dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 548 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 548 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Wyżyny,Bydgoszcz

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 53 m - Bydgoszcz, ul. Boya-Żeleńskiego Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 3. piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne mieszkanie na Skrzetusku | 63,5 m | Balkon | Piwnica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży kawalerkę o pow 27m2 położoną na Bocianowie w Bydgoszczy. Pierwsze piętro w zrewitalizowanej kamienicy z wystawem okien od strony południowo - zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

340 000 zł56 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Umowa na Wyłączność! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2mkw. położone na parterze w bloku przy ul. 11 Listopada na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

260 000 zł30 m² 8 603,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Bydgoszczy Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 30,22 m , położone na 2. piętrze odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, wyżyny | 52,97 m | Gotowe do zamieszkania Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kapuściska,Bydgoszcz

2 100 zł32 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! tylko U nas! Przedmiotem oferty wynajmu jest nowe nowoczesne mieszkanie typu M-3 z roku 2025 o powierzchni 31,8 m2 położone w Bydgoszczy na Kapuściska ul. Filmowa 5a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Górzyskowo,Bydgoszcz

829 000 zł73 m² 11 418,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze przy ul. Strzeleckiej o powierzchni 72,6 m2 w bloku z 2015 roku który wyróżnia się bez wątpienia wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 000 zł45 m² 44,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urządzone funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m2 zlokalizowane na wysokim parterze bloku z cegły na Czyżkówku. Mieszkanie wykończone i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem - szwederowo, bydgoszcz Na sprzedaż zadbane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m (plus 4 m piwnica ), położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

398 000 zł71 m² 5 605,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie inwestycyjne w centrum Bydgoszczy Opis nieruchomości Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na 4. piętrze zadbanego budynku w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

324 900 zł30 m² 10 830 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż - kawalerka po kapitalnym remoncie, okole Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze kamienicy z 1938 roku w Bydgoszczy, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielawy,Bydgoszcz

2 100 zł47 m² 44,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu słoneczne mieszkanie na ulicy Chodkiewicza 40 B. Budynek z 2009 roku wybudowany i administrowany przez Spółdzielnię nad Brdą. Powierzchnia mieszkania 46 m2 w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

278 990 zł35 m² 7 977,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości: mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze - Bartodzieje Lokal składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym od strony zachodniej 16m2 - sypialni 11 m2 - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

515 000 zł50 m² 10 383,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Makler poleca Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | ok. 50 m | Fordon | balkon | 1. piętro | nowe osiedle Jakon Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

1 149 000 zł91 m² 12 626,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości w naszym mieście! Dwupoziomowy apartament położony jest na monitorowanym terenie zamkniętym w dzielnicy Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

320 000 zł64 m² 5 030,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Poddaszowy lokal do własnej aranżacji (63,61 m2) usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w Dzielnicy Muzycznej z miejscem parkingowym na zamykanej posesji. Lokal trójstronny z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie na Wyżynach, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

233 000 zł30 m² 7 710,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Okolu w kamienicy ,bardzo dobra lokalizacja, kamienica w 2019 przeszła totalny remont.Mieszkanie ma nowe instalacje wodnokanalizacyjne i prąd. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

395 000 zł43 m² 9 194,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Bielawy, bydgoszcz | 42 m | I piętro trzypokojowego mieszkania o powierzchni 42,96 m , zlokalizowanego w cenionej dzielnicy Bielawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

648 990 zł81 m² 8 008,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Fordon osiedle Tatrzańskie Lokal składa się z: - salonu - 2 sypialni - kuchni z jadalnią oraz wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

925 000 zł94 m² 9 840,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkanie ,o powierzchni 94m2,znajdującego się w Nowym Fordonie. Układ mieszkania: 4 pokoje kuchnia garderoba 6m2 łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1887

Kawalerka o powierzchni 30m2 położona na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, w pełni wykończone i wyposażone, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

350 000 zł27 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka z balkonem, znajdująca się w nowym budownictwie z windą na osiedlu Leśnym, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 27 m 2 - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

1 600 zł42 m² 37,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Bocianowo 6 w Bydgoszczy. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja- blisko znajdują kompleksy sportowe, park w Myślęcinku, ogromne kompleksy leśne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

320 000 zł38 m² 8 443,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości makler przedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 38 m , położonego na 6. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

689 000 zł61 m² 11 295,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność, dostępna tylko W naszym biurze! Trzypokojowe mieszkanie (61m2) położone na parterze nowego (2023 r.) budynku mieszkalnego na bydgoskim Górzyskowie. Gustownie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Babia Wieś,Bydgoszcz

569 000 zł46 m² 12 236,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - Śródmieście, babia Wieś Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na wysokim parterze (jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu pachnące świeżością mieszkanie z balkonem i malowniczym widokiem o powierzchni 35m 2 zlokalizowane na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

889 000 zł75 m² 11 931,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wykończonego pod klucz mieszkania na bydgoskich Bartodziejach - ul. Gajowa 74 w inwestycji Cascada z 2022r - oferta dostępna tylko za pośrednictwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

298 900 zł35 m² 8 537,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Bydgoszczy - ul. Gimnazjalna! Jeśli marzysz o nieruchomości w najlepszej lokalizacji , ta oferta jest dla Ciebie! 35 m , 2 piętro w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

528 000 zł57 m² 9 198,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie - Prądocin, os. Cudne Chmielniki Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m ( 56 m użytkowej) , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

580 000 zł49 m² 11 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Makler Poleca Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Villa Fałata (2025) świeżo oddane Stan deweloperski | Taras 7 m | Winda | Garaż podziemny w kwocie 50.000 tys zł|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

345 000 zł38 m² 9 055,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Dwupokojowe mieszkanie (38m2) na wysokim parterze w bloku na bydgoskim Os. Leśnym. Elegancko wykończone mieszkanie, praktycznie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

320 000 zł48 m² 6 639 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne i pachnące świeżością mieszkanie o powierzchni 53 m 2 znajdujące się na Szwederowie w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

393 000 zł120 m² 3 275 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Czteropokojowe mieszkanie (62,81m2) na trzecim piętrze niskiego bloku na Osowej Górze - ul. Kormoranów 52, tuż przy ścianie lasu. Wnętrze to idealna przestrzeń do życia dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

269 999 zł28 m² 9 615,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta tylko W mazaro nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,08 m2 przy ulicy Grunwaldzkiej/ Granicznej w Centrum Miasta Bydgoszcz. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gersona

Górzyskowo,Bydgoszcz

670 000 zł72 m² 9 266,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

To miejsce, które doskonale łączy komfort codziennego życia, stylowy wygląd i trwałą wartość - idealny wybór dla tych, którzy chcą mądrze zainwestować w swoją codzienność. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

469 900 zł58 m² 8 073,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z klimatyzacją i loggią - doskonała lokalizacja ul. M.Konopnickiej Biuro nieruchomości Makler poleca wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

229 000 zł28 m² 8 178,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 28m2 znajdującą się w dzielnicy Okole w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na parterze.