Mieszkanie Bydgoszcz
Fordon, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 668 000 zł
- 53,30 m²
- 12 532,83 zł/m²
Bogna Podstawska...
Skontaktuj się
Mieszkanie Bydgoszcz
Fordon, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie Bydgoszcz
Zaktualizowane: 11 maja 2026
668 000 zł 53,30 m² 12 532,83 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/3
3
2025
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 668 000 zł (12 532,83 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 53,30 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Makler Nieruchomości S.C., zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: MAK-MS-30190
Lokalizacja
- Adres: Fordon, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m², zlokalizowane w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Bydgoszczy - Fordonie.
Lokal znajduje się na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku , wykończone z ogromną starannością wg funkcjonalnego projektu, co daje przyszłemu właścicielowi pewność wysokiej jakości materiałów i starannego wykonania. (...)