dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Bydgoszcz - Oferty sprzedaży

422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

422 ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

328 417 zł30,13 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 697 zł37,77 m² 10 450,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy gotowego mieszkania 2-pokojowego z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem w budynku przy ul. Żemojtela 5. Duża zaleta mieszkania to balkon od strony terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 790 zł40,76 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 655 zł61,11 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na Bartodziejach. Parametry mieszkania: powierzchnia: 61,11 m Liczba pokoi: 3 Taras: 10,6 m Piętro: 3 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł56,77 m² 10 551,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W pepper house! 3 pokojowe mieszkanie bez pcc! Nowy Wyszogród! idealna propozycja inwestycyjna - możliwość przejęcia najmu! atuty: - nowe budownictwo! - Bez pcc! - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

382 335 zł35,90 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,9 m2 położone na drugim piętrze w nowym bloku mieszkalnym w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ, na który składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 196 zł62,04 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

649 250 zł66,25 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

326 590 zł29,69 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 559 zł29,69 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 899 zł52,67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 437 zł55,48 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,48m2 w nowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 322 zł47,89 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta mieszkania W stanie deweloperskim W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,89 m2, położonego na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 500 zł30,23 m² 12 851,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o łącznej powierzchni 30,23 m2 - idealny produkt inwestycyjny -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 956 zł70,74 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 901 zł80,67 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 655 zł31,97 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Inwestycja, w której położona jest oferowana nieruchomość, jest zakończona i oddana do użytku! Po zakupie można się wprowadzać! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wzgórze Wolności Bydgoszcz

484 000 zł40,79 m² 11 865,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się w inwestycji Pulse.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wzgórze Wolności Bydgoszcz

450 000 zł37,24 m² 12 083,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wzgórze Wolności Bydgoszcz

397 000 zł32,74 m² 12 125,84 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu, mieszczącego się w inwestycji Pulse Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 280 zł55,44 m² 10 069,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odkryj świat w swojej enklawie! Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój. Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 000 zł56,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Już w sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3m2 w nowej inwestycji na bydgoskim Okolu! Termin oddania do użytku - I kwartał 2026 r. W budowie kameralny 32 mieszkaniowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 604 zł45,95 m² 9 806,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym standardzie - Bydgoszcz Fordon- gotowe!

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 906 zł59,29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 59,29m - Nowa Inwestycja, bartodzieje Małe, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 5. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 845 zł34,45 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 784 zł37,74 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 233 zł44,67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 899 zł52,68 m² 9 698,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować proindustrialną inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim bocianowie. zakończenie III kwartał 2026 Prezentowana inwestycja to osiedle Industria w Bydgoszczy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł50,06 m² 11 206,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,06 m2 Cena katalogowa: 561 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 50,06 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 847 zł47,51 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta mieszkania W stanie deweloperskim W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,51m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 200 zł48,40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 106 zł39,03 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 391 zł55,90 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Incity nowoczesne mieszkania w centrum Bydgoszczy, ul. Kościuszki bez prowizji i bez podatku pcc incity to nowoczesna, kameralna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Bydgoszczy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - ul. Grunwaldzka 92, bydgoszcz (okole) Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku w dzielnicy Okole, bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 762 zł56,77 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle - Czyżkówko | 0% prowizji Kameralny kompleks 8 budynków w zielonej części Bydgoszczy Nowe osiedle na Czyżkówku to połączenie spokoju, komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 900 zł29,90 m² 10 665,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 15 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Mieszkanie w standardzie deweloperskim w nowym budynku stylizowanym na kamienicę w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 985 zł34,57 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania nad Brdą | Kameralne osiedle | Wysoki standard i zieleń oraz podatku pcc housing market zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kolejnym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 245 zł69,54 m² 10 990,01 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z 42 m tarasem z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w północnej części osiedla Kapuściska (bartodzieje Małe),.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł25,17 m² 10 647,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie developerskim, z możliwością wykończenia pod klucz. -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka z wc. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

555 427 zł41,21 m² 13 477,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,21m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim śródmieściu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 119 zł43,10 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42,65 m² 8 675,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z ofertą zakupu nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego przy ul. Łowickiej w Bydgoszczy, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 780 zł31,98 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona I oddana do użytku! ostatnie mieszkania W sprzedaży! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 31,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

447 420 zł38,86 m² 11 513,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Idea nieruchomości przedstwaia mieszkanie wykonane pod klucz Super oferta dla Ciebie. Zapraszam! mieszkanie: na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,86 mkw , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 490 zł46,59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe (46,46m2) na pierwszym piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (24,66m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł61,84 m² 10 996,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Pulse nowoczesne mieszkania blisko centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc pulse to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana na Wzgórzu Wolności jednej z najbardziej pożądanych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij