dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stary Port

Śródmieście,Bydgoszcz

2 208 000 zł111 m² 19 899,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z widokiem na spichrze nad rzeką Brda. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Fordon,Bydgoszcz

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 (2 pokoje) o powierzchni 48 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Fordon - os. Niepodległości. Ze względu na skosy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filmowa

Kapuściska,Bydgoszcz

519 000 zł47 m² 11 101,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,75 m , położone na Osiedlu Filmowym w budynku z 2017 roku, na ogrodzonym terenie. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brdyujście,Bydgoszcz

369 000 zł43 m² 8 675,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z ofertą zakupu nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego przy ul. Łowickiej w Bydgoszczy, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

220 000 zł27 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 27 m w centrum Bydgoszczy - tuż obok "opery Nova" Lokalizacja: bydgoszcz, ul. Dr E. Warmińskiego W pobliżu: opera Nova, stary Rynek Doskonała lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

259 000 zł33 m² 7 803,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Biuro Nieruchomości Glam House Alicja Nalaskowska gorąco poleca piękne mieszkanie o powierzchni 26,78 m , zlokalizowane w dzielnicy Czyżkówko. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na III piętrze, przy ul. Gdańskiej, na przeciwko Teatru Polskiego. Na pow. 39 m2 znajdują się: * pokój dzienny (21 m2) z aneksem kuchennym * sypialnia (8 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kasztelanka,Bydgoszcz

415 000 zł52 m² 7 996,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas! Mieszkanie dwu pokojowe ( 49,10m2 ) na piątym piętrze w wieżowcu : Fordon, ul. Osiedlowa. Duże, słoneczne i ustawne pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc - to wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

524 000 zł64 m² 8 186,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy willowej w Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni 64m składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, dwóch sypialni przejściowych.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Jachcice,Bydgoszcz

355 000 zł42 m² 8 554,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone w klimatycznym, secesyjnym domu po remoncie. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie z wydzielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Łęgnowo,Bydgoszcz

239 000 zł36 m² 6 620,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

550 000 zł52 m² 10 516,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Makler poleca wyjątkowo atrakcyjną ofertę nowoczesnego mieszkania , do którego możesz wprowadzić się bez dodatkowych nakładów finansowych na remonty. Nowe budownictwo, teren zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czarnieckiego

Wilczak,Bydgoszcz

229 000 zł27 m² 8 472,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka gotowa do zamieszkania od zaraz - ul. Czarnieckiego, bydgoszcz Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu zacząć mieszkać? Ta oferta jest dokładnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

575 000 zł118 m² 4 877,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, 4-pokojowe mieszkanie w klimatycznej, kamienicy w centrum Bydgoszczy. II piętro, 117 m2 plus piwnica 15m2, do własnej aranżacji! Historia kamienicy datuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ikara

Górzyskowo,Bydgoszcz

430 000 zł58 m² 7 413 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy o powierzchni 58m2 dodatkowo możliwość dokupienia garażu murowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

262 000 zł26 m² 9 886,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Czyżkówko, w bliskim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Kamienica po generalnym remoncie, gdzie swoją prostą bryłą nie przypomina kamienicy lecz nowocześniejszy budynek. Przytulne mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Błonie,Bydgoszcz

395 000 zł49 m² 8 004,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż oferujemy zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,31 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku na spokojnym osiedlu Błonie przy ul. K.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

820 000 zł115 m² 7 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

5 pokoi | 92 m + piwnica 23 m | po remoncie | idealne pod inwestycję | centrum Bydgoszczy Makler Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego, 5-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

259 000 zł37 m² 6 943,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 37.3 m2 znajdujące się w Śródmieściu w Bydgoszczy. Lokal usytuowany jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skalarowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy szukasz mieszkania w spokojnej, cichej okolicy z widokiem na las, a nie na okna innego bloku i jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum ? To mieszkanie spełnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie (pow. 50 m2) usytuowane na drugim piętrze w bloku na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Przyjemne, ciepłe mieszkanie, składające się z salonu 22m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

260 010 zł36 m² 7 242,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy na sprzedaż 2 kawalerki przy operze nova o łącznej powierzchni 36m2. Mieszkania nie wymagają nakładu finansowego. Generalny remont całej oficyny był w 2019/2020 roku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie (51 m2) położone na 3 piętrze bloku na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Lokal idealny pod zakup inwestycyjny jak i na własne cele mieszkaniowe. Mieszkanie w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Nowy Fordon,Bydgoszcz

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m na ul. Akademickiej w Fordonie. Mieszkanie jest narożne, bardzo jasne i położone na 1. piętrze nowego bloku z windą. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bardzo zadbanej kamienicy (zarówno z zewnątrz, jak i w środku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Czyżkówko,Bydgoszcz

264 000 zł26 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,5 m , zlokalizowane na 2 piętrze zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Elbląskiej w Bydgoszcz. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

459 000 zł54 m² 8 456,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta tylko W naszym biurze! 2 pokoje + osobna kuchnia | 51 m | 1 piętro | Górzyskowo - gotowe do wejścia! Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez remontów i stresu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ku Wiatrakom

Wyżyny,Bydgoszcz

350 000 zł42 m² 8 293,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tą ofertę znajdziesz tylko u mnie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 42 m - Wyżyny, ul. Ku Wiatrakom 7 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

368 448 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Elbląska

Czyżkówko,Bydgoszcz

259 000 zł26 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 26,5 m | 2 piętro | po remoncie | prywatne miejsce parkingowe w cenie | ul. Elbląska Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 26,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Bydgoszcz

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na III piętrze, przy ul. Gdańskiej, na przeciwko Teatru Polskiego. Na pow. 39 m2 znajdują się: * pokój dzienny (21 m2) z aneksem kuchennym * sypialnia (8 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

800 000 zł79 m² 10 103,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 79,18 m , położony na parterze nowoczesnego budynku z 2010 roku przy na cenionym bydgoskim osiedlu Górzyskowo. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

279 000 zł32 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 32 m , zlokalizowaną na wysokim parterze klimatycznej, wyremontowanej kamienicy Atuty nieruchomości: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

749 000 zł63 m² 11 907,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż - 3 pokoje | 62,91 m | Platanowy Park | balkon | winda | komórka | Osiedle Leśne Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 62,91 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmudzka

Bartodzieje,Bydgoszcz

970 000 zł112 m² 8 660,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Makler z przyjemnością poleca: na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 110 m , usytuowane na 1. piętrze w budynku z cegły przy ul.