dowolna

Mieszkania do wynajęcia Bydgoszcz - Oferty wynajmu mieszkań

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania premium w Fordonie? Biała Posesja Nieruchomości poleca piękne i luksusowe M3 na nowym Osiedlu Awangarda. Doskonała lokalizacja - zaraz obok przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 550 zł63 m² 24,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. ok. 63 m 2 , położone na trzecim piętrze w bloku na bydgoskich Wyżynach. Wszystkie pokoje są samodzielne, umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 050 zł30 m² 35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka na Błoniu. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w wieżowcu, składa się z dużego pokoju (19 m2), aneksu kuchennego, przedpokoju, łazienki i zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 900 zł62 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne M-4 na Górzyskowie. Mieszkanie o powierzchni 62 m2, świeżo po remoncie, usytuowane na parterze w kameralnym apartamentowcu, składa się salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 zł24 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam do wynajęcia przytulną kawalerkę w centrum Bydgoszczy. Niewielkie mieszkanie po generalnym remoncie to idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać w centrum miasta za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu rewelacyjną kawalerkę w centrum. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy oddalonej ok. 150m od ulicy Gdańskiej , Opery Nova, kilka minut spacerem od Starego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

950 zł27 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie, położone w centrum miasta, nieopodal ul. Kamiennej. Mieszkanie całkowicie wyposażone w meble, zabudowę kuchenną oraz sprzęt agd. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorupki

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 300 zł74 m² 30,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Górzyskowo, ul. Skorupki, 74,5 m2, 3 pokoje. Mieszkanie znajduje się na parterze nowszego bloku. Składa się z: - przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem: kawalerka, na ulicy Grunwaldzkiej na 1piętrze. Powierzchnia: 35m2. Dwa pokoje: 11,13m2; 13,15m2 Kuchnia: 6,85m2 Łazienka 2,7m2 P. pokój: 1m2 Mieszkanie w pełni umeblowane. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 450 zł35 m² 41,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie na Szwederowie kilka minut pieszo od Starego Rynku w Bydgoszczy. Bloku umiejscowiony jest przy ul. Ugory w pobliżu marketu Kaufland i rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

2 200 zł49 m² 45,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam do wynajęcia luksusowy apartament w Perłowej Dolinie. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort i najwyższy standard. Dwupokojowe mieszkanie z ponad 20-metrowym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 350 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne M-3 na Czyżkówku. Mieszkanie o powierzchni 33 m2, usytuowane na parterze bloku znajdującego się na terenie zamkniętym i monitorowanym, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie pachnące świeżością. Nowe umeblowanie. W okolicy Wyspa Młyńska, puby, restauracje, biedronka, żaba, doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Leśne,Bydgoszcz

1 200 zł51 m² 23,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Os. Leśne ul. Jarzębinowa Nieruchomość położona na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. św. Trójcy

Śródmieście,Bydgoszcz

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie (53m) w świetnej lokalizacji. Ścisłe centrum Bydgoszczy, ul. Świętej Trójcy (ok. 100 m od wejścia na Wyspę Młyńską). W pobliżu wiele sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kąkolowa

Wyżyny,Bydgoszcz

999 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na parterze bloku przy ulicy Kąkolowej. Lokal częściowo, skromnie umeblowany. Mieszkanie czyste, zadbane, wolne od zaraz. Czynsz administracyjny ok. 480 zł/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni ponad 120 m2, w atrakcyjnej części Bydgoszczy. Drugie piętro kameralnej kamienicy. Mieszkanie pełne światła z gustownie zaaranżowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Kapuściska,Bydgoszcz

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Fantastyczne, świeżo wyremontowane, jeszcze pachnące nowością mieszkanie na drugim piętrze w bloku na Kapuściskach. Nowy najemca będzie pierwszym, który skorzysta z tego przytulnego M-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie 45 m2 na Starym Mieście. W kamienicy po generalnym remoncie. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. W sąsiedztwie Wyspa Młyńska, puby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne M-3 na Górzyskowie Mieszkanie o powierzchni 38 m2, usytuowane na 1 piętrze w nowym apartamentowcu (rok budowy 2017), składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 100 zł36 m² 30,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia, mieszkanie na 3 piętrze, w bloku na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie wolne od 1 marca 2021r. Na powierzchnię ponad 35 m2 składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50m 2 mieszczące się na pierwszym piętrze w bloku na Wzgórzu Wolności. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie zaaranżowane , w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w samym centrum miasta nieopodal ronda Jagiellonów i Collegium Medicum. Bez opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białogardzka

Wyżyny,Bydgoszcz

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z balkonem i windą na 3 piętrze. Całkowicie wykończone i wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Blok zbudowany w 2020 roku. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 450 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia dwupokojowego mieszkania na bydgoskich Bielawach. To idealna propozycja skierowana zarówno do studentów jak i rodzin. Budynek znajduje się w okolicy Szpitala Jurasza, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym na bydgoskich Bielawach. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą nieruchomości, która znajduję się przy ulicy Doktora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 100 zł62 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nieruchomość o powierzchni ok. 62m 2 usytuowana na 1. piętrze w kameralnym bloku z 2013 roku. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z otwartą kuchnią, - 2 sypialnie , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 450 zł44 m² 32,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy apartament o pow.44,50m2 z pełnym wyposażeniem, zlokalizowany na 1 piętrze apartamentowca z 2019roku na osiedlu Górzyskowo (okolice Castoramy, odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Szwederowo,Bydgoszcz

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanie na Osiedlu Szwederowo przy ul. Brzozowej w Bydgoszczy. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

2 800 zł73 m² 38,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Witam na wynajem posiadam bezpośrednio Niestandardowe mieszkanie M5 73m2 o wysokości 3.2m w bloku monitorowanym z cegły rok 1992 , ogrzewanie miejskie , bez pomierników ciepła. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaświat

Bocianowo,Bydgoszcz

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z tarasem, znajdujące się w nowym apartamentowcu na osiedlu zielony las / ul. Zaświat. Wysoki parter, komórka lokatorska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmudzka

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie , położone na wysokim parterze bloku przy ul. Żmudzkiej / os. Bartodzieje. Okna osłonięte od ruchu ulicznego. Bardzo dogodna lokalizacja: do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopna

Szwederowo,Bydgoszcz

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie na parterze z czteropiętrowym bloku na bydgoskim Szwederowie. Dużym atutem jest lokalizacja- blisko sklepy, netto, ryneczek, 10min pieszo do Starego Rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje blisko starówki Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o łącznej powierzchni 32 mkw. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze odnowionej kamienicy. Mieszkanie jest czyste, bardzo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

2 200 zł49 m² 45,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ku Wiatrakom

Wyżyny,Bydgoszcz

1 300 zł42 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! budynek Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanej części osiedla Wyżyny, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 750 zł48 m² 36,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta dwa osobne pokoje Z tarasem! polecamy! Osiedle bloków Atrium, piętro I , winda. Osiedle strzeżone z portierem, wejście na domofon (kod lub czip) Metraż 48,31 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł104 m² 18,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Z klimatem 3 pokoje dworcowa Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 104 mkw, zlokalizowane na II piętrze w kamienicy. Lokal przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia ,wolne od zaraz. Dwa pokoje ,kuchnia ,łazienka ,przedpokój i toaleta. Powierzchnia 56 m.2 piętro. Istnieje możliwość udostępnienia piwnicy na życzenie klienta. Za najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Barwna

Jary,Bydgoszcz

970 zł24 m² 40,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Samodzielna przytulna,bardzo ładna nowa kawalerka po adaptacj 24m2, w domku jednorodzinnym z osobnym wejściem. Pełne umeblowanie oraz wyposażenie ( kuchenka z piekarnikiem,czajnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! górzyskowo, ul. Gołębia wszystkie zdjęcia nieruchomości dostępne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij