Mieszkanie Bydgoszcz
Górzyskowo, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 719 000 zł
- 52,20 m²
- 13 773,95 zł/m²
Michał Lizik
Skontaktuj się
Mieszkanie Bydgoszcz
Górzyskowo, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Mieszkanie Bydgoszcz
Zaktualizowane: 6 maja 2026
719 000 zł 52,20 m² 13 773,95 zł/m²
3/3
3
2023
garaż
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2023Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 719 000 zł (13 773,95 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 52,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (12,65 m²)
- Czynsz: 800 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, pralka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Nesto Nieruchomości Sp. z o.o., zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: NST-MS-45
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Górzyskowo, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego z pełnym wyposażeniem położonego w dzielnicy Górzyskowo w inwestycji pod nazwą "Podniebne Ogrody".
INFORMACJE O BUDYNKU:
Nieruchomość została wybudowany w 2023 roku z cegły siliki.
Budynek cztero k ondygnacyjny z cichobieżnymi windami .
Podłączony do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej i centralnego ogrzewania . (...)