dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałkańska

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

496 000 zł54 m² 9 185,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż Atrakcyjnie zlokalizowany trzypokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż o powierzchni 56 m2, usytuowany na 5 piętrze, ul. Bałkańska wzgórze wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

430 000 zł51 m² 8 464,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,80 m znajduje się na drugim piętrze na bydgoskich Kapuściskach. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

160 000 zł29 m² 5 492,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Mieszkanie 1-pokojowe (pow. użytkowa 29,13m2) usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy (oficyna) na bydgoskim Okolu. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szubińska

Górzyskowo,Bydgoszcz

299 000 zł50 m² 5 938,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Rezerwacja do 28.02.2025 Oferta dostępna wyłącznie w DM NIERUCHOMOŚCI Mieszkanie na bydgoskim Górzyskowie - idealne dla pary, inwestora lub przedsiębiorcy z myślą o siedzibie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

369 000 zł35 m² 10 597,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem wyremontowane - Osiedle Leśne Lokal składa się z : - salonu z otwarta kuchnia i wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

519 000 zł84 m² 6 146,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 84,44 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Osowa Góra! W skład mieszkania wchodzi: -pokój 34,43m2 (6,04m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bartodzieje,Bydgoszcz

365 900 zł37 m² 9 889,19 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m zlokalizowanego na 4 piętrze wieżowca na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. Mieszkanie oferuje niesamowity widok na panoramę miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bartodzieje,Bydgoszcz

270 000 zł38 m² 7 180,85 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60 m2. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze wieżowca. Na powierzchnię mieszkania składa się : - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

143 000 zł41 m² 3 517,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa 40,65 m2) usytuowane w oficynie kamienicy w Centrum miasta. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skrzetusko,Bydgoszcz

1 075 000 zł76 m² 14 131,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękny apartament na os. Paryskim w Bydgoszczy - 76,07 m2 Zaprojektowany przez architekta wnętrz z dbałością o każdy detal. *** Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

315 900 zł48 m² 6 581,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na 6 piętrze budynku na osiedlu Bocianowo. Pomieszczenia: 48 m2 - salon - 16 m2 - pokój 12 m2 - sypialnia - 7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie - blisko centrum miasta Makler Nieruchomości oferuję kawalerkę o funkcjonalnym układzie, świeżo po generalnym remoncie, gotową do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

307 000 zł37 m² 8 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko W biurze makler! Polecam serdecznie ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż. Świetna lokalizacja blisko targowiska z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarna Droga

Flisy,Bydgoszcz

720 000 zł58 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Makler z przyjemnością poleca luksusowy apartament w otoczeniu zieleni: 3 Pokoje Cena: 720 000 zł Lokalizacja: ul. Czarna Droga, flisy, bydgoszcz Powierzchnia: 58 m Piętro: 1/5 Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

579 000 zł53 m² 10 953,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego odnowionego mieszkania ok. 2 lata temu z oddzielną kuchnią, balkonem w bardzo korzystnej infrastrukturalnie lokalizacji Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górzyskowo,Bydgoszcz

275 000 zł31 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

W libera Nieruchomości na sprzedaż kawalerka - idealna inwestycja dla siebie lub pod wynajem w Bydgoszczy, na osiedlu Górzyskowo. Zlokalizowana w cichej i zielonej dzielnicy. W k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruskiego

Fordon,Bydgoszcz

390 000 zł53 m² 7 348,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania, położonego przy ul. Zaruskiego w Fordonie. Mieszkanie Powierzchnia użytkowa 53.07 m2, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedleckiego

Wyżyny,Bydgoszcz

490 000 zł56 m² 8 740,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta wyłącznie w naszym biurze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania, położonego przy ul. Grzymały-Siedleckiego na Wyżynach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

358 990 zł67 m² 5 331,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, przestronnego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Fordonu w malowniczej części nad Wisłą. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Ogrodach w bardzo dobrej lokalizacji.Mieszkanie 53 m składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, wc i dużego przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Baczyńskiego na Kapuściskach. Nieruchomość mieści się na 3. piętrze w niskim bloku bez windy, z balkonem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielna kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

369 000 zł35 m² 10 542,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Fantastyczne, świeżo wyremontowane, jeszcze pachnące nowością mieszkanie na trzecim piętrze w bloku na Osiedlu Leśnym. Nowy właściciel będzie pierwszym, który skorzysta z tego przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Błonie,Bydgoszcz

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! błonie, ul. Gałczyńskiego Prezentuję Państwu ofertę trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igrzyskowa

Przylesie,Bydgoszcz

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 m2, znajdującego się na III piętrze w bloku przy ulicy Igrzyskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

735 000 zł67 m² 10 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego bardzo komfortowego mieszkania z oddzielna kuchnią, przedpokojem, łazienką, położonego w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu kawalerki o powierzchni 36 m , zlokalizowanej na Osiedlu Sześciu Planet, w pobliżu Ronda Toruńskiego. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bortnowskiego

Nowy Fordon,Bydgoszcz

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, fordon, osiedle Wyzwolenia. Oferujemy na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

290 000 zł43 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Poleca na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie z loggią na Szwederowie - 11 piętro, piękny widok! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni niespełna 43 m , położone w wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

309 000 zł42 m² 7 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż nowa cena mieszkanie własnościowe na wyżynach o pow.42.42m2 składające się z dwóch pokoi ,kuchni i łazienki,osobno wc,tzw.układ szczeciński. Lokal mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bartodzieje,Bydgoszcz

469 000 zł63 m² 7 420,89 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na os. Bartodzieje w Bydgoszczy - 63,2 m2 rezerwacja *** Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości *** Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł39 m² 5 576,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień Dobry Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji niedaleko ważnych miejsc w naszym mieście: ø Dworzec pkp 3 min Ø Szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

1 350 000 zł91 m² 14 786,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości w naszym mieście! Dwupoziomowy apartament położony jest na monitorowanym terenie zamkniętym w dzielnicy Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrody

Wyżyny,Bydgoszcz

379 000 zł53 m² 7 189 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu bardzo funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania w Bydgoszczy na Osiedlu Wyżyny. Miłośnicy tego osiedla docenią uroki tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

399 000 zł56 m² 7 113,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wygodne mieszkanie M-4 na Wyżynach z windą od poziomu 0 - idealne miejsce dla Ciebie i Twoich najbliższych! Oferta wyłącznie w biurze Nieruchomości Dobre Miejsce. Gorąco zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Wyżyny,Bydgoszcz

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biała Posesja prezentuje 3-pokojowe mieszkanie (63 m ) usytuowane w spokojnej części osiedla Wyżyny przy ul. Wiosny Ludów w Bydgoszczy. Otoczenie wysokich drzew i pas zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

350 000 zł57 m² 6 117,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dwupokojowe mieszkanie (o pow. 52,48 m ), usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy, w samym sercu miasta. Lokal jest świeżo po remoncie, wykończony w nowoczesnym stylu i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowodworska

Szwederowo,Bydgoszcz

555 000 zł62 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu czteropokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Nowodworskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

650 000 zł86 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, ul. Cieszkowskiego Prezentuję Państwu przestronne M-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

395 000 zł49 m² 8 061,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 49m2 ,na o siedlu Tatrzańskim w Fordonie, położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. Układ mieszkania: -Pokoje: 10m2, 11m2 oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij