Apartament, ul. Jaskółcza

Jaskółcza, Górzyskowo, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 695 000 zł
  • 74 m²
  • 9 391,89 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Pawlak

Skontaktuj się

Apartament, ul. Jaskółcza

Jaskółcza, Górzyskowo, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

695 000 zł

74 m²

9 391,89 zł/m²

Apartament, ul. Jaskółcza

Zaktualizowane: 4 maja 2026

695 000 zł 74 m² 9 391,89 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2013
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2013

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 695 000 zł (9 391,89 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 74 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2013 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (6 m²), piwnica 3 m²
  • Czynsz: 1 100 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: siła
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 m², położone na II piętrze w III piętrowym budynku z 2013 budynku z 2012 roku (bez windy), na terenie ogrodzonym na bydgoskim Górzyskowie.

Lokalizacja Górzyskowo
Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej lubianych części Bydgoszczy nieopodal Doliny Pięciu Stawów oraz Perłowej Doliny. To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, zieleń i jednocześnie świetną komunikację. (...)

Agent

Agnieszka Pawlak

793 500...

793 500 551

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Pawlak

793 500...