dowolna

Mieszkania do wynajęcia Bydgoszcz - Oferty wynajmu mieszkań

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 01.07.2026r. Na wynajem mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się na osiedlu Leśnym, przy ulicy Kasztanowej w Bydgoszczy. Lokal mieszczący się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od polowy lipca. Przestronne mieszkanie z balkonem i garażem Górzyskowo, ul. Strzelecka 59 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w urokliwej kamienicy blisko Starego Rynku - idealne dla studentów! Na wynajem mieszkanie w pięknej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy - zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52,70 m² 55,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowo funkcjonalne, jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w kameralnym, nowoczesnym budynku z 2020 roku. Tylko 3 piętra mieszkalne, winda, zadbane części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:15/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu z dwoma komfortowymi sypialniami oraz miejscem postojowym w hali garażowej, usytuowanego w nowej inwestycji oddanej do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65,50 m² 45,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 65,5 m , po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z cegły w spokojnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezczynszowy mieszkanie 2-pokojowe (pow. 34 m2) usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w Centrum, przy ul. Dworcowej. Mieszkanie, które jest w trakcie prac modernizacyjnych obejmujących m.in.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł55,04 m² 40,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem polecam Państwu przestronne M3 o powierzchni 55,04m2 na drugim piętrze nowoczesnego bloku z cegły na Bartodziejach. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w nowym bloku Osiedle Zaświat o pow. 27,64m2 Położona w bloku na 4 piętrze, winda do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow.2,62m2. Mieszkanie umeblowane, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42,50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osiedle leśne, duża kawalerka, ok. 37M2, II piętro, blok, blisko myślęcinek Tym razem oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 usytuowane w bloku z lat 60 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł135 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 135 m , zlokalizowane w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Cieszkowskiego, w klimatycznej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze w ładnej, zadbanej kamienicy przy ul. Racławickiej w Bydgoszczy. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam, ofertę wynajmu przytulnego, mieszkania o powierzchni 30 m , położonego na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32,06 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w samym sercu bydgoskiego Bocianowa. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Fordońska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 400 zł67 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko Z nami! przepiękne mieszkanie do wynajęcia od 01.0.5.2026. NA osiedlu Bartodzieje w nowym kompleksie Aura Towers ul. Fordońska 4 Apartamentowiec Aura! wyjątkowa oferta mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

4 400 zł67 m² 65,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 65 m , zlokalizowany przy ulicy Dworcowej 13 w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji osiedla Szwederowo, przy ul. Brzozowej. Kuchnio- jadalnia, salonik, to przestrzeń ok 20 m2. Oryginalny drewniany aneks kuchenny wraz ze sprzętem agd oraz stołem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

4 200 zł85 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy komfortowy apartament z balkonem i miejscem postojowym usytuowany w samym sercu Bydgoszczy o powierzchni 85m 2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł95 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m , położone na 1. piętrze w pięknie odnowionej kamienicy (generalny remont budynku w zeszłym roku, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo ładne, w pełni umeblowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, w atrakcyjnej lokalizacji na Bartodziejach ul. Połczyńska 2. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję bardzo ładne, po remoncie dwupokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym zewnętrznym, zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku na bydgoskim Czyżkówku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł31,01 m² 59,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Chołoniewskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjna ofertą apartamentu przy ulicy Strzeleckiej 57 w Bydgoszczy. Ta kompaktowa, nieruchomość oferująca 64 metry kwadratowe powierzchni stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 lipca! Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu dwupokojowego z tarasem, z wyjątkowym widokiem, znajdującego się na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie (pow. 48 m2) na pierwszym piętrze w bloku z windą (2025 r.) na bydgoskim Czyżkówku. Atrakcyjne, świeżo wykończone trzypokojowe mieszkanie w nowy bloku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przytulna i jasna kawalerka na Górzyskowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bloku z cegły, z terenem przynależnym - parkingiem dla mieszkańców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2-gim piętrze w apartamentowcu na Górzyskowie. Lokal kompletnie wyposażony i umeblowany. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pragnę Państwu zaoferować komfortowe mieszkanie na 1 piętrze w prestiżowej lokalizacji przy eleganckiej ulicy w samym centrum miasta -ulica Gdańska 13. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego 2 pokojowego mieszkania w bardzo dobrej i lubianej lokalizacji - bydgoskie Bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wiktoria Włodarska Nieruchomości Apartament   Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Bielawy w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja. Cicha i spokojna okolica, swobodny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 600 zł74 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowy A zarazem zachwycający apartament na wynajem W sercu bydgoszczy. Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą wynjmu pięknego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35,56 m² 73,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Leśnym w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na trzecim piętrze z balkonem. Mieszkanie nowoczesne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wiktoria Włodarska tel.   Nieruchomości Apartament Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu wyżyny - jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 415 zł48,75 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w bloku 48,75 m2 w Centrum miasta, położone na parterze - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność usługową. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł550 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Na wynajem: przestronny lokal biurowo-magazynowy 550 m , Osielsko Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny i przestronny lokal biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 550 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , położona na parterze w zadbanym budynku przy ul. Fryderyka Chopina w Bydgoszczy. Najważniejsze atuty: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 47 m | Gajowa | od 1 maja Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Gajowej 80. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie (65 m ) z balkonem dostępne od 01.07.2026r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowo funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 01-05-2026 r. Komfortowe - w Apartamentowcu - ul. Pow. Warszawy/ Zaświat Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa wynajmujący, co oznacza że najmujesz bez prowizji.