dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 592 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 592 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

828 900 zł87 m² 9 483,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler poleca: wyjątkowy apartament trzypokojowy z możliwością przebudowy na 4 pokoje. Apartament w sercu Bydgoszczy, mieszczący się na 2 piętrze nowego, kameralnego budynku. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

316 000 zł36 m² 8 901,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż przez Sukcesja Nieruchomości! To doskonale funkcjonalnie zaaranżowane, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Błonie,Bydgoszcz

2 990 zł113 m² 26,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Duże, przestronne mieszkanie 5 pokoi 113M2 - 2 balkony! To przestronne, pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni113 m to prawdziwa gratka dla osób ceniących sobie komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł61 m² 4 567,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Makler poleca! Gotowe do wprowadzenia - mieszkanie po generalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest stylowe i rzadko spotykane mieszkanie zlokalizowane przy jednej z ulic w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowy Fordon,Bydgoszcz

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim. O powierzchni 44m 2 mieszczące się na parterze bloku 4 piętrowego. Mieszkanie posiada ogródek, miejsce postojowe oraz pakiet Smart Home Premium co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

339 000 zł60 m² 5 620,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 3 pokojowe mieszkanie 60 m2 położone na 1 piętrze, trzypiętrowego bloku Kapuściska Mieszkanie do remontu. Idealne dla rodziny z dziećmi. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bartodzieje,Bydgoszcz

399 000 zł56 m² 7 092,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż przestronne mieszkanie 56,2 m2 przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy. - drugie piętro, - blok - 4 poziomy, - rok budowy 1990, - klatka schodowa po remoncie, - 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

W ofercie naszego biura trzy pokojowe mieszkanie w bloku w Fordonie. os. Szybowników. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku po termoizolacji. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ku Wiatrakom

Wyżyny,Bydgoszcz

195 000 zł20 m² 9 639,15 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! wyżyny, ul. Ku Wiatrakom Prezentuję Państwu bardzo ładne mieszkanie typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

299 000 zł31 m² 9 645,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**świeżo Wyremontowane Mieszkanie na Wyżynach** Pragniemy zaprezentować Państwu niezwykłą ofertę - mieszkanie o powierzchni 31 m2, znajdujące się przy ulicy Ogrody na wyjątkowych Wyżynach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

234 081 zł25 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

189 000 zł44 m² 4 299,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Makler nieruchomości serdecznie poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Bydgoszczy. W skład mieszkania wchodzi: -salon -kuchnia -sypialnia -łazienka -wc Mieszkanie posiada dużą piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania, które zapewni Ci wysoki komfort oraz relaks po pracy? Ta oferta jest dla wymagających klientów, a więc właśnie dla Ciebie. Biała Posesja Nieruchomości poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

339 000 zł60 m² 5 631,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

: nieruchomości prestige Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie własnościowe z kw na pierwszym piętrze w bloku z cegły z lat 60-tych na osiedlu Kapuściska. Tylko 5,632 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

750 000 zł132 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Dla osób poszukujących dużego mieszkania w dogodnej lokalizacji mamy idealną ofertę! Zadbany apartament blisko Centrum. Z biurem Novator Centrum Nieruchomości mają Państwo okazję nabyć tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

280 000 zł34 m² 8 308,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania po przeprowadzonym, generalnym remoncie w 2022 roku. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na trzecim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

229 000 zł44 m² 5 176,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na poddaszu kamienicy, położonego w świetnie skomunikowanej części miasta - Śródmieście przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

459 000 zł63 m² 7 244,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania po remoncie, wykonanym pod koniec 2022 roku, położonego w świetnej lokalizacji - fordon/przylesie. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Wyżyny,Bydgoszcz

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja, bliskość natury oraz wszelka infrastruktura w zasięgu ręki to cechy charakterystyczne dla nieruchomości przy ulicy Wiosny Ludów 3. Nowa oferta biura Biała Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11 Listopada

Leśne,Bydgoszcz

389 000 zł54 m² 7 137,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rewelacyjna oferta mieszkania na Oś Leśnym Mieszkanie zlokalizowane na parterze z przynależnym miejscem postojowym Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, łazienki wraz z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na IV piętrze w bloku znajdującym się w Bydgoszczy, osiedle Błonie. Osiedle Błonie to idealnie miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Altanowa

Fordon,Bydgoszcz

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe Bydgoszcz- stary Fordon nad Wisłą. Blok 3-piętrowy z cegły, mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 53.4 m2 plus piwnica 4m2. Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

386 000 zł80 m² 4 825 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: Mi eszkanie 3-pokojowe z widokiem na Brdę i panoramę miasta, znajdujące się w secesyjnej kamienicy w Centrum Bydgoszczy! Pomieszczenia: 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Łęgnowo,Bydgoszcz

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Górzyskowo,Bydgoszcz

535 000 zł59 m² 9 021,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Novator centrum nieruchomości poleca: przestronne , słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem -ul. Skorupki, górzyskowo. Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

679 000 zł75 m² 9 053,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 76 m2, w prestiżowym budynku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

620 312 zł74 m² 8 356,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Jary,Bydgoszcz

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Makler nieruchomości poleca mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 43.56 m2. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie odświeżone, okna pcv, ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Grunwaldzka

Czyżkówko,Bydgoszcz

169 000 zł24 m² 7 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Biała Posesja poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę na osiedlu Czyżkówko. Mieszkanko o powierzchni 24 m2 znajduje się na rogu ulic y Grunwaldzka / Koronowska , w dobudowanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł39 m² 12 254,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy. Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

290 000 zł34 m² 8 579,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie dostępne mieszkanie W tym metrażu! Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

429 000 zł53 m² 8 065,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na trzecim piętrze budynku na Osiedlu Leśnym Pomieszczenia: 53,19 m2 - salon z aneksem kuchennym 19 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

318 050 zł53 m² 6 000,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na osiedlu Wyżyny! Nieruchomość o powierzchni 53m2. Składa się : - 3 pokoi -kuchni -przedpokoju -łazienki -wc Do lokalu prowadzona jest księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawy

Zawisza,Bydgoszcz

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51 m/kw. zlokalizowane na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym (24 m/kw + 6,5 m/kw), sypialni (10 m/kw), przedpokoju (6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 42 metrowe mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej. Lokalizacja: budynek znajduje się na terenie ogrodzonym i monitorowanym, pod całodobową opieką stróża. Blok położony jest bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

368 000 zł52 m² 7 145,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia bardzo ustawnego i przestrzennego mieszkania usytuowanego na II piętrze czteropiętrowego bloku z cegły na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

299 000 zł36 m² 8 191,78 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Wzgórze Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

249 000 zł27 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Klucze W biurze. Zdjęcia poglądowe poprzedniej realizacji inwestora. Jeśli szukasz idealnego pierwszego mieszkania na kredyt 2%, mamy coś dla Ciebie! makler nieruchomości oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

292 000 zł50 m² 5 840 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 50m2, znajdujące się w kamienicy z balkonem. To idealna opcja dla osób, które szukają wygodnego i funkcjonalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

289 500 zł48 m² 6 031,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze - Kapuściska Lokal składa się z : - salonu - sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

320 000 zł47 m² 6 823,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta na wyłączność. Tylko w DM nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Szwederowo. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij