dowolna

Mieszkania do wynajęcia Bydgoszcz - Oferty wynajmu mieszkań

363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

363 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 zł53 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w naszym biurze.! Super mieszkanie w bloku z cegły na Górzyskowie. Mieszkanie jest w tej chwili częściowo umeblowane, ale jest możliwość umeblowania całkowitego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

800 zł46 m² 15 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! Tylko 800 zł. do wynajęcia mieszkanie M-4 na Bartodziejach. Mieszkanie posiada 2 pokoje, w tym jeden z wnęką. Pokoje umeblowane. Kuchnia z szafkami kuchennymi, lodówką, kuchenką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 000 zł41 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Na wynajem kawalerka z aneksem kuchennym o powierzchni 41 m2, usytuowana na 1 piętrze w nowym budynku. Budynek zaadoptowany na cele mieszkaniowe. Na podłodze panele, a w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

900 zł49 m² 18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu M-3 o pow. 49 m2. Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły na Szwederowie.Koszt wynajmu to 900 zł plus czynsz 600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

2 000 zł113 m² 17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piętro domu mieszkalnego o łącznej pow. ok. 113 m2 w nowym budynku, wielopoziomowe , Bydgoszcz Nowy Fordon,wyposażone w meble i urządzenia techniczne.W skład piętra wchodzą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 450 zł43 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek nowy z cegły silka, wybudowany przez dewelopera-firmę ogbud sp. z o.o. Budynek oddany do użytku na początku 2008 r. Budynek podpiwniczony zamiast piwnic garaż z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł44 m² 30,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w okolicy Bazyliki. Dwa pokoje(jeden z aneksem i sypialnia z dużym łóżkiem). Całkowicie umeblowane i wyposażone w agd, rtv. Możliwość wynajęcia garażu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie do wynajęcia dla pary lub jednej osoby(studenta). Mieszkanie położne w samy centrum Bydgoszczy bardzo blisko Starego Rynku. Mieszkanie całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

800 zł55 m² 14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 usytuowane na I piętrze w nowym bloku z cegły na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie częściowo umeblowane. Pokoje o pow. 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Kapuściska,Bydgoszcz

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50m2 Pokoje 16, 11, 8 m2 , na podłodze panele na ścianach gładź.Pokoje umeblowane- witryny, komoda, szafki, telewizor,łóżko, kanapa.Oddzielana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

500 zł70 m² 7 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój cichej studentce! od zaraz! Pokój zadbany w czystym i przytulnym mieszkaniu. Drugi pokój zamieszkuje jedna osoba. Koszt: 500zł za pokój plus opłaty dzielone na dwie osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 090 zł51 m² 21,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na IV piętrze w nowym bloku z windą na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie umeblowane, komfortowe. Na podłogach pokoi deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

600 zł31 m² 19,35 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie w wieżowcu na V piętrze o powierzchni 31m2. Pokój z wnęką 19m2, kuchnia 6m2, łazienka 4m2, przedpokój 2m2. Na podłodze w pokoju panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

850 zł37 m² 22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w dobrej lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopna

Szwederowo,Bydgoszcz

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe M-3 na Osiedlu Szwederowo. Mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2 położone na VII piętrze wieżowca na ul. Konopnej 30. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł53 m² 22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

800 zł63 m² 12 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na 2 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie umeblowane. Nadające się idealnie dla studentów , pracowników firmy itd. Bezpośredni kontakt i prezentacja Patrycja Tutlewska tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 000 zł48 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3