dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 594 ogłoszenia

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Błonie w Bydgoszczy, które jest obecnie w trakcie generalnego remontu. Mieszkanie ma powierzchnię 47 m i.

Szczegóły ogłoszenia

380 016 zł46,12 m² 8 239,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ustawne 2- pokojowe mieszkanie (pow. 46,12 m2) usytuowane na trzecim piętrze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Poddaszowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni użytkowej 46,12 m2, natomiast po.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 47 m | Gajowa | od 1 maja Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Gajowej 80. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł56,16 m² 11 200,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

To wyjątkowe mieszkanie w Bydgoszczy łączy wygodę życia w mieście z ciszą, spokojem i naturą jak na wsi. Kameralny, dwupiętrowy budynek położony jest w niezwykle zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 515 000 zł92,91 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł107,76 m² 4 268,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta W pepper house! pół domu wielorodzinnego - brdyujście! atuty: - duże możliwości aranżacyjne! - Możliwość połączenia lokali! - Duży ogród! - Szybki termin wydania! charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł65,50 m² 8 076,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,5 m Fordon, os. Nad Wisłą | balkon | piwnica | spokojna okolica Na sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 65,5.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,15 m² 7 956,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie po remoncie w 2021 roku Bydgoszcz - Kapuściska, metraż: 47 mkw, plus piwnica 3 mkw. Gotowe do zamieszkania, klimatyzacja! Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł26,50 m² 10 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26,5 m , położonej na Flisach przy ul. Elbląskiej. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54,46 m² 12 467,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, który zachwyca stylem od progu, a przy tym nie wymaga od Ciebie ani minuty remontu czy stresu związanego z wykończeniem? Biuro Zaworska Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł87,48 m² 5 887,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które z pewnością sprawdzi się zarówno jako własny kąt, miejsce na biuro lub kancelarie, jak i mieszkanie inwestycyjne? Zatem zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 45 m2 podzielone na dwa samodzielne lokale po 22,5 m2 w małej kamienicy na Okolu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86 m² 8 709,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Nowa oferta W naszym biurze! mieszkanie 86M2 na osiedlu leśnym. Przedstawiam słoneczne mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Przed blokiem znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł55,40 m² 8 213 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Wzgórze Wolności, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 57 m 2 - salon, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł68,90 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis oferty: na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,10 m , położone na 3 piętrze przy ul. Wielorybiej w Bydgoszczy - w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł47,58 m² 12 379,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,58 m , położone na 2 piętrze w sześciopiętrowym budynku na zamkniętym Osiedlu Filmowym - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł140 m² 3 356,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Oferta W pepper house! 4 pokojowe mieszkanie - osowa góra! atuty: - 4 pokoje! - 2 łazienki! - Duża powierzchnia mieszkania - po podłodze blisko 140m2! - Wysokie skosy - mnóstwo miejsca na zabudowy!.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł98 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 98 m w kamienicy, ul. Gdańska - Centrum miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł30,21 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : Iwona fryszkowska   prestige Nieruchomości oferta tylko W naszym biurze! Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży ładnej i gustownie urządzonej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36,90 m² 7 046,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,9 m zlokalizowane na 2. piętrze w bloku na szwederowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł141,20 m² 4 603,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Polecam duże mieszkanie o powierzchni 142 m2. Usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł47,50 m² 7 536,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie na Bartodziejach o pow. ok. 47,5 metra. Dwa oddzielne pokoje o pow. ok 20 i 12 metrów, kuchnia o pow. 7,5 metra, łazienka z oknem o pow. ok 4 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł71 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w inwestycji Impresja 2 na bydgoskim osiedlu Leśnym. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł49,42 m² 11 230,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie przy ul. Rogali to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowej nieruchomości w spokojnej i świetnie skomunikowanej lokalizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł71 m² 8 802,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Małgorzata Biskup   Na Sprzedaż - w naszym biurze! Przestronna apartament wyposażony i umeblowany gotowy do zamieszkania od zaraz. Idealna do zamieszkania jak również doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

656 600 zł67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż ciekawa nieruchomość - apartament o powierzchni 67 m2, który składa się z salonu, oddzielnej kuchnie (w pełni wyposażonej w meble w zabudowie, sprzęty agd), oraz.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł47,20 m² 10 169,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na bydgoskim Błoniu - ul. Stawowa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na 2 piętrze w świetnej lokalizacji na bydgoskim Błoniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,52 m² 11 004,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dostępne tylko W pepper house! 3 pokoje - 63.5 m2 | Pod Skarpą | 2016 | 1 piętro | pełne wyposażenie | loggia ATUTY: pełne wyposażenie w cenie duża loggia z meblami tarasowymi APPLARO.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

990 000 zł81,30 m² 12 177,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! oferta wyjątkowego mieszkania W samym centrum bydgoszczy - top lokalizacja! Stylowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,3m2 (wg. KW).

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł23 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawą nieruchomością położoną w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł40,20 m² 7 189,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Bydgoszcz - w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64 m² 8 578,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-5 na Szwederowie. Mieszkanie o powierzchni 64 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku , składa się dużego salonu z wyjściem na balkon, 3 sypialni, przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,30 m² 9 492,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! 3 pokojowe mieszkanie 47,3M - błonie! atuty: - przestronne 47,5m! - ustawny rozkład pokoi! - ogromny potencjał aranżacyjny! - piwnica! - idealne pod inwestycję! charakterystyka: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

549 000 zł74 m² 7 418,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Nietuzinkowy A zarazem zachwycający apartament W sercu bydgoszczy. Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł81,55 m² 4 291,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Przestronne mieszkanie o powierzchni 76,93 m , położone na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku w klasycystycznej stylistyce. W 2024 roku została odnowiona elewacja To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 900 zł103,38 m² 18 958,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Housing Market ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy luksusowy apartament w sercu Bydgoszczy. Nieruchomość znajduję się w prestiżowej inwestycji renomowanego dewelopera awz - Nowy Port.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Maciej Felske:   tylko W naszym biurze! Na sprzedaż duże i jasne, trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ulicy I. Paderewskiego. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do indywidualnego odnowienia położone w poszukiwanej lokalizacji .Duży balkon typu loggia .Łazienka z toaletą oddzielnie.Pokoje 16m ,9m.Termin przekazania mieszkania do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33,08 m² 12 061,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,08 m w bloku z 2025r na osiedlu Brdyujście. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,08m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł80,30 m² 7 409,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, fordon Przylesie Powierzchnia: 80,3 m - Pokoje: 4 | Piętro: 4/4 I stan idealny - ewentualnie do odświeżenia Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

277 700 zł37 m² 7 505,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono.