dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Bydgoszcz - Oferty sprzedaży

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie pierwszy kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

434 700 zł62 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Makler nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży bardzo przestrzenny apartament usytuowany na parterze nowego bloku na osiedlu zielony las przy ul. Zaświat, który znajduje się z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

286 000 zł58 m² 4 891,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r Mieszkanie w budynku nr 4 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie około 20 mieszkań w samym sercu Bydgoszczy, bardzo blisko Wyspy Młyńskiej. Mieszkania o powierzchni od 30,50 m2 do 51 m2 w cenie od 190 tyś. w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Czyżkówko. Pomieszczenia: 50 m 2 - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

349 000 zł47 m² 7 430,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z pełnym wyposażeniem znajdującego się na 3 piętrze w bloku z cegły, położonego w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Górzyskowo,Bydgoszcz

400 000 zł47 m² 8 487,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z oddzielna kuchnią, położonego na 1 piętrze apartamentowca na Górzyskowie. Oferta obejmuje lokal mieszkalny, przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

625 000 zł60 m² 10 330,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Makler nieruchomości poleca apartament w nowoczesnej bryle budynku z 2020 roku. Teren zamknięty i monitorowany. Przestrzeń przy budynku zadbana i w pełni zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł49 m² 4 346,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

514 000 zł104 m² 4 942,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania po przeprowadzonym generalnym remoncie, położonego na parterze odrestaurowanej kamienicy. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

490 170 zł52 m² 9 426,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren położony w otoczeniu lasu! Nowoczesne budynki, przemyślana i funkcjonalnie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

520 203 zł59 m² 8 817 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren zamknięty, położony w otoczeniu lasu! Nowoczesne budynki, przemyślana i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

223 000 zł30 m² 7 433,33 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie M-3 na parterze wieżowca z windą. Lokal o pow. 30 m2 składa się z: - pokoju dziennego, - sypialni, - wnęki kuchennej, - łazienki z wc i wanną, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

348 470 zł42 m² 8 296,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

461 450 zł54 m² 8 545,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren położony w otoczeniu lasu! Cisza, spokój i natura na wyciągnięcie ręki a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

780 000 zł92 m² 8 492,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania (możliwość przywrócenia 4-pokojowego układu) w nowym budownictwie (2010r.), położonego w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

319 000 zł34 m² 9 432,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym i garderobą, położonego na drugim piętrze budynku, oddanego do użytku w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

175 000 zł25 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w dwupiętrowej kamiennicy w Śródmieściu. Budynek obecnie jest w trakcie remontu, podczas którego wykonywana jest elewacja, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 000 zł61 m² 5 677 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie pierwszy kwartał 2023r mieszkanie w budynku nr 7b 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 000 zł61 m² 5 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

II etap osiedla Mieszkanie w budynku 6c osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie pierwszy kwartał 2023r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Osiedle Cudne Chmielniki II to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

370 000 zł60 m² 6 115,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Bydgoskie Nieruchomości premium prezentują, rewelacyjne, 4 pokojowe mieszkanie z loggią usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 000 zł62 m² 5 640,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

440 937 zł63 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Makler nieruchomości poleca Państwu bardzo przestrzenny apartament usytuowany na parterze nowego bloku na osiedlu zielony las przy ul. Zaświat, który znajduje się z dala od miejskiego zgiełku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

430 578 zł62 m² 6 944,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Makler nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży bardzo przestrzenny apartament usytuowany na parterze nowego bloku na osiedlu zielony las przy ul. Zaświat, który znajduje się z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sandomierska

Górny Taras,Bydgoszcz

320 000 zł36 m² 8 953,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie ze względu na swoją lokalizację - bliskość Akademii Medycznej, oraz Bydgoskiego Parku Przemysłowo Technologicznego - powstające centrum logistyczne zalando oraz liczne magazyny i centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 000 zł61 m² 5 688,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r mieszkanie w budynku nr 7 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

367 000 zł45 m² 8 164,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jedyna taka okazja! Zapraszam do zakupu apartamentu na Górzyskowie. Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie znajduje na trzecim (ostatnim) piętrze nowego budynku powstającego w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

330 000 zł42 m² 7 783,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Błonie. Budynek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 000 zł61 m² 5 688,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gołębia

Górny Taras,Bydgoszcz

499 000 zł74 m² 6 699,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania z ogródkiem? Zależy Ci na dużym salonie? Potrzebujesz miejsca do pracy i garderoby? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Fordon,Bydgoszcz

442 804 zł54 m² 8 200,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna i wygodna mieszkanie z 3 niezależnymi pokojami. W bezpośredniej okolicy Uniwersytetu - idealne pod wynajem / inwestycję W cenie miejsce w Hali Garażowej! Powierzchnia :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Fordon,Bydgoszcz

279 268 zł29 m² 9 676,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna i wygodna Kawlerka. W bezpośredniej okolicy Uniwersytetu - idealne pod wynajem / inwestycję W cenie miejsce w Hali Garażowej! Powierzchnia : 28,86 m2 Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Fordon,Bydgoszcz

337 278 zł44 m² 7 732,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. W bezpośredniej okolicy Uniwersytetu - idealne pod wynajem / inwestycję W cenie miejsce w Hali Garażowej! Powierzchnia : 43,62 m2 Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

363 230 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 51,89m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

374 898 zł52 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 51,71m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

359 288 zł50 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 50,27m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 000 zł61 m² 5 704,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

mieszkanie w budynku nr 7c II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie pierwszy kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

365 722 zł51 m² 7 149,99 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 51,30m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

517 264 zł59 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

448 000 zł54 m² 8 348,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

370 791 zł54 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 54,13m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na czwartym.