dowolna

Mieszkania do wynajęcia Bydgoszcz - Oferty wynajmu mieszkań

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 700 zł52 m² 32,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bartodzieje, ul. Cegielniana tylko najem okazjonalny! Prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysoka

Błonie,Bydgoszcz

3 200 zł53 m² 60,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz! Na wynajem Apartament z windą z 2018 roku położony na 2 piętrze w nowszym bloku w Bydgoszczy przy ulicy Wysokiej 1e. Lokal mieści się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Babia Wieś,Bydgoszcz

2 000 zł37 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Przedmiotem oferty wynajmu jest nowoczesne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 36,7 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Babia Wieś - ul. Toruńska 28a. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kapuściska,Bydgoszcz

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane M-4 na Kapuściskach Mieszkanie 3-pokojowe z kuchnią i łazienką. Położone na drugim piętrze bloku. Cicha i spokojna lokalizacja. Mieszkanie wolne od zaraz. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poniatowskiego

Bielawy,Bydgoszcz

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki na Osiedlu Bielawy ul. Poniatowskiego. W pobliżu znajduje się uczelnia ukw, szpital, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 600 zł21 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Makler poleca serdecznie nowiutką i pachnąca świeżością kawalerkę na wynajem! Mieszkanie jest usytuowane na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą. Nieruchomość w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca na wynajem trzypokojowe mieszkanie na osiedlu W fordonie. Lokal mieści się na czwartym piętrze w budynku z windą. W skład mieszkania wchodzi: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubelska

Błonie,Bydgoszcz

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka w centrum, przy ulicy Lubelskiej 11 *ogrzewanie gazowe *lokal o powierzchni 27 m2 składa się z pokoju, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Bydgoszcz

1 699 zł33 m² 51,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nieruchomości prestige Mam przyjemność zaoferować Państwu prześliczną kawalerkę w centrum Bydgoszczy, o powierzchni łącznej 33 m2 wraz z komórką lokatorską. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

4 000 zł100 m² 39,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do wynajmu ekskluzywnego apartamentu o charakterze butikowym o powierzchni 100,5 m2, znajdującego się w centrum miasta, na Osiedlu Wilczak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glinki

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu niezwykle funkcjonalnego dwupokojowe na Osiedlu Zielone Tarasy. Nowocześnie wykończone, w pełni wyposażone, eleganckie mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Wzgórze Wolności. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 56 mkw., na którą składają się: pokój dzienny z wyjściem na loggię ok. 16 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koronowska

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia dwupokojowego mieszkania w Kamienicy na ulicy Koronowskiej. Lokal składa się z małej sypialni (1,76x3,16) o powierzchni 5,56m2w której jest zamontowana szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Błonie,Bydgoszcz

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe rozkładowe mieszkanie na Dmowskiego 7 *54 m2, v piętro, balkon, ogrzewanie miejskie *cicha i spokojna okolica *w pobliżu przedszkola, szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Makler nieruchomości prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji osiedle Kapuściska w bloku z cegły. Do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie (M3).Ul.Szarych Szeregów Lokal o powierzchni 38,6m znajduje się przy ul. Szarych Szeregów. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Bielawy,Bydgoszcz

650 zł46 m² 14,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy. Blisko przystanków autobusowych oraz tramwajowych umożliwiających sprawną komunikację z innymi częściami miasta. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

2 700 zł90 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne M-5 na Wyżynach. Mieszkanie o powierzchni 90 m2, usytuowane na 2 piętrze bloku, składa się z przedpokoju, otwartej kuchni z jadalnią, z której przechodzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz! Na wynajem Mieszkanie położone na 1 piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy Jana Henryka Dąbrowskiego na Osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Z okien widać Wieże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

7 950 zł124 m² 64,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Sielanka!komfortowe mieszkanie na Sielance , do wynajęcia o powierzchni 124m2,składający się z 3 pokoi,w tym salon z aneksem kuchennym,przy czym kuchnia może być oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedza

Wilczak,Bydgoszcz

2 000 zł77 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia to jasne, słoneczne, przestronne i gustownie zaaranżowane mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy znajdującej się niemalże w Centrum Bydgoszczy, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko W Naszym biurze! makler nieruchomości poleca do wynajmu przytulne 2 pokoje na osiedlu Okole przy ulicy Grunwaldzkiej nieopodal Atosa. Mieszkanie po gruntownym remoncie W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

1 150 zł29 m² 39,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia kawalerki w bardzo dobrej lokalizacji na Szwederowie. Idealna propozycja dla 1-2 osób. Mieszkanie o powierzchni 29 m2 zostało wykończone w przytulnym uniwersalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka na Bartodziejach. Mieszkanie o powierzchni 30 m2, usytuowane parterze bloku, składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki w kaflach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Makler poleca komfortowe M-4 na wynajem. Cenione osiedle Bartodzieje! Przedmiotem oferty jest świeżo wyremontowane mieszkanie na parterze w 4-piętrowym bloku, o powierzchni 53 m2(osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

1 600 zł38 m² 41,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta tylko W biurze makler! Mieszkanie na wynajem na Osiedlu leśnym na szóstym piętrze w wieżowcu. Powierzchnia lokalu to 38,31m2 ,składa się z dwóch pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

3 400 zł49 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Leśnym w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na siódmym piętrze z balkonem, ładny widok na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Fordon,Bydgoszcz

2 600 zł61 m² 42,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy Państwu mieszkanie przy ul. Sybiraków 10, świetna lokalizacja, dająca bliskość terenów rekreacyjnych i spokój, komfort zamkniętego osiedla przepełnionego zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szubińska

Błonie,Bydgoszcz

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler nieruchomości poleca do wynajmu przytulną kawalerkę na osiedlu Błonie przy ulicy Szubińskiej nieopodal wzl. Każdy kto ceni wygodę, spokój i bliski kontakt z przyrodą będzie czuł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Nieruchomość, w której znajduje się lokal mieszkalny, to trzypiętrowa kamienica z 1908 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sochaczewska

Siernieczek,Bydgoszcz

1 600 zł49 m² 32,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na 3 piętrze budynku, na bydgoskim Siernieczku (ulica Sochaczewska). Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka z dużym tarasem w nowym apartamentowcu iq na Bielawach , tuż przy ukw i w pobliżu szpitala im. Jurasza. Mieszkanie o powierzchni 30 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jadwigi

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 250 zł15 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mikrokawalerki położonej w odnowionej kamienicy w centrum, przy ul. Królowej Jadwigi 5. Lokal o pow. 15 m2, po generalnym remoncie, umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ujejskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu mieszkania dwupokojowego na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie mieści się na 11 piętrze budynku przy ul. Ujejskiego. Niedawno zostało odświeżone. Uniwersalny układ dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis oferty: do wynajęcia komfortowe mieszkanie z loggią o powierzchni 68 m2 znajdujący się w samym centrum miasta. Mieszkanie składa się z : - salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

2 700 zł57 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem tylko w Prestige Nieruchomości! Opiekun oferty: - z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę na wynajem pięknego, świeżo wyremontowanego mieszkania trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/19

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem piękny apartament w river towers w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brda Położony na 9 kondygnacji rt - najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy i woj. kuj-pom., przy ul.