pokoje o wymiarach: 25m2, 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

201 000 zł48 m² 4 187 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! polecam! na sprzedaż M-4 W bloku na osiedlu błonie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Błonie. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

89 000 zł29 m² 3 068 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 29m2 na pierwszym piętrze w kamienicy 10 minut od Centrum. Jeden duży pokój (15m2), drugi jest wąski na długi na sypialnię lub garderobę. Można również zburzyć ściankę działową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 500 zł52 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! mieszkania na wynajem! Komfortowe mieszkanie do wynajęcia całkowicie umeblowane wolne od zaraz. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej klasy bardzo gustownie i ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 000 zł45 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem komfortowe mieszkanie W bloku W śródmieściu Z pięknym widokiem na bazylikę I focus park. Na wynajem bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Łuczniczka,Bydgoszcz

1 100 zł54 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W centrum miasta! Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie dwupokojowe w bloku z cegły na parterze przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie przestronne o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

298 000 zł73 m² 4 082 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie położone na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie położone jest w bloku gdzie mieszka tylko 10 rodzin. Blok umiejscowiony w ciekawej lokalizacji ze względu na dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

301 500 zł55 m² 5 402 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia budynku. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Mieszkanie typu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

232 000 zł52 m² 4 437 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Realizacja: rozpoczęcie- III kwartał 2011 zakończenie- IV kwartał 2012 Przekazanie kluczy do mieszkań w celu prowadzenia prac wykończeniowych przewidujemy na koniec III kwartału 2012 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

228 450 zł66 m² 3 419 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 66m2 usytuowane na X piętrze wieżowca na osiedlu Leśne. Salon o pow. 15m2 posiada wnękę o pow. 10m2 z oknem. Układ ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł64 m² 5 153 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

269 000 zł60 m² 4 436 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pokój dzienny: 23,56 m2 Łazienka: 5,00 m2 Sypialnia: 9,71 m2 Sypialnia: 9,74 m2 Kuchnia: 7,96 m2 Korytarz: 4,78 m2 Mieszkanie znajduje się w nowym bloku w stanie deweloperskim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

303 000 zł56 m² 5 395 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł63 m² 5 205 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

182 000 zł41 m² 4 434 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

270 000 zł60 m² 4 444 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowym bloku w stanie deweloperskim. Budynek mieszkalno-usługowy wielorodzinny. Budynek o zróżnicowanej ilości kondygnacji nadziemnych; III kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

232 000 zł52 m² 4 447 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pokój dzienny: 22,08 m2 Łazienka: 5,21 m2 Sypialnia: 11,17 m2 Kuchnia: 10,24 m2 Hall: 3,46 m2 Balkon Mieszkanie znajduje się w nowym bloku w stanie deweloperskim. Budynek mieszkalno-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

182 000 zł40 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pokój dzienny z aneksem kuchennym: 25,84 m2 Łazienka: 5,10 m2 Sypialnia: 9,95 m2 Mieszkanie znajduje się w nowym bloku w stanie deweloperskim. Budynek mieszkalno-usługowy wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

160 000 zł31 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjna kawalerka na Bartodziejach, 3 piętro w 3-piętrowym bloku, położona w doskonałej lokalizacji (blisko węzły komunikacyjne, tereny rekreacyjne, szkoły, przedszkola, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

187 000 zł47 m² 3 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na glinkach na sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe , z rozkładowym układem pomieszczeń o powierzchni 47,2 m2 na 4 piętrze. Powierzchnia pokoi 12 i 18 m2. Kuchnia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł91 m² 1 624 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie Oferujemy mieszkanie o pow 91m2 w kamienicy w centrum miasta duże , przestronne wymagające odświeżenia. Zapraszam do prezentacji Joanna Grygrowicz tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, na 3 piętrze, w ścisłym centrum Bydgoszczy przy ul. 3maja. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2011r., całkowicie urządzone, ze wszystkimi niezbędnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

392 500 zł75 m² 5 202 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

207 000 zł56 m² 3 696 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawie i gustownie zaaranżowane mieszkanie w centrum miasta jednocześnie bardzo spokojne miejsce. Wymienione są wszystkie instalacje, na ścianach położono gładzie, na podgłogach.