dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 594 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

489 000 zł74,32 m² 6 579,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jak dom: ogród 225 m + garaż + drewniana wiata | bezczynszowe | os. Jary, bydgoszcz To nieruchomość, która łączy funkcjonalność mieszkania z komfortem i przestrzenią domu.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł85 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 85 m apartament W centrum bydgoszczy ul. Dworcowa 13 Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie 3 sypialniowe z salonem z aneksem kuchennym, łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m Osiedle Bajka | 3 piętro | Balkon | Gotowe do wprowadzenia Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu komfortowego, bardzo zadbanego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze kamienicy z 1900 roku przy ul. Śniadeckich w Bydgoszczy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

849 000 zł100,26 m² 8 467,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy komfortowe, dopracowane w detalach mieszkanie na sprzedaż, położone w kameralnym budynku z 2019 roku (tylko 4 lokale). Nieruchomość znajduje się w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł47 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie parter, po remoncie, ul. Zofii Nałkowskiej 5, bydgoszcz (os. Wyżyny) Parametry mieszkania: powierzchnia: 47 m Układ: 3 rozkładowe pokoje (15 m , 9 m , 7.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m , położone na 1. piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Pomorskiej w Bydgoszczy. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł63,88 m² 8 124,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | ogródek | 63,88 m | Fordon os. Tatrzańskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,88 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32,02 m² 8 713,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz ciekawego, zadbanego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji w Bydgoszczy? Zapraszam! Mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego 26. 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jackowskiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

419 000 zł53,30 m² 7 861,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów, dwupoziomowe mieszkanie w Centrum Bydgoszczy o powierzchni ponad 53 m . Oferta tylko u nas - nie szukaj dalej! Teraz nowa.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł40,28 m² 6 454,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Idea nieruchomości przedstawia Niezwykłą ofertę sprzedaży mieszkania- dzielnica Muzyczna w Bydgoszczy. Tylko u nas, zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie: marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad Brdą, z niezwykłym widokiem na most.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł62,16 m² 7 237,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż, dostępnego wyłącznie u nas! Wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,16m , znajdujące się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad Brdą! Lokalizacja i adres zawsze mają.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wyremontowaną i wyposażoną kawalerkę, w nowym bloku z 2005 roku, w sercu Bydgoszczy, o powierzchni 32,86 m2. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł25 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Dobre nieruchomości polecają świeżo wyremontowane, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 25 m2, zlokalizowane na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy na Okolu. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Dobre nieruchomości prezentują świeżo wyremontowane, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26,5 m2 na Flisach. Miejsce parkingowe na terenie W cenie! Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,6 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł41 m² 8 512,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Stylowe mieszkanie 41 m po remoncie w kamienicy Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , po generalnym remoncie, położone w odnowionej, klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad brdą. Lokalizacja i adres zawsze mają.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu. Lokalizacja i adres zawsze mają znaczenie nr.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro sprzedaży, zamiany i wynajmu nieruchomości własnych - wynajmując z nami nie płacisz prowizji dla biura! Oferuję do wynajęcia komfortowe - dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł53,60 m² 9 328,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie jest po całkowitym remoncie w 2026 r. Wymienione instalacje wodne, podłogi, drzwi wewnętrzne, sanitariaty. W mieszkaniu jest miedziana instalacja elektryczna. W kuchni jest nowa.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł53 m² 8 377,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1876

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,66m2 na 2 piętrze, gotowe do wprowadzenia, położone w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł61 m² 8 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu komfortowego, bardzo zadbanego, mieszkania o powierzchni 60,69 m2. Usytuowane jest ono na 1 piętrze w bloku z 1990 roku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł55 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie M-3 o pow. 55,35m2. Funkcjonalny rozkład : niezależne pokoje 23,5m2 i 12,5m2. Oddzielna kuchnia z oknem , duża łazienka , balkon o pow.6m2 Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem inwestycja Industria, ul. Rycerska Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone, mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,06 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł48,80 m² 8 975,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (53m2) znajdujące się na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1980 roku w Bydgoszczy na Osiedlu Leśnym. W skład prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (40m2) znajdujące się na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym apartamentowcu z 2020 roku, dewelopera Arkada na bydgoskich Glinkach.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,14 m² 10 102,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 -pokojowe po generalnym remoncie z klimatyzacją. Nowa instalacja elektryczna Nowa instalacja wodno-kanalizacyjna Wymienione grzejniki Klimatyzacja Blok po remoncie klatek schodowych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł59,82 m² 10 698,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | balkon 9,7 m | klimatyzacja | 2 garaże | komórka lokatorska, teren zamknięty - wszystko w cenie 640 000 zł! Duży balkon, klimatyzacja, dwa garaże i świetna lokalizacja to.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł73,30 m² 7 025,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż jasne i bardzo przestronne mieszkanie w Fordonie Mam dla Ciebie mieszkanie 73,3 m , które naprawdę daje oddech. Dzięki sprytnemu układowi i przebudowie jest tu dużo.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,50 m² 9 452,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 47,5 m , Bartodzieje, 7 piętro do wprowadzenia, wyposażone Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,40 m² 11 201,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

~ oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze ~ Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 62,4m , zlokalizowane na bydgoskim osiedlu Górzyskowo, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Garbary

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

590 000 zł44,81 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rynek wtórny Dwupokojowy apartament w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum przy ul. Garbary 5 oddanym do użytku pod koiec 2022 roku. Lokal w stanie deweloperskim. Ostatnie piąte piętro.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu 2-pokojowego, komfortowego, przestronnego, bardzo zadbanego mieszkania o powierzchni 54m2 znajdującego się na 3 piętrze w bloku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł25,80 m² 15 426,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem | 25,80 m | bez podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku z windą. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł77,10 m² 6 472,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Promocja czasowa! Tylko przez najbliższy miesiąc obniżamy cenę! To idealny moment na zakup inwestycyjny lub wymarzone "M" dla rodziny. Oferujemy na sprzedaż, jasne, słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

368 448 zł38,38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.