dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 591 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 591 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

699 000 zł67 m² 10 432,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Novator Centrum poleca Państwu na sprzedaż pięknie i luksusowo wykończony apartament w budynku z 2011r. o pow. 67 m2 na Bartodziejach. Mieszkanie wyposażone , gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kadłubka

Tatrzańskie,Bydgoszcz

445 000 zł77 m² 5 809,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Kadłubka Polecamy M-5 w bloku przy ul. Kadłubka. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

429 000 zł63 m² 6 856,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Uwaga! Marzysz o lokalu, w którym możesz szybko zamieszkać? Lubisz przestrzeń w mieszkaniu i spokojną okolicę? Ważne jest dla Ciebie, aby mieć wszystko, co potrzebne do wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

207 000 zł25 m² 8 250,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Umeblowane studio w stylu loftowym na sprzedaż w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 25,09 m znajduje się na trzecim piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

390 000 zł48 m² 8 177,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna tylko W biurze makler! Na sprzedaż przytulne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Górzyskowo. Blok z 1998 roku położony w otoczeniu zieleni, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

388 000 zł47 m² 8 255,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku na Osiedlu Błonie. W skład mieszkania wchodzi: -salon -2 sypialnie -kuchnia odrębna -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

370 000 zł66 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Leśnym! Lokalizacja: osiedle Leśne (zawisza) Powierzchnia: 66 m to 3 pokoje (18,5m ; 13,5m ; 12m ), kuchnia 11m Piętro: 3 (brak windy) Miejsce parkingowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Leśne,Bydgoszcz

265 000 zł37 m² 7 102,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości umowa przedwstępna - oferta wstrzymana do 01 maja 2025 roku Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

549 000 zł89 m² 6 154,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest ładne mieszkanie na Osowej Górze o powierzchni 89m2. * mieszkanie dostępne tylko w Forma Nieruchomości * lokalizacja - Osowa Góra to bardzo cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyżyny,Bydgoszcz

299 000 zł42 m² 7 048,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biała Posesja poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się przy ul. Wiosny Ludów w 4-piętrowym bloku, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

204 000 zł28 m² 7 418,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni całkowitej 27,5 m2. Mieszkanie znajduję się na bydgoskim błoniu, w okolicy bloku znajdują się liczne sklepy spożywcze, rynek, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

315 000 zł31 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam mieszkanie na Wzgórzu Wolności o powierzchni 30,8m2. Kawalerka składa się z: - pokoju z wnęką - oddzielnej kuchni - łazienki z wc - przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

539 000 zł66 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Osowa Góra. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

770 000 zł88 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Makler poleca na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88m2 na osiedlu Wyżyny. Lokal w 2022r.przeszedł generalny remont. Zostały wymienione instalacje elektryczna, hydrauliczna i kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na 4 piętrze budynku na osiedlu Glinki. Ul. Białogardzka. Pomieszczenia: 58 m2 - salon - 16 m2 - pokój 11 m2 - sypialnia - 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

444 990 zł63 m² 7 084,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Centrum Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej - sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

499 000 zł38 m² 13 232,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Zapraszamy do zapoznania się Z naszą ofertą pięknego mieszkania W śródmieściu. Budynek Z windą! ***oferta dostępna tylko w naszym biurze*** Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,00 m2. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze 10 piętrowego wieżowca. Nieruchomość jest po remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wyżyny,Bydgoszcz

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości rezerwacja - oferta wstrzymana do 01 lutego 2025 roku Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 31m2 , na III piętrze wieżowca, w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

644 900 zł69 m² 9 346,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo wygodne mieszkanie idealne dla rodziny! Piękna okolica w pobliżu lasu co docenią klienci, którzy lubią spacery a jednocześnie pracujący w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

349 000 zł64 m² 5 472,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler przedstawia serdecznie! Doskonała oferta dla inwestorów! Mieszkania usytuowane w kamienicy po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę pionów kanalizacyjnych - Nową instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

579 000 zł75 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Nietuzinkowy A zarazem zachwycający apartament W sercu bydgoszczy. Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frydrychowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł41 m² 9 731,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta na wyłączność Nasze biuro zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania na ul. Frydrychowicza w Bydgoszczy! Dodatkowo zapewniamy wsparcie naszego doradcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

469 000 zł69 m² 6 830,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, w bloku z cegły na osiedlu Kapuściska. Pomieszczenia: 68,66 m 2 - salon 19,76 m 2 , - 2 sypialnie 14,39 i 11,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

679 000 zł89 m² 7 629,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Osowa Góra!na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym budownictwie na Osowej Górze. Budynek z 2014 r. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze z widokiem na las o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

697 990 zł57 m² 12 192 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami w budynku z windą - Bielawy Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym od strony zachodniej 22m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

305 000 zł37 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko na Naszym Biurze! Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37m2 położone w bloku na 2 piętrze przy ul. Baczyńskiego. Składa się z: - 2 oddzielne pokoje o pow. 15/8, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

305 000 zł42 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Wyżyny. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

350 000 zł54 m² 6 422,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Centrum Bydgoszczy w bardzo dobrej lokalizacji.Tereny spacerowe i rowerowe, komunikacja miejska w zasięgu dłoni, przychodnie, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

315 000 zł49 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką i wc, położonego w świetnej lokalizacji - Kapuściska. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

339 000 zł56 m² 6 037,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia słonecznego mieszkania usytuowane na III piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

189 000 zł31 m² 6 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości Polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 31m2 w centrum miasta. Mieszkanie sprzedawane jest jako udział w kamienicy i z tego względu transakcja jest możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

185 000 zł20 m² 9 068,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige tel obniżka ceny mieszkania do kwoty 185 000 zł polecam luksusową kawalerkę na sprzedaż o powierzchni 18 M2+piwnica 3 M2. Mieszkanie na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Fordon,Bydgoszcz

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowa cena.Na sprzedaż w Fordonie mieszkanie o pow.61,54m2,położone na 1 piętrze w bloku trzypiętrowym z 2000 roku.Ulica Bora Komorowskiego. Nowa cena! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zduny

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

259 000 zł49 m² 5 272,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie, jasne, 2 stronne, w stanie do odświeżenia. W budynku wymieniono instalacje wod kan, elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

234 000 zł23 m² 10 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedmiotem oferty jest bardzo ładna i praktyczna kawalerka w świetnej lokalizacji zaledwie 3 minuty od teatru przy ul. Gdańskiej. Wyremontowana kamienica.