dowolna

Mieszkania do wynajęcia Bydgoszcz - Oferty wynajmu mieszkań

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu bardzo ładnego mieszkania w nowym budownictwie. Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w budynku z cegły znajduje się na Wzgórzu Wolności przy ulicy Karpackiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmudzka

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 250 zł36 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka o pow. 36 m2 położona w apartamentowcu ( 1 piętro), na bydgoskich Bartodziejach / ul. Żmudzka. Mieszkanie jasne, zadbane i przestronne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone, a zarazem przytulne mieszkanie na wynajem na Bartodziejach. Funkcjonalny lokal usytuowany na 3. piętrze 4. piętrowego bloku. Ma 45 m2 powierzchni i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

2 500 zł87 m² 28,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Makler poleca Mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Szwederowie.Lokalizacja idealna markety, przedszkola, szkoły, uczelnie,przychodnie, zielone arkady w zasięgu dłoni.Komunikacja miejska widoczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bydgoskie Nieruchomości premium Proponują do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajdujące się na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Kragujewca

Wyżyny,Bydgoszcz

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 3 piętrze. Stan do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kanałowa

Okole,Bydgoszcz

1 500 zł36 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem kawalerki 36,5 M2 na 2 piętrze trzy piętrowego bloku z 2004r. z balkonem i piwnicą. Ogrzewanie gazowe i ciepła woda z własnego pieca dwufunkcyjnego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Paderewskiego

Bielawy,Bydgoszcz

2 300 zł38 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu wyjątkowego dwupokojowego apartamentu w Dzielnicy Muzycznej. Zupełnie nowe mieszkanie znajduje się na osiedlu sens, przy ulicy Paderewskiego. Na swojego pierwszego Najemcę czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duboisa

Fordon,Bydgoszcz

1 990 zł54 m² 37,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią o pow. 53,77 m2. Jedyne takie duże 2 pokojowe mieszkanie! Rozkład pomieszczeń: pokój 16,05 m2, pokój 13,28 m2, kuchnia 10,45 m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Błonie,Bydgoszcz

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 28 m2, na 3 piętrze w wieżowcu na osiedlu Błonie (ul. Okrzei). mieszkanie gotowe od 3 października najem okazjonalny minimum na 12 mcy pokój z osobną kuchnią łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 300 zł36 m² 36,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Prezentuję Państwu gotową nieruchomość do wprowadzenia typu M-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frydrychowicza

Fordon,Bydgoszcz

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny lokal usytuowany w dzielnicy Fordon (osiedle Pod Skarpą) na 3 piętrze 3 piętrowego bloku. Ma 45 m2 powierzchni i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Polecamy do wynajęcia mieszkanie na ul. Dworcowej ( blisko pkp ). Lokal znajduję na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie wyremontowane, gotowe do wprowadzenie, umeblowane. Koszt najmy to 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Skrzetusko,Bydgoszcz

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości poleca komfortowe mieszkanie na osiedlu Paryskim przy ulicy Pestalozziego. Centralna lokalizacja osiedla zapewnia doskonałą komunikację - zarówno samochodem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ta oferta skierowana jest dla singla lub pary! Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na wynajem osiedle Osowa Góra! Przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia polecamy kawalerkę 35m2 w ścisłym Centrum Bydgoszczy- ul.Śniadeckich. Mieszkanie znajduje się w budynku stylizowanym na kamienicę i wybudowanym w 2006 roku, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szwederowo,Bydgoszcz

1 900 zł40 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajmu dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 usytuowaną na bydgoskim Szwederowie przy ulicy Leszczyńskiego 53. Dzielnica ta posiada dobrze rozwinięte zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Jackowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu świetne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 w kompleksowo odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu przy ulicy Jackowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Serdecznie, posiadamy do wynajęcia mieszkanie o pow. 53 m2 na ogrodzonym osiedlu na Górzyskowie przy ul. Strzeleckiej. Opałata za wynajem: 2.200 zł Czynsz: 550 zł Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla studentów i osób pracujących. Do wynajęcia trzy pokoje 16, 11, 10 mkw. w trzypokojowym mieszkaniu. Lokal położony na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świętojańska

Śródmieście,Bydgoszcz

2 100 zł59 m² 35,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, po remoncie zakończonym 6.09. 2022', o powierzchni 59 m2 położone na pierwszym piętrze budynku z 2010 roku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

2 000 zł51 m² 39,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Osowa Góra do wynajęcia! Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75 m2, użytkowej 51 m2. Blok wybudowany w 2004 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

1 300 zł35 m² 36,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta specjalna. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia świetnej lokalizacji - bocianowo, ulica kościuszki Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie W apartamentowcu zlokalizowane na ulicy Kościuszki Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uznamska

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajęcia? Z pewnością zainteresuje Cię ta oferta! Komfortowa nieruchomość w pełni wyposażona, na terenie zamkniętym z wewnętrznym monitoringiem, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jackowskiego

Okole,Bydgoszcz

1 200 zł21 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 21m2 mieszcząca się na wysokim parterze w wyremontowanym budynku przy ul. Jackowskiego na Okolu. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Gajowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 700 zł35 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 35,34m w apartamentowcu z 2015r w całodobowo monitorowanym, strzeżonym i ogrodzonym osiedlu atrium park przy ulicy Gajowej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glinki

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 800 zł59 m² 30,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w poszukiwanej dzielnicy. Powierzchnia - 59,07 m2 Przynależna komórka lokatorska Lokalizacja - Bydgoszcz ul. Glinki Czynsz - 1.800,00 zł + opłaty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości oferuje na wynajem jednopokojowe mieszkanie (30m2) położone w popularnej części miasta, na Osiedlu Wyżyny. Lokal o metrażu 30 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ku Wiatrakom

Wyżyny,Bydgoszcz

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie M 3 ,42 m po kapitalnym remoncie .Mieszkanie przystosowane dla dwoch osob ( niepalacych i bez zwierzat).Umowa notarialna-okazjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do najmu długoterminowego, okazjonalnego. Oglądanie po wcześniejszym umówieniu, nr właścicielki Anetta Mieszkanie do własnej aranżacji, w ostatecznym rozrachunku koszty ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jackowskiego

Okole,Bydgoszcz

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25m2 mieszcząca się na wysokim parterze w wyremontowanym budynku przy ul. Jackowskiego na Okolu. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajmu nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na bydgoskim Szwederowo przy ulicy Leszczyńskiego 53. W najbliższym otoczeniu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koronowska

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem Kawalerka poddaszowa w Bydgoskiej dzielnicy Czyżkówko, ulica Koronowska 3. Lokal znajduje się na drugim piętrze. Na powierzchnie 25m2 składa się salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Błonie,Bydgoszcz

1 800 zł35 m² 51,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia w pełni wyposażone, świeżo wyremontowane mieszkanie na Błoniu przy ulicy Gałczyńskiego. Mieszkanie posiada powierzchnię 35,04 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Do wynajęcia piękne i komfortowo wyremontowane mieszkanie na Osiedlu Leśnym. . Lokal znajduję się na 1 piętrze w odnowionym bloku z cegły. Ul. Czerkaska, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jackowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja .Znakomita lokalizacja i elegancki wystrój to atuty tej pięknej kawalerki. W samym centrum Bydgoszczy, przy ul. Jackowskiego: 10 min. spacerem na Stary Rynek, 2 min. do ul. Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyrzyska

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 750 zł42 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Czyżkówku z widokiem na las. Mieszkanie odświeżone, okna wymienione na trójszybowe. Nowe fronty w szafkach kuchennych. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest komfortowe mieszkanie M-3 na osiedlu Leśnym (ul. Leśna) Mieszkanie w nowym bloku z 2015r z windą. Mieszkanie wykończone na wyskoki standard. Całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 900 zł70 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże mieszkanie w Centrum miasta - ul. Gdańska w Bydgoszczy, okolice Placu Centralnego. - super lokalizacja - drugie piętro - monitoring - miejsce parkingowe Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ossolińskich

Bocianowo,Bydgoszcz

1 900 zł80 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, słoneczne, przestronne i gustownie zaaranżowane (w pełni umeblowane) mieszkanie, na drugim piętrze w kamienicy w Dzielnicy Muzycznej. Nieruchomość z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pestalozziego

Skrzetusko,Bydgoszcz

3 000 zł54 m² 55,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem: mieszkanie o powierzchni 54.4m2, Bydgoszcz ul. Pestalozziego na Osiedlu Paryskim. Na powierzchnie składają się: salon z aneksem kuchennym; 2sypialnie; łazienka oraz przedpokój. Do.