dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Bydgoszcz - Oferty sprzedaży

422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

422 ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 732 zł48,93 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! 48,93m2- 3 pokoje! osiedle W centrum! Bez dodatkowych kosztów - prowizja 0 zł brak pcc! zapraszam do kontaktu po szczegóły związane Z aktualnymi rabatami! atuty: - technologia Home.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

149 000 zł17,04 m² 8 744,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - mieszkanie inwestycyjne w doskonałej lokalizacji! Prezentuję atrakcyjny lokal mieszkalny idealny jako inwestycja pod wynajem lub na potrzeby działalności usługowej - np. gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł86,58 m² 6 063,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, ul. Cieszkowskiego Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

422 699 zł30,41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 445 900 zł131,50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupując ten apartament Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł30,39 m² 10 858,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja realizowana na bydgoskim Śródmieściu zakłada przekształcenie dawnego magazynu w nowoczesny budynek mieszkalny, który stanie się ważnym elementem rewitalizacji dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 050 zł57,25 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Osiedle Nowe Flisy mieszkania w zielonej części Bydgoszczy. Budynek H Nowe Flisy to nowoczesna i kameralna inwestycja, powstająca w spokojnej, zielonej dzielnicy Flisy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to.

Szczegóły ogłoszenia

575 424 zł59,94 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Posiadamy W ofercie kilkaset mieszkań W stanie deweloperskim W bydgoszczy I W najbliższych okolicach. Zadzwoń I dowiedz się więcej! Z pewnością znajdziemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

418 807 zł30,13 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 900 zł31,85 m² 10 295,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 2 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Mieszkanie w standardzie deweloperskim w nowym budynku stylizowanym na kamienicę w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 600 zł56,60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe (56,60m2) na drugim piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (23,22m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 725 zł48,45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania 47 60 m | Stan deweloperski | ul. Garbary | Bydgoszcz Na sprzedaż nowe mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Garbary w Bydgoszczy. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 960 zł64,40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja to dwa kameralne budynki, w których powstanie łącznie 37 apartamentów w metrażach od 37 m do 105 m . Do mieszkań na parterze przynależeć będą prywatne ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 880 zł56,10 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NA spzredaż / komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m2 z dużym balkonem 21,4 m2 w nowej inwestycji na Czyżkówku - Kupujący nie płaci (0% prowizji, 0% podatku pcc) - Super.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49 m² 12 040,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Fałata - stan deweloperski, 2. piętro, balkon, winda! Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 375 zł77,50 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 77,5m2 w nowej inwestycji na osiedlu leśnym. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze nowoczesnego, cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 994 zł59,83 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł37,41 m² 12 028,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Pulse nowoczesne mieszkania blisko centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc pulse to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana na Wzgórzu Wolności jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 615 zł45,01 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 45 m - Nowa Inwestycja, bartodzieje Małe, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 1. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 040 zł78,85 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 78,85 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 420 zł38,86 m² 11 513,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 9 Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - kabina prysznicowa, wc, umywalka z szafką podwieszaną, lustro, oświetlenie stolarka drzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł34 m² 12 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Bydgoszczy, przy ul. Pomorskiej 4 8. Lokal o powierzchni 34 m składa się z dwóch ustawnych pokoi salonu oraz sypialni, z których.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 213 zł30,57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować proindustrialną inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim bocianowie. Prezentowana inwestycja to osiedle Industria w Bydgoszczy, która jest doskonałym przykładem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 630 zł56,30 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską powstającą na bydgoskim Okolu. Inwestycja w trakcie budowy z planowanym na I kwartał 2026 roku terminem oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 144 zł55,57 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kontakt do opiekuna oferty   Brak pcc! Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Altanowej w bydgoskim Fordonie. Ta lokalizacja jest idealna dla osób, którym zależy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 500 zł40,41 m² 15 899,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 089 zł37,11 m² 10 350,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie 37,11m - Kolejny etap inwestycji, flisy/czyżkówko, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

806 748 zł54,51 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie , o pow. 54,51m2, w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym Centrum Miasta. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 922 zł38,78 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe Osiedle z mieszkaniami deweloperskimi w Bydgoszczy. Klatka A Szukasz nowego mieszkania w centrum Bydgoszczy, które połączy nowoczesny design z industrialnym charakterem?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 000 zł33,87 m² 11 721,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 1-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 33,87 m2 Cena katalogowa: 397 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 33,87 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł78,85 m² 10 399,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Osiedle - Czyżkówko | 0% prowizji Kameralny kompleks 8 budynków w zielonej części Bydgoszczy Nowe osiedle na Czyżkówku to połączenie spokoju, komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 440 zł36,80 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy Brdzie - Bartodzieje, bydgoszcz Idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 900 zł31,85 m² 10 295,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie deweloperskie z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy - Fordonie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 584 zł69,54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania Kapuściska, ul. Sandomierska bez prowizji i bez podatku pcc Inwestycja na bydgoskich Kapuściskach to nowoczesne, kameralne osiedle, które łączy komfort życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 559 zł67,73 m² 10 077,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Enklawa nowe mieszkania w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy bez prowizji i podatku pcc! Osiedle Enklawa to nowoczesna i kameralna, położona na Bydgoskim osiedlu Zaświat,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

957 000 zł56,60 m² 16 908,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 000 zł41,56 m² 11 838,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 41,56 m2, położonego na nowoczesnym, i monitorowanym osiedlu - na bydgoskim Wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 000 zł32,74 m² 12 125,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 900 zł35,38 m² 9 776,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 7 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Mieszkanie w standardzie deweloperskim w nowym budynku stylizowanym na kamienicę w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

285 000 zł33,10 m² 8 610,27 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się na poziomie -1, idealnie nadaje się na dwupak posiada dwa osobne wejścia. Stan deweloperski Można również.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij