dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Bydgoszcz - Oferty sprzedaży

422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

422 ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł52,46 m² 10 960,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uniq Inwestycja designerskie mieszkania w samym centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc uniq - to wyjątkowa, kameralna inwestycja premium realizowana przez iq Development w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 456 zł69,44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, wc oraz łazienki. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 049 zł40,51 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł75,13 m² 7 986,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 127 140 zł80,51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 010 zł98,20 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja to dwa kameralne budynki, w których powstanie łącznie 37 apartamentów w metrażach od 37 m do 105 m . Do mieszkań na parterze przynależeć będą prywatne ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 282 203 zł116,67 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najlepsze źródło informacji Mieszkanie pięciopokojowe (114,65m2) znajduje się na najwyższym piętrze budynku. Przestronny salon ma wyjście na loggię z widokiem na tereny zielone, od strony rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 505 zł66,81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 408 zł58,24 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i tarasu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 080 zł74,20 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 892 zł35,78 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

385 500 zł36,11 m² 10 675,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, idealnie nadaje się na dwupak posiada dwa osobne balkony, dwa osobne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 900 zł45,63 m² 10 122,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie deweloperskie z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy - Fordonie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

397 700 zł40,98 m² 9 704,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 727 zł40,62 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek! Zamieszkaj nad malowniczą Notecią koło Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 700 zł40,98 m² 9 704,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania - Centrum Miasta Przedstawiam mieszkanie w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Lokal świetnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem (np.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 697 zł37,77 m² 10 450,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy gotowego mieszkania 2-pokojowego z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem w budynku przy ul. Żemojtela 5. Duża zaleta mieszkania to balkon od strony terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 790 zł40,76 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 936 zł60,32 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie trzypokojowe (60,32m2) na czwartym piętrze w apartamentowcu w dzielnicy Muzycznej Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 490 zł46,59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na Bartodziejach położoną w bliskim sąsiedztwie Balatonu. Nowe osiedle ceramika - mieszkania oraz lokale usługowe. Nowe mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 115 zł31,08 m² 11 490,19 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w północnej części osiedla Kapuściska (bartodzieje Małe), w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł50,06 m² 11 206,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,06 m2 Cena katalogowa: 561 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 50,06 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł74,51 m² 10 723,39 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament w sercu bydgoskich Bartodziejów Zanim umówisz się na prezentację możesz zobaczyć ten apartament podczas wirtualnego spaceru:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 352 zł80,85 m² 9 590,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80,85m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie tuż nad Bulwarami Wiślanymi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 560 zł37,60 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60m2 z przynależnym ogródkiem w nowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Czyżkówku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 795 zł50,80 m² 11 846,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,8m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 558 zł67,73 m² 9 929,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,73m2 w nowej inwestycji na osiedlu leśnym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego, cztero.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł26 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie ? mamy! Szukasz mieszkania inwestycyjnie ? mamy :) Szukasz mieszkania dwupokojowego z balkonem ? też mamy! Lokale od 25 m2 do 45 m2 Możliwość połączenia , podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 099 zł56,41 m² 10 389,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tereny nadwiślańskie. Nowa inwestycja na bydgoskich Fordonie została zaprojektowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Kaskadowy, budynek mieści 33 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 536 zł56,41 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,41m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie tuż nad Bulwarami Wiślanymi. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 994 zł59,83 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe apartamenty w prestiżowej dzielnicy Bielawy w Bydgoszczy. Budynek A Symfonia to nowoczesna i kameralna inwestycja , która powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 265 zł59,30 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

562 148 zł57,26 m² 9 817,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 335 zł35,90 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

!nowoczesne osiedle! 35,90 m2 - Z Balkonem! Brak pcc! Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji, zdjęcia pokazują przykładową wizualizację. Atuty: - drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 816 zł26,84 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

440 000 zł37,39 m² 11 767,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 091 zł80,67 m² 10 289,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 80,67 m2 - na osiedlu Czyżkówko / Flisy w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 762 zł56,77 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

529 440 zł44,12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w Centrum Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Inwestycja w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 335 zł45,93 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe Osiedle z mieszkaniami deweloperskimi w Bydgoszczy. Klatka B Szukasz nowego mieszkania w centrum Bydgoszczy, które połączy nowoczesny design z industrialnym charakterem?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 727 zł40,62 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odkryj świat w swojej enklawie! Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój. Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

941 700 zł62,78 m² 15 000 zł/m²