dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 589 ogłoszeń

399 000 zł49,60 m² 8 044,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie + Garaż + Ogród 200 m | Zamczysko Enklawa pod Lasem Szukasz nieruchomości, która łączy wygodę mieszkania z atutami domu? Ta oferta to unikat na mapie Bydgoszczy. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł60,32 m² 15 500,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie premium | Bielawy | Wykończenie pod klucz | 60,32 m Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie klasy premium, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Uniwersalne mieszkanie/lokal w centrum Bydgoszczy - 45 mkw., parter w odrestaurowanej kamienicy. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 45 mkw., zlokalizowana na parterze zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł54,85 m² 8 185,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Tylko u Nas! Na sprzedaż: 2- pokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze na Osiedlu Leśnym po generalnym remoncie w pełni wyposażone, umeblowane i gotowe do zamieszkania. Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Twoje nowe M3 w Fordonie! Mieszkanie ulokowane na II piętrze w bl oku z 1991, położone w dogodnej lokalizacji na Nowym Fordonie. Wnętrze to salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł59,69 m² 14 994,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Symfonia Twój adres pełen harmonii, prestiżu i nowoczesnego stylu Osiedle Symfonia przy ulicy Jana Karola Chodkiewicza 9 w Bydgoszczy to inwestycja, która redefiniuje pojęcie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł87 m² 8 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie 87,42 m Bydgoszcz, osowa Góra. Tutaj trzy lub cztery pokoje, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł24,40 m² 15 573,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe 2 pokoje z balkonem | Nowa Kościuszki Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 25,4 m , położone w nowoczesnej inwestycji przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł32 m² 10 906,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze. Lokal jest gotowy do zamieszkania, starannie wykończony i dobrze zorganizowany pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Fredry

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

435 000 zł98,21 m² 4 429,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M-5 położone w centrum miasta na ulicy Fredry. Lokal składa się z: -4 pomieszczeń pokojowych, -oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86,16 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Idea niruchomosci zapraszam do najnowszej oferty mieszkanie: M5 na prestiżowym Osiedlu Leśnym , mieszkanie na idealnym 1 piętrze. Opis oferty: mieszkanie o powierzchni 86,16 mkw, 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł76,71 m² 7 039,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Tylko u Nas! Na sprzedaż: 3- pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na 2 piętrze na Osiedlu Leśnym do generalnego remontu. Oferuję do sprzedaży ciche, słoneczne i otoczone zielenią mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie ul. Królowej Jadwigi Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na 1. piętrze w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,55 m² 9 080,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

! 2 pokojowe mieszkanie 50,55M - fordon! atuty: - przestronne 50,55m! - ustawny rozkład! - potencjał aranżacyjny! - duży balkon - loggia! - idealne pod inwestycję! charakterystyka: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Czteropokojowy mieszkanie (73 m2) na pierwszym piętrze niskiego bloku na bydgoskim Skrzetusku przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. Mieszkanie wykończone "pod klucz" po generalnym remoncie wraz ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-2 o powierzchni 31 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Fordon - os. Tatrzańskie. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł46,50 m² 8 602,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1060

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz, ul. Pomorska Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 46,5 m w zabytkowej, odnowionej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 155 000 zł69 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:12/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament o powierzchni 69 m2 w River Towers Idealny do zamieszkania lub pod inwestycję-wynajem. Położony jest na 12 piętrze budynku z 2020 roku. Dodatkowo miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł43,60 m² 7 798,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! okole, ul. Graniczna Prezentuję Państwu ofertę 1-pokojowego, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,10 m² 9 966,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej i zielonej części miasta, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

368 150 zł49,75 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kawalerka (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Można uznać to mieszkanie jako doskonałe płótno do stworzenia własnego wymarzonego "M". Nietuzinkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siemiradzkiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż w naszym biurze klimatyczne mieszkanie na 3 piętrze przedwojennej odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta. Budynek został poddany gruntownej odbudowie. Nowe instalacje, piony.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Os. Leśne, widok na tereny zielone, 3 piętro z 4., 2 pokoje + kuchnia, balkon, piwnica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym widok na park, loggia, cegła! Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

389 990 zł38 m² 10 262,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na parterze - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu od strony zachodniej 17m2 - sypialni 7 m2 - kuchni 8 m2 - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł69 m² 9 405,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Komfortowe i eleganckie mieszkanie 3 pokoje - blok 2002 Mieszkanie wyłącznie w naszym biurze! Ogólny obszar powstał po podsumowaniu pow. lokalu mieszkalnego o 64 m2 oraz piwnicy ok 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł80,10 m² 7 428,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń Bydgoszcz | Fordon - Przylesie | 80,3 m + balkon/loggia | parking zamknięty Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł151,70 m² 5 471,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w samym sercu miasta! Lokalizacja: centrum miasta, kameralna i zamknięta ulica - cisza i spokój w samym sercu miejskiego życia Opis.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł28,28 m² 9 543,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Czy szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej części Bydgoszczy? Zależy Ci na pierwszym piętrze i wygodnym dostępie do wszystkiego, co potrzebne na co dzień? A może myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł68 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie przy lesie , Osowa Góra , teren zamknięty Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67,39 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

444 900 zł68,50 m² 6 494,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie M5 - Bydgoszcz, śródmieście Na sprzedaż mieszkanie typu M5 zlokalizowane w centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

252 900 zł25,30 m² 9 996,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna oferta inwestycyjna i nie tylko, zapraszam do zapoznania się z jej treścią Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalną i pachnącą świeżością kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

515 565 zł38,19 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! W ofercie biura Olimp nieruchomości , dwupokojowe mieszkanie z piękną loggią, na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Tatrzańskim. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42 m² 11 880,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość położona w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł46,27 m² 8 515,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Dzielnicy Muzycznej To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł34 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem polecam Państwu M3 o powierzchni 34m2 na drugim piętrze małej kameralnej kamienicy na Szwederowie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł120 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Gotowe do zamieszkania - 4 pokoje w zaciszu Osowej Góry! Lokal o łącznej powierzchni liczonej po podłodze 120 m 2 umiejscowiony jest na III piętrze 3-piętrowego bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł46,68 m² 10 711,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,68 m , położone w prestiżowym i spokojnym kompleksie Active Park w Fordonie. Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,64 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   duża obniżka ceny 299 000 złotych Polecam klimatyczne mieszkanie w kamienicy z cegły, na Jarach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

452 732 zł34,04 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł82,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3