Apartament Bydgoszcz

Bielawy, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 2 450 zł
  • 44 m²
  • 55,68 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka

Skontaktuj się

Apartament Bydgoszcz

Bielawy, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

2 450 zł

44 m²

55,68 zł/m²

Apartament Bydgoszcz

Zaktualizowane: 18 maja 2026

2 450 zł 44 m² 55,68 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 450 zł / miesiąc
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Charakterystyka mieszkania: 44 m² (44,62 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 550 zł, kaucja: 3 000 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Apartament z tarasem na osiedlu SENS.

Polecam do wynajęcia apartament w centrum miasta.
Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc .
Apartament jest w tej chwili kompletnie umeblowany , w kuchni zabudowa ze sprzętem AGD oraz wyspa ,w przedpokoju szafa.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Czynsz najmu 2450 zł + czynsz do spółdzielni ok 550 zł + opłaty licznikowe
Kaucja jednomiesięczna. (...)

Agent

Agnieszka

500 191...

500 191 650

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została