dowolna

Mieszkania do wynajęcia Bydgoszcz - Oferty wynajmu mieszkań

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal użytkowy - Bydgoszcz, wzgórze Wolności- wynajem Do wynajęcia funkcjonalny i jasny lokal użytkowy o powierzchni 35m2, położony na 11. piętrze w popularnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

1 700 zł48 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie | 48,5 m | Fordon os. Tatrzańskie | II piętro Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane na II piętrze w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąca oferta. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie 56m2 z balkonem mieszczące się na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozietulskiego

Bielawy,Bydgoszcz

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym, nowoczesnym budynku przy ul. Kozietulskiego 3a. Budynek mieści jedynie 4 lokale, co zapewnia ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie- osiedle Industria, ul. Pomorska 81, bydgoszcz. Do wynajęcia pięknie urządzone, jasne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Industria przy ul. Pomorskiej 81 w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielorybia

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 300 zł35 m² 36,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Bydgoszczy, na Osowej Górze, przy ul. Wielorybiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku bez windy. Na 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta specjalna - tylko W naszym biurze! Gotowe do wprowadzenia mieszkanie w świetnej lokalizacji - Wyżyny, ul. Ogrody Oferujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Seminaryjna

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka, w dogodnej lokalizacji, blisko Centrum! Oferujemy do wynajęcia komfortową i przytulną kawalerkę o powierzchni 25 m , położoną na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariacka

Szwederowo,Bydgoszcz

2 500 zł69 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajęcia trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Szwederowo, przy ulicy Mariackiej. To komfortowe lokum znajduje się na drugim piętrze eleganckiego budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Kapuściska,Bydgoszcz

1 450 zł30 m² 48,58 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukacie kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania, które sprawdzi się jako wspólna przestrzeń do życia, ta oferta może być idealnym wyborem. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 29,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poznańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w samym sercu miejskiego życia? Kochasz zgiełk miasta, spontaniczne wyjścia na kolację, szybkie zakupy i poranną kawę na mieście ? To miejsce jest dla Ciebie. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne M-3 w Fordonie. Mieszkanie pow. 48 m2, usytuowane na 1 piętrze w nowym bloku z windą, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie dla pary | Wilczak | Blisko Kanału Bydgoskiego Oferujemy na wynajem przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na parterze przy ul. Chłodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Makler oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m na osiedlu Błonie w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jest nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

3 200 zł37 m² 86,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w nowo wybudowanym apartamentowcu z 2024r. Atrakcyjne mieszkanie na wynajem na osiedlu Urzecze w Bydgoszczy idealne dla Ciebie! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Wzgórzu

Błonie,Bydgoszcz

2 000 zł42 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- house Team Nieruchomości & Finanse proponuje najem przytulnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,42m2 na bydgoskim Błoniu ul. Na Wzgórzu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 850 zł42 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym trzypiętrowym bloku na Osowej Górze w spokojnej okolicy z dobrą infrastrukturą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zimne Wody,Bydgoszcz

2 600 zł55 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, balkonem i garażem Osiedle 6 Planet. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne M-3 w Fordonie, tuż obok Politechnik i . Mieszkanie o powierzchni 38 m2, usytuowane na wysokim parterze bloku, znajdującego się ma terenie zamkniętym z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Wyżyny,Bydgoszcz

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z osobnym wejściem w domku na Wyżynach - ul. Chorwacka. W domku widocznym na zdjęciach znajdują się trzy mieszkania: dwa na parterze i jedno na piętrze. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bocianowo,Bydgoszcz

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowana kawalerka o powierzchni 26m , zlokalizowana przy ul. Tadeusza Kościuszki w Bydgoszczy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Wyposażenie obejmuje m.in.: -kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Pomorska Do wynajęcia jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne M-3 w Fordonie. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze bloku, składa się z salonu z wyjściem na spory balkon, sypialni, przedpokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33m , zlokalizowane przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy. Funkcjonalny układ: -salon z aneksem kuchennym -oddzielna sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Błonie,Bydgoszcz

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2 pokoje | 39 m | Błonie - ul. Stawowa | teren ogrodzony | parking Do wynajęcia słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliwińskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

2 400 zł63 m² 38,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do prezentacji mieszkania czteropokojowego znajdującego się w bloku numer 1 przy ul. Bernarda Śliwińskiego w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie o powierzchni 62,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szwederowo,Bydgoszcz

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** wyjątkowe mieszkanie W najlepszej lokalizacji dolina perłowa *** 70 m | 3 pokoje | 2 tarasy | 2 miejsca w garażu | wysoki standard Jeżeli marzysz o miejscu, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

2 660 zł48 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją 48 m | ul. Beskidzka (wzgórze Wolności) oferuję do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bocianowo,Bydgoszcz

2 300 zł37 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy Ul. Gdańska 76 | Nowe | Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie położone w ścisłym centrum Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Brdyujście,Bydgoszcz

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem przy ulicy Pomorskiego 5D. Nieruchomość: powierzchnia 48 m2. Piętro 1. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie przestronne i gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Do wynajęcia tylko w libera Nieruchomości funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 40m , położone na parterze gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Nowogrodzka

Okole,Bydgoszcz

1 160 zł14 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane studio z dużą antresolą jako osobna przestrzeń sypialniana. Nieruchomość: powierzchnia 14 m2. Parter. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł43 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dostępne od 1 lutego, mieści się w bloku trzypiętrowym, na drugim piętrze. Rok budowy 2001. Teren zamknięty. Atrakcyjna lokalizacja oddalona od ulicy, okolice Ronda Kujawskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Akademicka

Nowy Fordon,Bydgoszcz

1 900 zł27 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia nowej kawalerki przy ulicy Akademickiej. Nowe mieszkanie wykończone i umeblowane czeka na najemcę. Mieszkanie wyposażone w aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do wynajmu przytulnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 70 m2, wraz z komórką lokatorską oraz garażem znajdującego się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Leśne,Bydgoszcz

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39m , zlokalizowane przy ul. Powstańców Warszawy w Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się w nowym budynku oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

2 000 zł22 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 22 m z ogródkiem! Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22 m , położona w centrum Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 117. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie dwupokojowe (32 m2) położone na trzecim piętrze w nowym (2025 r.) budynku na bydgoskim Szwederowie. Do wynajęcia wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bielawy,Bydgoszcz

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny i jasny apartament na wynajem 64 m - osiedle Bielawy. Układ mieszkania: przestronny, jasny salon z aneksem kuchennym. Wyposażony w 2 wygodne sofy, stolik kawowy, szafkę rtv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

1 350 zł37 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, usytuowane na parterze bloku z cegły, składa się z dużego pokoju, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

1 620 zł33 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 32 m | Szwederowo Makler Nieruchomości oferuje na wynajem zadbaną kawalerkę o powierzchni 32 m , położoną na 7. piętrze w bloku z windą , na bydgoskim Szwederowie.