Mieszkanie Bydgoszcz

Górzyskowo, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 449 000 zł
  • 46 m²
  • 9 760,87 zł/m²

Zdjęcie

Tamara Grabowska

Skontaktuj się

Mieszkanie Bydgoszcz

Górzyskowo, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

449 000 zł

46 m²

9 760,87 zł/m²

Mieszkanie Bydgoszcz

Zaktualizowane: 8 maja 2026

449 000 zł 46 m² 9 760,87 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2005
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2005

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 449 000 zł (9 760,87 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 46 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2005
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (zabudowany), piwnica
  • Czynsz: 600 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym
  • Źródło: biuro nieruchomości: 4 KĄTY NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: Mieszkanie z dużym balkonem / 46m2/ 2 pokoje/ do w

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

*** Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości 4 KĄTY NIERUCHOMOŚCI ***

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym bloku z 2005 roku.

Mieszkanie składa się z dwóch idealnie rozplanowanych pokoi, które oferują wiele możliwości aranżacyjnych.