dowolna

Mieszkania w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 331 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Bartodzieje,Bydgoszcz

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania w naszym biurze 43 metrowe mieszkanie w centrum osiedla Bartodzieje na ul. Koszalińskiej. Mieszkanie składa się z dużego salonu, dodatkowej sypialni, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

744 000 zł68 m² 10 905,90 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 66,42 m2 położony na siódmym piętrze nowego apartamentowca w centrum Bydgoszczy. Na układ mieszkania składa się 20-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

597 318 zł53 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urocza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

359 000 zł39 m² 9 181,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zarabiaj od pierwszego dnia mieszkanie Z najemcami I umowami na rok do przodu Na sprzedaż gotowy, funkcjonujący produkt inwestycyjny w topowej lokalizacji Bydgoszczy (ul. Urocza). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

208 000 zł28 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 28 m , zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy na cenionym osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Lokal stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

445 000 zł48 m² 9 338,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 47,65 m 2 - salon 18 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

199 500 zł32 m² 6 147,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca przytulną kawalerkę usytuowaną na parterze w kamienicy w centrum Bydgoszczy. To przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 23,84 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

380 000 zł34 m² 11 343,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,4 m , zlokalizowanego w jednej zatrakcyjnych dzielnic Bydgoszczy - Fordonie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

426 933 zł36 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem, znajdujące się w nowym budownictwie, w Fordonie. Pomieszczenia: 110 m 2 - salon aneksem kuchennym, - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

356 328 zł35 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Trzeci etap budowy nowej inwestycji na Bajce na bydgoskim Fordonie! Inwestor zaprojektował cztery budynki mieszkalne z halą parkingową na poziomie parteru oraz garażami indywidualnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

681 408 zł58 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

338 496 zł35 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

985 000 zł85 m² 11 626,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wykończonego mieszkania w nowym budownictwie (2007r.), położonego w bliskiej odległości Wyspy Młyńskiej i Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

679 000 zł58 m² 11 656,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca apartament znajdujący się w samym centrum , ale z dostępem do natury - zaledwie kilka kroków od rzeki , co zapewnia unikalny balans pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

498 000 zł70 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

450 000 zł39 m² 11 509 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , które po kompleksowym remoncie prezentuje najwyższy standard premium. Położone na 6. piętrze jedenastokondygnacyjnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

345 500 zł49 m² 7 079,92 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Tylko w Makler Nieruchomości: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,80 m , usytuowane na 11 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu z 1978 roku na popularnym bydgoskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

599 000 zł78 m² 7 675,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! centrum, ul. Kordeckiego Polecam mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bulwary

Śródmieście,Bydgoszcz

520 000 zł69 m² 7 569,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie zlokalizowane w centrum Bydgoszczy z przepięknym widokiem na rzekę Brdę w sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy. Usytuowane na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

529 900 zł83 m² 6 389,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym i z możliwością stworzenia 4 pokoi, garderobą, przedpokojem oraz łazienką i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

265 000 zł27 m² 9 692,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca przytulną kawalerkę usytuowaną na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum Bydgoszczy. Opis: powierzchnia: 26,29 m + piwnica 1,05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

870 000 zł125 m² 6 965,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferta dostępna tylko w biurze Makler! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 110 m z balkonem i dużym tarasem | Wzgórze Wolności, ul. Karpacka Biuro Makler przedstawia wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kossaka

Górzyskowo,Bydgoszcz

329 000 zł32 m² 10 284,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości glam house poleca na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego bloku przy ul. Juliusza Kossaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Bocianowo,Bydgoszcz

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam ekskluzywny apartament na prestiżowym osiedlu Industria przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy. To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Górzyskowo,Bydgoszcz

324 990 zł50 m² 6 461,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mega obniżka ceny - okazja! Cena obniżona z 355 000 zł na tylko 324 990 zł Promocja obowiązuje wyłącznie do 19.01.2026 r. Housing Market ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

520 000 zł57 m² 9 106,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowe do wprowadzenia, gustowny apartament 3-pokojowy na Górzyskowie w wysokim standardzie! Budynek z 2017 , położone jest w środkowej części dzielnicy. Wnętrze to 3 pokoje, zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Błonie,Bydgoszcz

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania 2 pokojowego, które będzie wyremontowane według Twoich potrzeb i sugestii? A może nie chcesz brać na siebie spraw remontowych tylko ustalić termin przekazania kluczy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 500 zł79 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m w ścisłym centrum Bydgoszczy! Lokal znajduje się na 3. piętrze, w trzypiętrowym budynku z 2020 roku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Szwederowo,Bydgoszcz

449 000 zł58 m² 7 768,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z dużą loggią, znajdujące się na 4 piętrze budynku na osiedlu Szwederowo, ul. Marii Konopnickiej. Pomieszczenia: 57,8 m2 - salon - 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, znajdujące się na drugim piętrze w nowoczesnym bloku na osiedlu Wyżyny. Ul. Ogrody 19e. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

319 000 zł36 m² 8 821,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,16m2 z ogródkiem 33m2 położone na parterze w nowym bloku mieszkalnym oddawanym do użytkowania pod koniec 2025r. na bydgoskim Fordonie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł37 m² 54,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyszyńskiego - a mimo to cicho i blisko natury Szukasz przytulnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Sprawdź tę ofertę! Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, park gen. Jana Henryka Dąbrowskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Top lokalizacja 500 metrów od Galerii Rondo! Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednej z najbardziej urokliwych lokalizacji Bydgoszczy przy ulicy Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Fordon,Bydgoszcz

449 000 zł42 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią wysoki standard, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Fordon,Bydgoszcz

595 000 zł53 m² 11 273,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,78 m , położone w prestiżowym budynku Grunwaldzka 25 w samym sercu Bydgoszczy. Ta nowoczesna inwestycja.