dowolna

Mieszkania do wynajęcia Bydgoszcz - Oferty wynajmu mieszkań

364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

364 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomości poleca ofertę wynajmu Mieszkania: szczegóły mieszkania: - parter - Powierzchnia : 38 m - Układ: duży salon Osobna kuchnia Łazienka z prysznicem Wyposażenie: tak Sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

1 890 zł35 m² 53,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości prezentuje komfortowe i w pełni wyposażone M-3 o powierzchni 35m2 w bloku z cegły po gruntownym remoncie wykończone pod klucz. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna przestronna kawalerka w pobliżu Centrum , nieopodal Ronda Grunwaldzkiego. Mieszkanie o powierzchni 3 1 m2 , usytuowane na parterze kameralnej kamienicy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Błonie,Bydgoszcz

1 300 zł56 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomosci poleca Państwu do wynajmu przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 56m , znajdującego się na 2. piętrze w bloku przy ul. Okrzei. Szczegóły: - 4 pokoje - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Śródmieście,Bydgoszcz

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Ks. Piotra Skargi 13 *powierzchnia 30 m2, piętro trzecie *salon z aneksem kuchennym Wyposażenie: *salon: szafa, kanapa, łóżko, stół *aneks kuchenny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- wolne od zaraz, brak najmu okazjonalnego. -Dwa pokoje + kuchnia, 9 piętro Os. Bartodzieje Bydgoszcz -umeblowane, z piwnicą -1700 zł + 420 zł + prąd wedle zużycia -preferowane młode osoby lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M-3 z balkonem, osiedle Leśne - Zaświat. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 3 piętrze w nowym apartamentowcu z windą. W skład lokalu wchodzą salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Horodelska

Szwederowo,Bydgoszcz

1 650 zł26 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajęcia słoneczną kawalerkę na Szwederowie przy ulicy Horodelskiej 21. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne obiekty handlowo-usługowe, edukacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. św. Trójcy

Śródmieście,Bydgoszcz

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Biała Posesja prezentuje mieszkanie o powierzchni 74 m2 położone w samym centrum Bydgoszczy przy ulicy Św. Trójcy, tuż przy Wyspie Młyńskiej, w samym centrum wydarzeń, blisko Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie i bardzo funkcjonalne M-3 na Osiedlu sens. Mieszkanie o powierzchni około 40 m2, usytuowane na 1 piętrze w nowym apartamentowcu z windą , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone nowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu Akademickim tuż przy utp w bydgoskim Fordonie. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoskich Olimpijczyków

Fordon,Bydgoszcz

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

lokal mieszkalny nowy w pełni wyposażony , czynsz wynajmu dla 2 osób. Brak zdjęć ponieważ lokal jest wyposażany - gotowy od 25 września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 400 zł54 m² 25,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w wyjątkowo dobrze skomunikowanym i atrakcyjnym punkcie miasta - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Okole,Bydgoszcz

1 280 zł26 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Nowogrodzkiej 4 *funkcjonalnie zaaranżowane *składa się z pokój z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju *parter, 26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, świeżo wyremontowane M-2 w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni około 33 m2, usytuowane jest na drugim piętrze w odrestaurowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na Bielawach do wynajęcia. Mieszkanie położone w bloku z cegły na wysokim parterze .Nowa cena Lokal o pow. 63m2 składa się: -Salon z aneksem kuchenny - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

950 zł14 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulne studio w Centrum *funkcjonalnie zaaranżowane, jasne i słoneczne *pierwsze piętro w kamienicy z miejskim ogrzewaniem *przyjazne dla zwierząt *bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

1 800 zł21 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler nieruchomości gorąco poleca piękne, słoneczne mieszkania usytuowane na II piętrze odrestaurowanej kamienicy na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Ta gotowa do wprowadzenia i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cechowa

Fordon,Bydgoszcz

1 500 zł53 m² 28,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Fordon ul. Cechowa tylko najem okazjonalny! Prezentuję Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chełmińska

Okole,Bydgoszcz

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *mieszkanie nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane *kamienica odnowiona *I piętro, 19,09m2 *ogrzewanie centralne *korzystna komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 zł27 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancka kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 27 m2, usytuowane na 4 piętrze w apartamentowcu z windą, składa się z dużego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

1 550 zł19 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrody

Wyżyny,Bydgoszcz

1 750 zł54 m² 32,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze. Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły, na osiedlu Wyżyny ul. Ogrody 19D. Mieszkanie o pow. 54 mkw.- 2 pokoje (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

6 990 zł90 m² 77,75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia, mieszkanie typu premium o pow.89m2 składające się z 4 pokoi,położone na 8 piętrze w apartamentowcu. W apartamencie są: 3 sypialnie oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Focha

Śródmieście,Bydgoszcz

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem Umeblowana i wyposażona kawalerka w rewelacyjnej lokalizacji w sąsiedztwie ulicy Focha, wyspy Młyńskiej i Opery Nova. Ma ok. 26 m2 powierzchni i mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Matejki

Śródmieście,Bydgoszcz

1 200 zł19 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne studio w kamienicy, centrum Bydgoszczy na Matejki 4 *powierzchnia 19 m2 *parter *ogrzewanie centralne *blisko do Bydgoskiej Szkoły Wyższej oraz Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sępia

Osowa Góra,Bydgoszcz

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie naszego biura. Na wynajem. Mieszkanie dwu pokojowe na parterze w apartamentowcu na Osowej Górze - ul. Sępia. Kameralne mieszkanie w bloku z 2015 roku , wyróżnia się: dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galla Anonima

Fordon,Bydgoszcz

1 700 zł53 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie na ul. Galla Anonima w Bydgoszczy! Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m , idealne dla rodzin, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stroma

Szwederowo,Bydgoszcz

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Bydgoszczy na Os.Górzyskowo / Szwederowo przy ul Stromej. Mieszkanie dostępne od zaraz, czekamy na pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 950 zł39 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania posiadamy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38.70 m2 z balkonem francuskim, położone na 1 piętrze bloku bez windy. Wolne od zaraz Lokal składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śląska

Okole,Bydgoszcz

1 050 zł18 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia przytulne studio na poddaszu kamienicy przy ul. Śląskiej 4 *zaledwie 1 km do stacji pkp *dogodna lokalizacji dla studentów wsb oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śląska

Okole,Bydgoszcz

1 180 zł21 m² 56,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka w odrestaurowanej secesyjnej kamienicy *świetnie doświetlona, z 2 oknami *w budynku jest światłowód *komórka lokatorska do dyspozycji *szybki dojazd do centrum *dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie z dużym balkonem *parter, 33,85 m2 *ogrzewanie centralne *korzystna komunikacja miejska *bliska odległość do Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Do wynajęcia wygodne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Bydgoszcz, osowa Góra, ul. Kormoranów. Lokal na I piętrze , z widokiem na las. Osowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 450 zł26 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie z dużym balkonem *parter *25,51m2 *ogrzewanie centralne *korzystna komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połczyńska

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem: mieszkanie 2 pokoje na ósmym piętrze w wieżowcu na ósmym piętrze na ulicy Połczyńskiej 2 na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie zadbane, umeblowane i wyposażone. W kuchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jadwigi

Okole,Bydgoszcz

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia słoneczne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Królowej Jadwigi 13, blisko Starówki *bardzo funkcjonalnie urządzone i wyposażone *korzystna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Śródmieście,Bydgoszcz

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane w prestiżowym budynku, zlokalizowane na 12 piętrze (ostatnim piętrze tego segmentu) - Nordic Haven (ekskluzywny budynek apartamentowy położony w samym centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

3 800 zł92 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Mieszkanie na kameralnym osiedlu: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 2014 roku Bydgoszcz osiedle Leśne. Powierzchnia mieszkania 92m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- wolne od zaraz, brak najmu okazjonalnego. - salon otwarty na kuchnie + sypialnia, - i piętro Os. Okole Bydgoszcz (blisko Ronda Grunwaldzkiego) - umeblowane w pełni wraz z agd +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta specjalna. Tylko W naszym biurze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia W świetnej lokalizacji - wilczak, ulica chłodna Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie zlokalizowane na ulicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij