dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 587 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igrzyskowa

Fordon,Bydgoszcz

439 900 zł40 m² 11 158 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkaniowej w sercu Fordonu, prestiżowej inwestycji przy ul. Igrzyskowej 1b w Bydgoszczy. Oferta dostępna wyłącznie. W jawa nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie znajdujące się w odnowionej kamienicy w centrum miasta. która przeszła kompleksową rewitalizację, obejmującą m.in.: - wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

699 900 zł82 m² 8 532,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4 pokojowe z tarasem oraz balkonem na parterze - Osowa Góra Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym 34 m2 z wyjściem na 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Błonie,Bydgoszcz

469 000 zł48 m² 9 873,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m 2 znajdujące się przy ul. Okrzei na Błoniu w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

440 000 zł47 m² 9 442,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na wysokim parterze w spokojnej, zielonej okolicy, z jednoczesnym świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Łęgnowo,Bydgoszcz

238 000 zł36 m² 6 611,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

366 900 zł39 m² 9 312,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler poleca : Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane na os. Szybowników w bydgoskim Fordonie. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

374 000 zł42 m² 8 951,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w kamienicy, w centrum Bydgoszczy. Pomieszczenia: 41,78 m 2 - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

465 000 zł52 m² 8 942,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokoje | Górzyskowo |52 m | Parter, balkon |miejsce parkingowe Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne i świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

540 000 zł48 m² 11 247,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Makler Poleca Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Villa Fałata (2025) świeżo oddane Stan deweloperski | Taras 7 m | Winda | Garaż podziemny w kwocie 40.000 tys zł|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

419 000 zł27 m² 15 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament w Bydgoszczy Nowoczesność, jakość i doskonała lokalizacja Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowego, trzypietrowego budynku z windą, przy ulicy Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

288 000 zł30 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka z balkonem | Bielawy | 1 piętro | cegła | blisko ukw Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 29,5 m (wraz z piwnicą) , położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

525 000 zł64 m² 8 203,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy willowej w Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni 64m składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, dwóch sypialni przejściowych.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

288 000 zł29 m² 9 873,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Housing market prezentuje: mieszkanie na 1. piętrze w odnowionej kamienicy - ul. Grunwaldzkiej Kamienica powstała na początku XX wieku jako elegancki, secesyjny budynek mieszkalno-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Bajka,Bydgoszcz

419 000 zł61 m² 6 888,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w dogodnym punkcie Fordonu (osiedle Bajka). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

2 090 zł61 m² 34,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte M4 w Fordonie do wynajęcia Mieszkanie mieści się w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Tatrzańskim, dosłownie 2 min. pieszo do Szkoły Podstawowej i Przedszkola. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

669 000 zł77 m² 8 670,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Śródmieścia. Niepowtarzalne mieszkanie o niezwykłym klimacie, zlokalizowane na trzecim piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kromera

Fordon,Bydgoszcz

450 000 zł53 m² 8 508,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne 3 pokoje | Salon + Aneks 22 m | Po remoncie | Przy basenie! Szukasz mieszkania, które oferuje więcej przestrzeni, niż się spodziewasz? Przedstawiam jasne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal użytkowy - Bydgoszcz, wzgórze Wolności- wynajem Do wynajęcia funkcjonalny i jasny lokal użytkowy o powierzchni 35m2, położony na 11. piętrze w popularnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filmowa

Kapuściska,Bydgoszcz

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | osiedle filmowe | bydgoszcz Na sprzedaż nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,58 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lenartowicza

Szwederowo,Bydgoszcz

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 3 pokoje | 52 m | po generalnym remoncie | ul. Lenartowicza | 1 piętro | czynsz tylko 180 zł Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

398 900 zł52 m² 7 671,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52m 2 znajdujące się w dzielnicy Szwederowo w Bydgoszczy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

249 000 zł26 m² 9 518,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się w kamienicy po remoncie, w centrum Bydgoszczy. Pomieszczenia: 26,16 m 2 - pokój z aneksem kuchennym, - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krysiewiczowej

Fordon,Bydgoszcz

549 700 zł74 m² 7 414,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 74,14 m , zlokalizowane na cenionym osiedlu w Bydgoszczy Fordonie. To idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

414 000 zł51 m² 8 173,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 50,65 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 20m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 44 m , położone na 7 piętrze wieżowca w pożądanej części Bydgoszczy osiedlu Kapuściska. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

278 900 zł32 m² 8 581,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 32 m , zlokalizowaną na wysokim parterze klimatycznej, wyremontowanej kamienicy Atuty nieruchomości: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Fordon,Bydgoszcz

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca! Jeśli szukasz mieszkania doskonałego zarówno pod wynajem, pod inwestycję jaki do własnego zamieszkania - koniecznie poznaj tę ofertę! Nieruchomość położona w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie typu M4, położone w spokojnej i zielonej części Nowego Fordonu Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 380 000 zł87 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie do sprzedaży, mieszkanie typu premium o pow.86m2 składające się z 4 pokoi,położone na 8 piętrze w apartamentowcu. W apartamencie są: 3 sypialnie oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

314 000 zł24 m² 13 077,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m , usytuowane na 4 piętrze w wieżowcu na osiedlu Błonie. Lokal składa się z jasnego pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

309 000 zł34 m² 9 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34m 2 znajdujące się w dzielnicy Szwederowo w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

619 000 zł136 m² 4 551,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Makler nieruchomości poleca,nowa cena! Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 136m , położone w kamienicy przy ul. Kordeckiego, w samym sercu Bydgoszczy, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

550 000 zł83 m² 6 658,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Mamy przyjemność przedstawić przestronne mieszkanie o powierzchni 82,60 m , położone na pierwszym piętrze w doskonale zachowanej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kleina

Fordon,Bydgoszcz

565 000 zł64 m² 8 879,46 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie w Nowym Fordonie przy ulicy Jana Kleina 7. Gotowe do wprowadzenia, komfortowe mieszkanie gdzie atutem jest duży 20 - metrowy salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 43 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje - ul. Morska. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15,93m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ugory

Szwederowo,Bydgoszcz

329 000 zł35 m² 9 373,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania, położonego w bloku przy ul. Ugory 27 w Bydgoszczy. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

264 000 zł26 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Czyżkówko, w bliskim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Kamienica po generalnym remoncie, gdzie swoją prostą bryłą nie przypomina kamienicy lecz nowocześniejszy budynek. Przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Startfragment Komfortowe mieszkanie w kamienicy w sercu Bydgoszczy - ul. Warmińskiego Powierzchnia: 37 m Układ: salon z aneksem kuchennym sypialnia z garderobą łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

310 590 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa świetna inwestycja na bydgoskich wyżynach! mieszkania gotowe W 2026 roku! Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26,10 m2 w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

429 000 zł47 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje w sercu Bartodziejów! Mieszkanie na VIII piętrze w wieżowcu z lat '70. Wnętrze to 3 pokoje na ok. 48 m 2 , a w tym salon z wyjściem na balkon , 2 sypialnie,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij