dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Bydgoszcz - Oferty sprzedaży

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

273 000 zł36 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecamy 36-cio metrowe mieszkanie na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej 22, tuż przy Rondzie Jagiellonów. Jedna z najlepszych lokalizacji w mieście, prywatny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

708 100 zł71 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Doskonała lokalizacja wymaga luksusowej oprawy - tym hasłem kierował się deweloper planując wyjątkowe apartamenty przy Balatonie. Zaprojektował elegancki budynek, który wyróżnia ponadczasowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

310 675 zł37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż na podstawie cesji umowy deweloperskiej! Dwupokojowe mieszkanie (37m2) na pierwszym piętrze w nowym budynku z terminem realizacji na 2023 r, na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

307 930 zł37 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

549 000 zł65 m² 8 389,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie (65,44 m2) usytuowane na trzecim piętrze bloku z 2008 r. na Czyżkówku. To wnętrze to wyjątkowa przestrzeń dla pary lub rodziny z jednym lub dwójką dzieci. Wysoki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

330 000 zł42 m² 7 783,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym (42,4m2) na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskim Błoniu. Optymalne mieszkanie dla pary, z sypialnią i pokojem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

370 000 zł73 m² 5 083,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wysokie poddasze w stanie deweloperskim (72,78m 2 ) usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w Dzielnicy Muzycznej. Słoneczne mieszkanie na ostatnim- trzecim piętrze kamienicy. W tym momencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

301 401 zł37 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Brdyujście,Bydgoszcz

477 750 zł59 m² 8 145,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Duże rabaty! zadzwoń I dowiedz się więcej! 0% Prowizja 0% pcc Bez dodatkowych opłat. Dostępne inne metraże i rozkłady mieszkań- zadzwoń i zapytaj. Wyjątkowe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego

Brdyujście,Bydgoszcz

329 042 zł45 m² 7 312,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane w Parku Akademickim: o inwestycji: *wysoki standard części wspólnych *dużo zieleni na osiedlu *technologia smarthome w mieszkaniach *szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

331 890 zł51 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie (51,06m2) na pierwszym piętrze w nowym (2022r) budynku na bydgoskich Fordonie na Osiedlu Bajka. Zakup bez podatku pcc 2%! Mieszkanie w stanie deweloperskim składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Brdyujście,Bydgoszcz

328 520 zł44 m² 7 471,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego

Brdyujście,Bydgoszcz

227 052 zł27 m² 8 409,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Fordon,Bydgoszcz

379 898 zł54 m² 7 035,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! 0% pcc! Nowoczesna architektura! W spokojnej i zielonej części Bydgoszczy! lokalizacja: * 5 minut do Parku Milenijnego * 15 minut do Centrum miasta * 2 min do centrum handlowego ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

309 036 zł40 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży nowego mieszkania! Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Industria w centrum Bydgoszczy. Osiedle wyróżnia się loftowy charakter, wysoki standard.