dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Bydgoszcz - Oferty sprzedaży

422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

422 ogłoszenia

429 000 zł34 m² 12 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Bydgoszczy, przy ul. Pomorskiej 4 8. Lokal o powierzchni 34 m składa się z dwóch ustawnych pokoi salonu oraz sypialni, z których.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 625 zł31,25 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 213 zł30,57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować proindustrialną inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim bocianowie. Prezentowana inwestycja to osiedle Industria w Bydgoszczy, która jest doskonałym przykładem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 630 zł56,30 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską powstającą na bydgoskim Okolu. Inwestycja w trakcie budowy z planowanym na I kwartał 2026 roku terminem oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

555 144 zł55,57 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kontakt do opiekuna oferty   Brak pcc! Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Altanowej w bydgoskim Fordonie. Ta lokalizacja jest idealna dla osób, którym zależy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 500 zł40,41 m² 15 899,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 089 zł37,11 m² 10 350,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie 37,11m - Kolejny etap inwestycji, flisy/czyżkówko, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

806 748 zł54,51 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie , o pow. 54,51m2, w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym Centrum Miasta. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 922 zł38,78 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe Osiedle z mieszkaniami deweloperskimi w Bydgoszczy. Klatka A Szukasz nowego mieszkania w centrum Bydgoszczy, które połączy nowoczesny design z industrialnym charakterem?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 000 zł33,87 m² 11 721,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 1-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 33,87 m2 Cena katalogowa: 397 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 33,87 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł78,85 m² 10 399,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Osiedle - Czyżkówko | 0% prowizji Kameralny kompleks 8 budynków w zielonej części Bydgoszczy Nowe osiedle na Czyżkówku to połączenie spokoju, komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 440 zł36,80 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy Brdzie - Bartodzieje, bydgoszcz Idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 900 zł31,85 m² 10 295,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie deweloperskie z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy - Fordonie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 584 zł69,54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania Kapuściska, ul. Sandomierska bez prowizji i bez podatku pcc Inwestycja na bydgoskich Kapuściskach to nowoczesne, kameralne osiedle, które łączy komfort życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 559 zł67,73 m² 10 077,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Enklawa nowe mieszkania w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy bez prowizji i podatku pcc! Osiedle Enklawa to nowoczesna i kameralna, położona na Bydgoskim osiedlu Zaświat,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

957 000 zł56,60 m² 16 908,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 000 zł41,56 m² 11 838,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 41,56 m2, położonego na nowoczesnym, i monitorowanym osiedlu - na bydgoskim Wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 000 zł32,74 m² 12 125,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Pulse nowoczesne mieszkania blisko centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc pulse to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana na Wzgórzu Wolności jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 900 zł35,38 m² 9 776,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 7 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Mieszkanie w standardzie deweloperskim w nowym budynku stylizowanym na kamienicę w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

285 000 zł33,10 m² 8 610,27 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się na poziomie -1, idealnie nadaje się na dwupak posiada dwa osobne wejścia. Stan deweloperski Można również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 464 zł62,72 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na bydgoskich Wyżynach została zaprojektowana z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Dwupiętrowy budynek mieści 10 mieszkań o powierzchniach od 26m2 do 62 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

149 999 zł16 m² 9 374,94 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, gdzie nowoczesne budownictwo spotyka się z doskonałą lokalizacją. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

231 200 zł25 m² 9 248 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze stylowej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 617 zł35,43 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja na bydgoskich wyżynach mieszkania gotowe W 2026 roku! Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 426 zł40,04 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,04 m2 z balkonem - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Osiedle ogrodzone i monitorowane - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

470 250 zł45 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45 m2 położone na pierwszym piętrze w nowym bloku mieszkalnym w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ, na który składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł60,60 m² 12 376,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Libera Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania - o powierzchni 60,6m2 z balkonem (15,22m2). Mieszkanie w nowoczesnym i eleganckim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 062 zł76,82 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji na Osowej Górze Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkania w nowym dwupiętrowym, podpiwniczonym budynku w którym zaprojektowano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 027 zł37,77 m² 10 749,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 975 zł38,42 m² 13 559,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dostępne już w tym roku , wrzesień 2026. Nowa inwestycja w sercu osiedla Bartodzieje, nad Balatonem, ul Gajowa, gdzie miasto i zieleń spotykają się na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 984 zł59,56 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na Bartodziejach położoną w bliskim sąsiedztwie Balatonu. Nowe osiedle ceramika - mieszkania oraz lokale usługowe. Nowe mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 925 zł35,90 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA spzredaż / komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,9 m2 z balkonem. - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne okna trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 995 zł29,04 m² 11 879,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 29,04 m2 w nowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego, sześciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 105 zł60,10 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie Czyżkówko | 0% pcc | 0%prowizji Nowoczesne budownictwo Wysoki standard Taras/balkon lub ogródek Garaż podziemny Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł40,98 m² 9 736,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie. Nowa Kościuszki ***0% prowizji 0% podatku pcc *** Inwestycja Nowa Kościuszki oferuje funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25,5 m do 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 28 m w Parku Leszczyńskiego nowoczesny styl, wyjątkowa lokalizacja! lokalizacja Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 28 m położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33 m² 11 484,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 z ogródkiem 50m2 położone na parterze w nowym bloku mieszkalnym na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 133 zł65,67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach wybudowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 800 zł27,14 m² 12 925,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie - kawalerka o łącznej powierzchni 27,14 m2 -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 27,14 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

439 796 zł38,92 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadamy W ofercie kilkaset mieszkań W stanie deweloperskim W bydgoszczy I W najbliższych okolicach. Zadzwoń I dowiedz się więcej! Z pewnością znajdziemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł45 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij