Mieszkanie, ul. Stawowa
Stawowa, Błonie, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 480 000 zł
- 47,20 m²
- 10 169,49 zł/m²
Adam Waśkowiak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Stawowa
Stawowa, Błonie, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Mieszkanie, ul. Stawowa
Zaktualizowane: 8 maja 2026
480 000 zł 47,20 m² 10 169,49 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/4
3
-
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 480 000 zł (10 169,49 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 47,20 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 550 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: IDEA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: IDE-MS-13956-5
Opis nieruchomości
Atrakcyjne mieszkanie na bydgoskim Błoniu - ul. Stawowa
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m², położone na 2 piętrze w świetnej lokalizacji na bydgoskim Błoniu. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni w nowoczesnej zabudowie, łazienki z WC. Do mieszkania przynależy również piwnica. (...)
695 542...
695 542 243