dowolna

Mieszkania z ogródkiem Bydgoszcz - Oferty mieszkań z działeczką

228 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

228 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

785 363 zł100 m² 7 874,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesną inwestycję mieszkaniową położoną w zachodniej części Bydgoszczy, w dzielnicy Miedzyń. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

743 111 zł98 m² 7 612,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Bocianowo,Bydgoszcz

1 335 290 zł121 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Symbol A46 Opis mieszkania: 5 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze 4 piętrowego bloku Powierzchnia 121,39 m2 W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone w tym Ogród Botaniczny ukw, zbiorniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Szwederowie Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze w dobrym stanie do zamieszkania. Mieszkanie w bardzo cichej okolicy Własny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

820 000 zł85 m² 9 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Makler poleca: do sprzedaży piękne, nowoczesne mieszkanie na 1 piętrze na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy. Luksusowy blok wybudowany w 2018 roku z windą i ogródkiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bocianowo,Bydgoszcz

625 000 zł98 m² 6 377,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości prezentuje świetną ofertę mieszkania w stylowej kamienicy i prestiżowej lokalizacji. Lokal idealny dla rodziny. Może też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Okole,Bydgoszcz

317 028 zł35 m² 9 110 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m2 z ogródkiem 15,5 m2. - blisko Centrum - Ogród - 2 pokoje - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne Okna - 0% prowizji, 0% podatku pcc opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: bardzo wygodne mieszkanie zlokalizowane w cichej części osiedla Glinki. Budynek ocieplony i zadbany w otoczeniu bezpiecznego osiedla i punktów handlowo-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

569 999 zł54 m² 10 654,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Makler poleca serdecznie! Absolutnie wyjątkowe mieszkanie dla wymagających klientów, zadowoli każdego kto ceni komfort i wygodę. Doskonała i prestiżowa lokalizacja. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nakielska

Wilczak,Bydgoszcz

528 000 zł70 m² 7 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Biuro Makler poleca oryginalne mieszkanie niepowtarzalnym charakterem! Przedmiotem oferty jest mieszkanie z charakterem zlokalizowane przy ulicy Nakielskiej. Budynek z cegły z wyremontowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

590 000 zł54 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Makler poleca: na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 54m2 w bloku z 2017 roku w stanie idealnym, w pełni wykończone, wyposażone, z ogrodem, balkonem typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

3 200 zł90 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe mieszkanie Z własnym ogrodem oraz garażem! 3 pokoje! 90M2, 300 mkw działki! pięknie zagospodarowany ogród! Komfortowe mieszkanie położone na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nakielska

Wilczak,Bydgoszcz

529 000 zł69 m² 7 652,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem i piwnicą, znajdujące się w kamienicy blisko centrum , przy ul. Nakielskiej. Pomieszczenia: 69,13 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Jary,Bydgoszcz

191 000 zł38 m² 5 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na parterze kameralnej kamienicy. Lokal o pow. 38 m2 i składa się z: - pokój dzienny 14 m2, - kuchnia 10 m2, - łazienka z wanną i wc, - przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

602 973 zł79 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! Zarezerwuj wybrany lokal deweloperski przez nasze Biuro i otrzymaj darmową pomoc na każdym etapie zakupu! Mieszkania w nowym bloku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jary

Jary,Bydgoszcz

194 000 zł38 m² 5 078,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M2/38,2m2, usytuowane na wysokim parterze w kamienicy. na Wilczaku Na powierzchnię mieszkanie składają się z: dużego pokoju osobnej kuchni dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu mieszkania inwestycyjnego w secesyjnej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Bydgoszczy. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

209 000 zł34 m² 6 147,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: przestronną kawalerkę bezczynszową z miejscem parkingowym znajdująca się w kamienicy na osiedlu Jary. Pomieszczenia: 34 m 2 - salon, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Matejki

Śródmieście,Bydgoszcz

120 000 zł19 m² 6 417 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam kawalerkę do generalnego remontu na ulicy Matejki w kamienicy dwupiętrowej. Jest możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Obecnie w kamienicy jest remont generalny- nowe piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

784 363 zł99 m² 7 944,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

199 000 zł32 m² 6 317,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Makler poleca mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedmiotem oferty jest mieszkanie dostępne od zaraz zlokalizowane na Okolu w budynku parterowym. Mieszkanie ma powierzchnię 31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

325 000 zł61 m² 5 327,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Fordonie w bardzo dobrej lokalizacji.Mieszkanie o powierzchni 61m, składa się z pokoju dziennego o metrażu 24m z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

535 000 zł58 m² 9 224,14 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca! Absolutnie przepiękne mieszkanie zlokalizowane w Fordonie w nowopowstałym kompleksie z 2022 roku. Mieszkanie wykończone W 100% pod klucz - kup I zyskaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2015 roku. Kameralne apartamentowce w spokojnej lokalizacji cenionej przez wiele osób. Osiedle czyżkówko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frydrychowicza

Fordon,Bydgoszcz

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biała Posesja poleca mieszkanie położone w nowym bloku w Fordonie przy ulicy Frydrychowicza. Dwu pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze, na które składa się: przestronny salon (23 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nakielska

Wilczak,Bydgoszcz

528 900 zł70 m² 7 555,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie z 2022 r. na pierwszym piętrze w Fordonie. Klient zwolniony z płatności podatku pcc 2%. Stan deweloperski. Nieruchomość idealna pod inwestycje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Fordon

Stary Fordon,Bydgoszcz

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca! Beż podatku pcc! Szukasz praktycznego mieszkania w nowej inwestycji dostępnego od zaraz? Koniecznie zapoznaj się z ofertą tej nieruchomości. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

570 000 zł53 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Bydgoszcz

255 000 zł41 m² 6 174,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę zakupu mieszkania inwestycyjnego w secesyjnej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Bydgoszczy. Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

429 000 zł50 m² 8 614,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia Państwu eleganckie i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem. Nieruchomość mieści się w kameralnym kompleksie mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jary,Bydgoszcz

339 000 zł71 m² 4 781 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dzień dobry ;) Jeśli szukasz ciszy i spokoju, jeśli nie chcesz mieszkać w bloku, wieżowcu czy nawet w apartamencie, marzy Ci się niewielki ogródek i przyjazne sąsiedztwo? To jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

429 000 zł44 m² 9 734,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w Fordonie z dużym własnym ogródkiem o powierzchni 60m2. Nieruchomość składa się : - Salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na ogród -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

395 000 zł44 m² 8 963,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, dwupokojowe zadbane mieszkanie 44 m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze nowego z 2017 roku bloku Oferowane na sprzedaż mieszkanie 44m2 składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jary

Jary,Bydgoszcz

209 000 zł38 m² 5 471,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

340 000 zł38 m² 8 898,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,21 m2 w nowym budownictwie - Fordon Pod Skarpą - z ogródkiem! Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

426 000 zł58 m² 7 338,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie rozkładowe, zajmuje powierzchnię 58m2 i skała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

365 000 zł61 m² 5 997,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż! Przestronne, trzy pokojowe mieszkanie o pow. 60,86 m , zlokalizowane przy lesie w bardzo spokojnej i cichej okolicy Fordonu (dzielnica Bajka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

247 000 zł44 m² 5 563,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Makle3r poleca Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,02 m składające się z salonu z aneksem kuchennym o pow. ok.20m2 , sypialni ok. 10m2 , korytarza ,łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

198 900 zł31 m² 6 416,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Makler poleca mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedmiotem oferty jest mieszkanie dostępne od zaraz zlokalizowane na Okolu w budynku parterowym. Mieszkanie ma powierzchnię 30m2.